Přejít na obsah

Kalibr ???


Doporučené příspěvky

Narazil jsem na tyto hodinky podivné značky a ještě pochybnějšího původu.

 

http://www.timeshop24.de/aeronautec-automa...bdf01b2cb446a9c

 

Upozorňuji předem, že vůbec neuvažuji o koupi, jen by mne zajímalo, co se skrývá uvnitř.

 

Čínskejch automatů jsem viděl tuny, ale míň těch, které by věrně kopírovaly rozmístění a funkce slavného kalibru ETA 7750.

 

Nemáte s něčím podobným někdo zkušenost?

 

Zpracování, (ne)přesnost, životnost .......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Koupil jsem hodinky s čínským Unitas 6497. Strojek dělá denně + 7-10 vteřin, pokud hodinky na noc položím na bok kurunkou nahoru, tak zpomalí. Oproti orig. Unitas nejde protitahem korunky pozdržet veteřinová ručka. Zpracování se zdá celkem kvalitní /proboha to není reklama, dělím se o zkušenost :-)/, jsem zvědav, jak dlouho bude fungovat. Výrobce hodinek cudně nehovoří o vodotěsnosti, tak předpokládám pouze vzdušnou vlhkost. Trochu byl problém strojek rozběhnout, asi byl slepený vlásek, ale prudší pohyb to vyřešil. Stěžejky jsou zajištěny šroubky /dost fórově, řekl bych/. Hodinky přišly z Honkongu asi po 10 dnech řádně zabalené, s karabičkou /asi sololit/ a něčím jako certifikát. Váhal jsem, zda se tímto přírůstkem mám pochlubit, proto to dávám do tohoto vlákna spíše jako zkušenost s čínskou kopií Unitas 6497.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...