Přejít na obsah

Seiko 5


Mike.

Doporučené příspěvky

ještě k velikosti Seiko 5 Military - jak je nosí přítelkyně :)

¨

Na to že mají jenom 37 mm jsou docela velké a vypadají na ručce dámy taky moc hezky :o).

Ten tvůj ukřičenej smajlík s chlupem trčícím z ucha vypadá spíš jako by tě vyděsily :)

 

Na ženskou ruku fakt akorát, ta moje je nosí na původním černém military pásku a jsou pěkný.

Jak už jsem psal, je škoda, že nejsou ve 40-42mm, to bych je nosil i já :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 124
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

ještě k velikosti Seiko 5 Military - jak je nosí přítelkyně :)

¨

Na to že mají jenom 37 mm jsou docela velké a vypadají na ručce dámy taky moc hezky :o).

Ten tvůj ukřičenej smajlík s chlupem trčícím z ucha vypadá spíš jako by tě vyděsily :)

 

Na ženskou ruku fakt akorát, ta moje je nosí na původním černém military pásku a jsou pěkný.

Jak už jsem psal, je škoda, že nejsou ve 40-42mm, to bych je nosil i já :D

Mne se ty hodinky také moc líbí a malá velikost je opravdu na škodu. Jinak jinej smajlík mi to neudělá než ten co je vidět .o).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velikost hodinek je relativní vzhledem k velikosti ruky. Já jsem objednal Seiko Military v barvě Desert Storm a věřím, že je budu nosit já i přítelkyně. Kromě jiných tělesných rozměrů (pro rýpaly - jezdíme si navzájem v autech bez přestavování sedačky a zrcátek) máme i zhruba stejně silné zápěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RomanP: Me se osobne libi hodinky tak akorat, na te ruce tvoji pritelkyne vypadaji (pro me) docela velke, i kdyz kdo vi... Osobne jsem jeste pres mechanicke hodinky "panic", takze nevim jak to chodi s jejich velikosti, ale prave tyto Seika 5 Aviator v cerne barve se mi libi docela dost.

ps. mám obvod zapesti 18,1 cm, takze kdyby nekdo rekl jak to vypada, budu neskonale vdecny .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...