Přejít na obsah

Seiko 5


Mike.

Doporučené příspěvky

pánové musím opět mírnit vaše nadšení s upozorněním na velikost pouzdra Seiko 5 military, v černé variantě s červenou vteřinovkou a na červeném řemenu je nosí moje přítelkyně, tak asi tak :)

Ta moje má taky černé a já se můžu jen připojit k tomu co jsi napsal. Kdyby je vyráběly o průměru 40-42 tak je MUSÍM mít.

Takhle jsou opravdu malinký a to nemám rozhodně tlustou ruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 124
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak jsem mrknul na ty polské stránky. Našel jsem tam své oblíbené Seiko 5 SNX115 (ještě oblíbenější SNX113 chybí:-) ). Mají je za 127,5 zlotých, ale stále se draží. To je nějakých 1000 Kč. Což je velice zajímavá cena. Tento model stojí na ebay asi 70 euro (tam se nedraží, cena je pevná), takže dvojnásobek. Je možné, že jsou to nové originální hodinky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nemyslím, že by byl model snx113 pro japonský trh. Je u něj písmenko K. Navíc jsou to stejné hodinky jako snx 115, je zde jen odlišná barva ciferníku. 113 mají ciferník v noční modré, zatímco 115 černý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě, myslím, že v Japonsku se nebudou rvát o "pětky" vyrobené v jihovýchodní Asii.

Ja myslel, ze se Seika delaji v Japonsku...

ne všechny..

jinak jsem se dozvěděl co má znamenat ta 5ka :)

5 základních vlastností téhle řady - shockproof, waterproof, automatic, with day and date display - snad to není mystifikace :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně tyhle těžké hodinky s masivní lunetou nějak neberou. V potápěčských rukavicích to asi má svoje opodstatnění, ale to není můj případ. Mám ale Seiko 5 v "civilní" úpravě a jsem s nimi spokojen.

Našel jsem tam Seiko SNX 115. Měl bych o ně zájem. Můžeš mi poradit jak to u těch Poláků funguje.

Nebo ať mi kubson poradí jak je sehnat za cca 1500 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně tyhle těžké hodinky s masivní lunetou nějak neberou. V potápěčských rukavicích to asi má svoje opodstatnění, ale to není můj případ. Mám ale Seiko 5 v "civilní" úpravě a jsem s nimi spokojen.

Našel jsem tam Seiko SNX 115. Měl bych o ně zájem. Můžeš mi poradit jak to u těch Poláků funguje.

Nebo ať mi kubson poradí jak je sehnat za cca 1500 Kč.

Napiš Kubsonovi na ebayi je pokemonyu nabízí za 37,99 USD + 22 USD poštovné takže si myslím, že se do té ceny 1500,-- se vejdeš. Kubson je ochota sama a je na něho spolehnutí doporučuji. Ahoj jfk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mají je za 127,5 zlotých, ale stále se draží. To je nějakých 1000 Kč. Což je velice zajímavá cena. Tento model stojí na ebay asi 70 euro (tam se nedraží, cena je pevná), takže dvojnásobek. Je možné, že jsou to nové originální hodinky?

Přinejmenším ty moje vypadaly velmi přesvědčivě jako nové a pravé. Ale dnes už i na Allegro šly ceny nahoru, Seiko 5 stojí okolo 200 - 260 zł. Pořád je to ale lepší než okolo 3500Kč u nás v krámě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem tam Seiko SNX 115. Měl bych o ně zájem. Můžeš mi poradit jak to u těch Poláků funguje.

Funguje to úplně stejně jako na e-bay, nebo ještě spíše jako na Aukro. Aukro je jen český interface na systém Allegro. Zaregistruješ se a dražíš. Někteří prodejci nechtějí prodávat účastníkům bez plné aktivace. To se dělá tak, že se zaregistruješ a počkáš než ti přijde poštou dopis, v něm je kód pro plnou aktivaci. Platba je jednoduchá, jako všude do EU, čili bankovní převod (250Kč výpalné bance), PayPal (dnes už jednoduše a spolehlivě funguje v ČR i Polsku) nebo prostě hotovost v dopise nebo cenném psaní. Stejně tak poslání je jednoduché, nejde to přes celnici. Ideální by bylo, pokud bys to měl do Polska blízko. Tak to dělám já. Zajedu do Cieszyna, peníze pošlu z polské pošty poukázkou, poplatek cca 4zł. Prodejce mi pošle zboží "poste restante" na poštu v Cieszynie, já si ho tam vyzvednu. Žádné mezinárodní poplatky. Polská pošta je vážená a spolehlivá instituce, nesrovnatelná s českou (ale německá je ještě horší než česká). Pokud nebydlíš blízko do Polska, byl bych ochoten pro tebe zásilku v Ciezynie vyzvednout, ale platbu by sis musel vyřídit sám. Na tom jsem se už jednou spálil, český zájemce narazil na nepoctivého Poláka a já jsem přišel o moje peníze.

Pro orientaci 1zł je aktuálně asi 7,50Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...