Přejít na obsah

Seiko 5


Mike.

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 124
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mně tyhle těžké hodinky s masivní lunetou nějak neberou. V potápěčských rukavicích to asi má svoje opodstatnění, ale to není můj případ. Mám ale Seiko 5 v "civilní" úpravě a jsem s nimi spokojen.

Jaké?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem je na Allegro, což je polská obdoba e-bay. Jak jsem již psal, fungují dobře a jsem přesvědčen, že jsou to pravé Seika. Zřejmě je jen cena očištěná od různých překupnických přirážek.

Modelů Seiko 5 je nepřeberné monožství, některé se mi líbí více, některé méně, vždy je to ale pěkná, čistá práce, neviděl jsem žádné vysloveně esteticky urážlivé nebo výrobně odfláknuté.

Nedávno se objevily i v nyní módním designu "Aviator" http://www.allegro.pl/item167224888_seiko_...ek_na_lata.html

opět ovšem čisté, elegantní, žádný brutální "kus železa"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem je na Allegro, což je polská obdoba e-bay. Jak jsem již psal, fungují dobře a jsem přesvědčen, že jsou to pravé Seika. Zřejmě je jen cena očištěná od různých překupnických přirážek.

Modelů Seiko 5 je nepřeberné monožství, některé se mi líbí více, některé méně, vždy je to ale pěkná, čistá práce, neviděl jsem žádné vysloveně esteticky urážlivé nebo výrobně odfláknuté.

Nedávno se objevily i v nyní módním designu "Aviator" http://www.allegro.pl/item167224888_seiko_...ek_na_lata.html

opět ovšem čisté, elegantní, žádný brutální "kus železa"

Na ebay je tento model označován Seiko 5 Military.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadají skvěle i v designu "desert storm". Obrázek převzatý z allegra a ten název jsem si vymyslel :-)

A nekup to za nějakých 1500 :-)

Teda já nekoupím, už mám hodinek plný šuplík ... ale pravé ruské Aviatory tam ještě chybí ... pokud budou, tak beztak z Polska ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové musím opět mírnit vaše nadšení s upozorněním na velikost pouzdra Seiko 5 military, v černé variantě s červenou vteřinovkou a na červeném řemenu je nosí moje přítelkyně, tak asi tak :)

Jestli Tvá přítelkyně boxuje za Uhelný sklady,tak je to v pohodě.. =D...AU..to byl jen vtip.Ta moje zase ráda nosí mé Poljot Strela.Velikost hodinek je věc individuálního vkusu.Teď nosím Tissot Le Locle,a ty mi přijdou velké ažaž.Průměr pouzdra je 39mm,ale hodinky opticky zvětšuje velký číselník.Seiko 5 military mají průměr 37mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové musím opět mírnit vaše nadšení s upozorněním na velikost pouzdra Seiko 5 military, v černé variantě s červenou vteřinovkou a na červeném řemenu je nosí moje přítelkyně, tak asi tak :)

ale to neznamená, že jsou vyloženě malé (třeba jako staré primky) - ten řemen je 18mm, tak si udělejte představu.

 

Btw., taky mi je zabavila přítelkyně, ale občas je nosím :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...