Přejít na obsah

Fortis B42 Official Cosmonauts


misoo

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 57
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsících...

Moc pěkné fotky a řada informací, které potěší. Na té gumě vypadají mnohem lépe. Ta oranžová se k nim bude moc hodit. Ta černá je také v pohodě.

 

Jediné, co se mi úplně nelíbí, to je font těch čísel. U mých Fortisek se mi naopak líbí moc. 

Upraveno uživatelem steiner
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • Po roku...

Nádhera, až budu mít někdy slabší chvilku a silnější šrajtofli tak do toho jdu:-)

Tak dají se sehnat i komisní a jak tu zaznělo, z nějakého záhadného důvodu po nich velká sháňka není, což je škoda, protože to jsou nádherné hodinky. Mám je už pár let s GMT a určitě se jich nechci zbavit, naopak, Fortis je pro mne tak trochu srdeční záležitost a třeba zrovna dnes mám na ruce staré, ale o to cennější a víc sváteční Flippery. Jen mi tohle vlákno připomnělo, že musím k OC sehnat oranžovou gumu, ta kombinace se mi strašně líbí... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Ivane, nemohl bys ty gmt blejsknout a poslat fotku? Mam day date, chrona jak s etou, tak s lemanii a v bile i cerne a o gmt bych zacal uvazovat.....

Jo a na oranz si priprav 1490 kc.

Omlouvám se, že to tak trvalo, ale fakt jsem tady od Vánoc nebyl. A abych na to zase nezapomněl, jedna loňská fotka co mám v počítači. OC GMT se mi líbí, mám ještě Marsy, ale ty nejsou na běžné nošení. Na GMT se mi líbí i ten vnitřní kroužek, horní půlka světlejší (den), spodní černá (noc), už jsem si to tak zažil, že občas mrknu kvůl přibližnému času jen na GMT ručku:-).

PS: 1490,- není tak moc, máš prosím Tě přímo objednací číslo nebo odkaz? Díky. 

post-3283-0-62549000-1484839650_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Ivan Lelák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Před cca čtyřmi lety jsem tu nad tou recenzí slintal a přemýšlel. Nakonec jsem je měl rok a jako dočasně definitivní (tzn. dokázal jsem sem tři roky nechodit a před pár dny jsem se tu zas objevil, no už mám dvoje hodinky na cestě ....) jsem zvolil Oris Aquis. Na tyhle Fortisy strašně rád vzpomínám a vlastně do dneška pořád přemýšlím, jestli je nepořídit znovu....kort když vidím ty fotky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

cau prosim te, jak menite tah / remeny na techto hodinkach? maji sroubky ktere jsou lepe...to znamena ze si to sam doma neudelam? a nebo s obtizema...

Jde to poměrně lehce-stačí trochu nahrát fénem a pak to jde samo. U mě bylo vždy horší nasadit zpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

aa mistr kuncak :-) vyborne. a prosim te, tam ale pry neni stezejka. jo? ze pry tam jsou jenom 2 dvou srouby...co kdyz chci pridat neorigo kuzi nebo nato?

Je to v zásadě "šroubovací stěžejka", takže tam můžeš dát téměř jakýkoli 20mm řemen. Na fotkách je vidět ten princip - kde silnější část (ta, kde není drážka na šroubování) jde skrz obe nožky a šroubek z druhé strany vlastně jen zajistí, aby ta druhá (větší) část držící tah nebo řemen, nevypadla. Jen pozor, to osazení (výstupek) musí zapadnout do drážky v nožce. Bez toho to tam nenasadíš.

Už jsem na Cosmonauty zkoušel X různých neorigo řemenů a nikdy nebyl žádný problém. ;-)

post-68017-0-34562900-1580419849_thumb.jpg

post-68017-0-85019900-1580419865_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...