Přejít na obsah

Fotka

Chronoshop.cz

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
434 odpovědí na toto téma

#421 bandicoot

bandicoot

vyhořelý

• Member_50
  • 14 828 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 26.říjen.2018 - 14:35

Autorem nápadu je který skromný chlapec, že už se tu měsíce nebije v prsa, co že se to chystá?

#422 Ondra

Ondra

• Member_50
  • 869 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 31.říjen.2018 - 21:36

Autorem nápadu je který skromný chlapec, že už se tu měsíce nebije v prsa, co že se to chystá?

No jak jsem pochopil z kontextu, tak zrejme Jirka Štencek z Helveti.cz a jeho tym ve spolupraci s Chronoshopem.

#423 El Nano

El Nano

nodatediver

• Member_50
  • 2 461 příspěvků(y)

Publikováno 23.listopad.2018 - 16:33

V předvánočním období jsme rozšířili otevírací dobu. Nově máme otevřeno i v soboty od 10:00 do 15:00 hodin! 

Přiložený soubor (y)

Moje fotogalerie a instagramy: El Nanovlákno  Chronoshop_cz   Nodatediver

#424 space

space

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 3.březen.2019 - 09:56

V týdnu jsem si udělal výlet do chronoshopu s celkem jasným cílem. Přišel jsem na chuť něčemu, co mě dlouho absolutně neoslovovalo - titanové pouzdro. Nehledal jsem primárně titanovky, ale když jsem zjistil, že chci něco jiného než miliontou variaci potápek nebo pro mě nevyužitelných leštěnek, rozpomněl jsem se na svůj kladný vztah k letecké profesi a zakoukal se do čistých linií a jednoduchého dizajnu. 

Nepostižen horečkou chronobundu jsem si stanovil rozumně nízký budget, abych dostal to pro mě podstatné. Ve hře bylo Laco a Steinhart. Zde ocením možnost zarezervovat hodinky na prodejně a naplánovat návštěvu podle dostupnosti. Pro nás vesničany z daleka...  :thumbsup_anim:

Přestože výběr z pár kusů byl rychle vyřešen díky tomu, že štajny působily větší hodnotou a pak ten........... titan.......... vintage řemen.......... a hlavně........B-muster. Chlapská záležitost!.

Velké poděkování za trpělivost s kupujícím začátečníkem a příjemně strávený čas okukováním dalších potenciálních hraček patří Honzovi. 

#425 MKR

MKR

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 372 příspěvků(y)
  • Bydlí:Okolí Brna
  • Fanoušek značky:Dogs & Guns & Watches

Publikováno 3.březen.2019 - 19:19

Jó, tady je svět ještě v pořádku. Děkuji za příjemný obchod.

* Rolex Submariner 116610LN * Rolex Datejust 2 116333 * Rolex Milgauss 116400 * Zenith El Primero Class 4 Chrono * Luděk Seryn Skeleton Tonneau * Omega Seamaster Ploprof 1200m * Panerai PAM 104 * Ball Hydrocarbon Hunley L.E.* Cuervo y Sobrinos Esplendidos * Breitling Chrono Cockpit * Breitling Avenger II GMT * Fortis B-42 Marinemaster Chrono * Eterna Heritage 1938 * Squale 50 Atmos Onda Azzurro * Glycine Airman 18 Sphair * Mühle-Glashütte 29er Zeigerdatum * Maurice Lacroix Roger Federer * Rado Original * Doxa Shark 300 * Christopher Ward C1 Grand Malvern Moonphase * Hamilton Seaview GMT * Steinhart Apollon * Louis Erard Regulateur 201 * Hager Traveller GMT * Armida A1 Brass * Seiko Samurai Dawn Grey * Seiko Turtle Chronomag LE * Seiko SKX007 / SKX009 * Seiko SRPC15K1 * Seiko 5 * Seiko Flightmaster * Citizen Promaster * Seagull 1963 * Orient SK Crystal * Vostok Amphibia * Poljot Alarm * + nějaké ty Primky, trošku těch vintage a občas G-shock *

Moje hodnocení: http://forum.chronom...pic/119800-mkr/ * Moje fotky: http://instagram.com/greymanwatchgame

#426 El Nano

El Nano

nodatediver

• Member_50
  • 2 461 příspěvků(y)

Publikováno 6.březen.2019 - 21:10

V týdnu jsem si udělal výlet do chronoshopu s celkem jasným cílem. Přišel jsem na chuť něčemu, co mě dlouho absolutně neoslovovalo - titanové pouzdro. Nehledal jsem primárně titanovky, ale když jsem zjistil, že chci něco jiného než miliontou variaci potápek nebo pro mě nevyužitelných leštěnek, rozpomněl jsem se na svůj kladný vztah k letecké profesi a zakoukal se do čistých linií a jednoduchého dizajnu. 

Nepostižen horečkou chronobundu jsem si stanovil rozumně nízký budget, abych dostal to pro mě podstatné. Ve hře bylo Laco a Steinhart. Zde ocením možnost zarezervovat hodinky na prodejně a naplánovat návštěvu podle dostupnosti. Pro nás vesničany z daleka...  :thumbsup_anim:

Přestože výběr z pár kusů byl rychle vyřešen díky tomu, že štajny působily větší hodnotou a pak ten........... titan.......... vintage řemen.......... a hlavně........B-muster. Chlapská záležitost!.

Velké poděkování za trpělivost s kupujícím začátečníkem a příjemně strávený čas okukováním dalších potenciálních hraček patří Honzovi. 

Moc díky za návštěvu a pozitivní hodnocení! Jsem rád, že jsi byl spokojen! :) a doufám, že dělají radost!

#427 El Nano

El Nano

nodatediver

• Member_50
  • 2 461 příspěvků(y)

Publikováno 6.březen.2019 - 21:11

Jó, tady je svět ještě v pořádku. Děkuji za příjemný obchod.

my děkujeme :)

#428 kartagos

kartagos

Závislák

• Member_50
  • 715 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Omega,Breitling,Longines,Archimede, Damasko,Oris

Publikováno 24.září.2019 - 06:25

Chtěl bych tu ještě jednou poděkovat Chronoschopu za pomoc . Zjistil jsem, že se mi podařilo ztratit šroubek na mé Damaska DA42 .Během pár dní mi ho poslali na svoje náklady . Jsem rád, že jsem se stal jejich pravidelným zákazníkem .

#429 El Nano

El Nano

nodatediver

• Member_50
  • 2 461 příspěvků(y)

Publikováno 27.září.2019 - 14:51

Chtěl bych tu ještě jednou poděkovat Chronoschopu za pomoc . Zjistil jsem, že se mi podařilo ztratit šroubek na mé Damaska DA42 .Během pár dní mi ho poslali na svoje náklady . Jsem rád, že jsem se stal jejich pravidelným zákazníkem .

Rádo se stalo, taky díky :)

#430 Emiliano

Emiliano

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 361 příspěvků(y)

Publikováno 30.září.2019 - 20:34

Chtěl jsem se zeptat, jestli by šlo koupit Sinn 556 s plným dýnkem, třeba z modelu 356? Díky za info.

#431 El Nano

El Nano

nodatediver

• Member_50
  • 2 461 příspěvků(y)

Publikováno 2.říjen.2019 - 13:40

Chtěl jsem se zeptat, jestli by šlo koupit Sinn 556 s plným dýnkem, třeba z modelu 356? Díky za info.

To bohužel možné není :/

#432 Emiliano

Emiliano

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 361 příspěvků(y)

Publikováno 2.říjen.2019 - 14:43

Díky moc za info.

#433 El Nano

El Nano

nodatediver

• Member_50
  • 2 461 příspěvků(y)

Publikováno 4.říjen.2019 - 11:28

Nový pětky jsou konečně skladem , některé si už odnesli první zákazníci a na další kousky čekáme :)

Přiložený soubor (y)

#434 kubson

kubson

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 5 688 příspěvků(y)

Publikováno 3.únor.2020 - 16:23

Chronoshop hledá prodejce na částečný úvazek. Nabízíme oduševnělé prostředí, kafe, peníze a nejlepší pracovní kolektiv ever. 

Práce, do které je potřeba naskočit ideálně od března, je spíš na částečný úvazek v odpoledních hodinách, které kopírují otevírací dobu prodejny (14-18). Je vhodná i jako brigáda pro VŠ studenty.
Ideální kandidát:
- má rád hodinky (není podmínkou, ale je),
- nevadí mu lidi.
Jestli si myslíte, že by vás bavilo v Chronoshopu pracovat, napište nám něco o sobě na mail. 

Přiložený soubor  keep-calm-and-join-chronoshop.png   35,19K   19 Počet stažení

#435 quest987

quest987

Megazávislák

• Member_50
  • 4 024 příspěvků(y)

Publikováno 8.únor.2020 - 12:53

kdyby to bylo na full tak to beru hned :)

"Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody"
"Zkusil jsi to. Selhal jsi. To není důležité. Zkus to znovu. Selži znovu. Selži lépe."