Přejít na obsah

IWC Ingenieur 2013


Chumpus

Doporučené příspěvky

Dohanim resty a az ted koukam na nove GMT modely.... Konecne vice informaci, diky. Videl jsem ty bile uz asi pred mesicem a pul v pozadi nejake fotky na WUS a nekolikrat jsem byl od te doby na iwc.com a snazil se bezvysledne vypatrat co je to za model. Jedine GMT Ingy mely do teto doby 46mm, tyto s 43 mm vypadaji velikostne mnohem prijatelneji, i kdyz cenove uz je to prda. 

Ja se porad vracim k malym 40mm Ingum, dokonce jsem v posledni vterine pred nakupem Exploreru nad nimi chvili znovu vahal, ale nakonec vyhral o fous Explorer. I tak bych je ale moc rad zkusil treba tyden ponosit a porovnat s Expama, ten desing pouzdra a tahu me stale bere (ale nebyl jsem si jisty cifernikem). 

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 156
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Nechci zakládat vlákno, tak se zeptám tady, gůglil jsem, a nevím, jestli málo, ale:

existují řemeny jiných výrobců, které pasují na velké inženýry 46 mm, např. 3236, díky jejich atypickému napojení na pouzdro. 

Mám originál kaučuk a nerezový tah, ale rád bych na ně něco jiného koženého, ovšem obecně moc nemusím krokodýly, které jsem našel v nabídce IWC.

Nebo nechával jste si někdo ušiít řemen na tyto hodinky u zdějších borců (Šíma, Zrno, ...)?

 

Díky.

 

Michal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si nechal usit u jacoba, fakt kvalita za rozumnou cenu :)

 

 

Nechci zakládat vlákno, tak se zeptám tady, gůglil jsem, a nevím, jestli málo, ale:

existují řemeny jiných výrobců, které pasují na velké inženýry 46 mm, např. 3236, díky jejich atypickému napojení na pouzdro. 

Mám originál kaučuk a nerezový tah, ale rád bych na ně něco jiného koženého, ovšem obecně moc nemusím krokodýly, které jsem našel v nabídce IWC.

Nebo nechával jste si někdo ušiít řemen na tyto hodinky u zdějších borců (Šíma, Zrno, ...)?

 

Díky.

 

Michal

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondru Šímu jsme zkoušel ale moc se mu do toho nechtělo právě kvůli atypickýmu uchycení k pouzdru a tak jsem taky zvolil Jacoba a byl jsem fakt spokojenej- domluva super, ceny taky dobrý, doba dodání rozumná (tuším zrhuba měsíc)...měl jsem podobně jako blackhead aligátora a k Ingům seděl náramně

 

tady máš kdyžtak odkaz abys viděl, že do řemene dává i kovovou výztuž a řemen pak krásně drží tvar a kopíruje pouzdro

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Ahoj, rád bych si od vás nechal poradit s nákupem IWC inge a nevím do jakého vlákna. Snad jsem správně. Tvarově mi přijdou nejbližší a už delší dobu po nich pokukuji. Naskytla se mi nyní možnost koupit starší 3227. 42mm je pro mě akorát, ale na výšku mají 14,5mm. Máte s nimi někdo zkušenost? pokud jsou nositelné, přijdou mi i poletech jako lepší volba než stávající kolekce.

Btw, včera jsem u Dusaka zkoušel Dual time. Pěkné detaily cifru, super zpracování ale i s ochranou korunky mi už přišly větší. O ceně nemluvím, ceníkovka 252tis za Etu (178tis za základní) je megaprůser. Ty základní už mi přišli příliš subtilní, ale jinak jsou fajn.

díky za názory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, rád bych si od vás nechal poradit s nákupem IWC inge a nevím do jakého vlákna. Snad jsem správně. Tvarově mi přijdou nejbližší a už delší dobu po nich pokukuji. Naskytla se mi nyní možnost koupit starší 3227. 42mm je pro mě akorát, ale na výšku mají 14,5mm. Máte s nimi někdo zkušenost? pokud jsou nositelné, přijdou mi i poletech jako lepší volba než stávající kolekce.

Btw, včera jsem u Dusaka zkoušel Dual time. Pěkné detaily cifru, super zpracování ale i s ochranou korunky mi už přišly větší. O ceně nemluvím, ceníkovka 252tis za Etu (178tis za základní) je megaprůser. Ty základní už mi přišli příliš subtilní, ale jinak jsou fajn.

díky za názory

Záleží samozřejmě na ceně, ale pro mě asi nejlepší volba z inženýrů: nositeolná velikost (měl jsem Mission Earth, které jsou 46 mm, a to už je docela dost) a inhouse s Pellatonovým nátahem.

Ty dnešní kreace IWC nekomentuju ani co se týče vzhledu ani ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu je mít za 110tis v dobrém stavu. Dají se sehnat i levnější, i tady nějaké proběhly.

To Sashator, fotky ve vláknu jsou boží. Hodně fotogenické a naživo to bude určitě ještě lepší. Mám zápěstí také 18,5 cm, takže díky za potvrzení, že jsou nositelné. Nakonec jsi si ale nechal Milgauss právě kvůli nositelnosti, je to tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele u mě to bylo složitější- první 3227 jsem opravdu pustil a nechal si Milgy, ty ale nakonec stejně šly a k 3227 jsem se v prosinci vrátil, protože mi fakt chyběly. Teď už je snad nebudu nucen prodat....cena 110tis není špatná za opravdu dobrej stav- hlavně zkontroluj jestli jsou ostrý hrany (respektive zda je na pouzdru ta leštěná miniploška a jak je na tom tah), dost často bývaj 3227 už dost přebroušený, klidně mi pošli fotky jestli chceš poradit...každopádně tady je mám z aktivních členů asi už jen já, opravdu začínaj být čím dál hůře sehnatelný (v normálním stavu za normální cenu)...druhou variantou jsou ještě světlý 3228, ty jsou dokonce 40mm (mají průhledný dýnko), ale je jich ještě míň...a s nima by ti zase poradili členové blackhead a watchess

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...