Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Roland Kemnner

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
144 odpovědí na toto téma

#1 Peegee

Peegee

Učedník

• Member_50
  • 152 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Okolí Brna

Publikováno 4.prosinec.2012 - 17:56

Zdravím kolegy z CHM.
Přemýšlím o koupi " druhých hodinek do rodiny " a na Uhrforum.de jsem narazil na pána jménem Kemnner a jeho výtvory.
Protože nechci masovou záležitost, přemýšlím nad koupí některých hodinek této značky.

Co mě zaujalo:

- design
- cena
- safír a antireflex v základu
- možnost ovlivnění vzhledu
- možnost volby strojku hodinek
- cena od cca 220 Euro

Přikládám fotky některých hodinek.
Zajímají mne Vaše názory.
Momentálně čekám na odpověď pana Kemmnera.
V případě zájmu to sem postnu.
Díky..
PG.

Přiložený soubor (y)

#2 skalis

skalis

Retarded Member

• Member_50
  • 6 182 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno

Publikováno 4.prosinec.2012 - 18:57

Myslim, ze ten pan je byvaly production engineer od Frickera. Komponenty bude mit z Ciny, ale kvality bych se nebal. Hlavnim problemem bude "noname" znacka. Komu tohle nevadi, tak dostane podle meho nazoru skvelou value for money.

logo.jpgWomen in Barcelona wear Rolex!

#3 Peegee

Peegee

Učedník

• Member_50
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 4.prosinec.2012 - 19:07

Myslim, ze ten pan je byvaly production engineer od Frickera. Komponenty bude mit z Ciny, ale kvality bych se nebal. Hlavnim problemem bude "noname" znacka. Komu tohle nevadi, tak dostane podle meho nazoru skvelou value for money.

To, že jsou noname mi vůbec nevadí. Hodinky tradiční značky již mám, ale začínám se nudit a vymýšlím co dál, než je opět vyměním.
Zkrátka chronobundus Vložený obrázek

#4 bandicoot

bandicoot

OWG

• Member_50
  • 14 332 příspěvků(y)

Publikováno 4.prosinec.2012 - 20:28

Kdyz jsem chtel nejaky marine timery, Kemmnera jsem dost sledoval.
Nemel bych jedinej problem do toho jit, klidne i s cajna kalibrem, pokud clovek chce srazit cenu.
Recenze obecne byly na webu slusny.

#5 villain83

villain83

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 8 767 příspěvků(y)
  • Bydlí:Hradec Králové

Publikováno 4.prosinec.2012 - 21:40

Ahoj,do dneška jsem měl Kemmner Octopus(už jsou zabalený,zítra jdou k novému majiteli).Musím upřímně říct,že za ty prachy je to hodně muziky,teda alespoň pro mě-super lumi,,masivní tah,velmi slušná přesnost,4mm safír s vnitřním AR...za mě určitě palec nahoru.Na tahu mají téměř 270gramů,což už je dost,nemít podobný potápky,nechám si je...ale bacha na to,17mm výška taky není pro každýhoVložený obrázek

#6 villain83

villain83

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 8 767 příspěvků(y)

Publikováno 4.prosinec.2012 - 21:46

Mrkni na ebay.de,pár modelů tam většinou je,jak pilotky,tak potápky,někdy oblekovky.Kemmner mimochodem prodává pouzdra firmě Tourby watch a myslím,že spolupracuje s více značkama,ale to nechci kecat,někde jsem to četl.V Německu je to celkem populární osoba...

#7 Peegee

Peegee

Učedník

• Member_50
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 4.prosinec.2012 - 21:58

Mrkni na ebay.de,pár modelů tam většinou je,jak pilotky,tak potápky,někdy oblekovky.Kemmner mimochodem prodává pouzdra firmě Tourby watch a myslím,že spolupracuje s více značkama,ale to nechci kecat,někde jsem to četl.V Německu je to celkem populární osoba...

Pročetl jsem různá fóra a většinou jen kladné ohlasy, na prodejce i kvalitu hodinek
Zajímavé je, že nemá vlastní webové stránky.
Jinak s pánem komunikuju mailem, zítra budu mít nabídku.
Na Ebay mě nic nezaujalo.

#8 villain83

villain83

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 8 767 příspěvků(y)

Publikováno 4.prosinec.2012 - 22:26

Jo,já jen vím,že na ebay pár kusů občas je,jak říkám,měl jsem ty Octopus 2000m a dobrý.Viděl jsem x pilotek a nějaký oblekovky,z toho měl zaujaly asi tak jedny,možná dvoje z deseti.Tak uvidíš,jak bude probíhat komunikace...pokud to s ním klapne a něco vybereš,hoď to sem,prosím,zajímalo by mě to.

#9 skalis

skalis

Retarded Member

• Member_50
  • 6 182 příspěvků(y)

Publikováno 4.prosinec.2012 - 22:49

Jo a delal (nevim, jestli jeste dela) servisni prace pro Eddieho Plattse (Timefactors). Mozna se to tyka jen nekterych modelu.

Tento příspěvek byl upraven od skalis: 4.prosinec.2012 - 22:50

logo.jpgWomen in Barcelona wear Rolex!

#10 sashator

sashator

Nikdy neříkej nikdy

• Member_50
  • 4 377 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 4.prosinec.2012 - 23:47

Něco podobného jsem řešil asi před dvěma lety, s Rolandem byla někdy trochu horší komunikace ale jinak se s nim dalo domluvit na různých kombinacich. Já jsem s ním řešil pilotky a nakonec mě trochu vypekl, když mi slíbil broušené pouzdro, hodinky jsem objednal a asi až po měsíci bez komunikace z něho vylezlo, že to nepůjde jelikož tyto pouzdra dodává exkluzivně pro Tourby watches. Ale třeba jsem jediný kdo s ním měl tento problém.

#11 Peegee

Peegee

Učedník

• Member_50
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 5.prosinec.2012 - 18:50

Ahoj,do dneška jsem měl Kemmner Octopus(už jsou zabalený,zítra jdou k novému majiteli).Musím upřímně říct,že za ty prachy je to hodně muziky,teda alespoň pro mě-super lumi,,masivní tah,velmi slušná přesnost,4mm safír s vnitřním AR...za mě určitě palec nahoru.Na tahu mají téměř 270gramů,což už je dost,nemít podobný potápky,nechám si je...ale bacha na to,17mm výška taky není pro každýhoVložený obrázek

Díky za upozornění, Octopusy mně přijdou zajímavé, ale váha a výška ? no nevím..
Navíc už taky jedny potápky mám, takže to pravděpodobně bude model "Marine".

#12 bandicoot

bandicoot

OWG

• Member_50
  • 14 332 příspěvků(y)

Publikováno 5.prosinec.2012 - 19:26

Peegee, ber to tak, ze forum te nejak obohatilo a kratkou recenzi na tema Kemmner Marine to foru vratis.
Ja na to koule nemel, protoze jsem zahy zjistil, ze Marine k mymu ukrajinskymu ksichtu proste nejde.
Uz jen z principu si myslim, ze nemec by svoje jmeno na shity netisknul.
Je to nemec a jde do toho svym jmenem, neni to cinan skryvajici se za nick Graf von Arschenduft.

#13 Peegee

Peegee

Učedník

• Member_50
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 5.prosinec.2012 - 20:49

Peegee, ber to tak, ze forum te nejak obohatilo a kratkou recenzi na tema Kemmner Marine to foru vratis.
Ja na to koule nemel, protoze jsem zahy zjistil, ze Marine k mymu ukrajinskymu ksichtu proste nejde.
Uz jen z principu si myslim, ze nemec by svoje jmeno na shity netisknul.
Je to nemec a jde do toho svym jmenem, neni to cinan skryvajici se za nick Graf von Arschenduft.

Recenze určitě bude Vložený obrázek, pokud se Roland ozve ...
Vypadá to, že mám vybráno.
Doufám, že si je budu moct nadělit pod strom...
S tím UK ksichtem si nelam hlavu Vložený obrázek

#14 villain83

villain83

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 8 767 příspěvků(y)

Publikováno 6.prosinec.2012 - 09:09

Souhlas s Bandim,to,že to není turbo mega známá značka přece neznamená,že to bude šmejd,naopak si myslím,že v posledních letech se prosazujou menší značky a začínají být víc a víc populární,ať už je to designem,zpracováním a v neposlední řadě cenovkou.Na recenzi se budu těšit.

#15 sibirnaya

sibirnaya

RLX4EVER

• Moderators
  • 14 236 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:RLX4EVER

Publikováno 7.prosinec.2012 - 09:19

ja osobne bych na ruce kemr mit nechtel. je fakt, ze nektery hodinky mi vadi uz nazvem, a ze se pres to neprenesu..

#16 flivver

flivver

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 330 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 7.prosinec.2012 - 09:53

Meno Kemmner má s kemrom asi toľko spoločného, ako IWC s WC. Faktom je, že ho dezinterpretujú aj mnohí záujemcovia o tieto hodinky.

Seiko SRP455, Mühle-Glashütte Marinus GMT, Mühle-Glashütte 29er Big, Casio DBC-32, Luminox A.3001, Moscow Classic Aeronavigator Alarm
Slnko by malo svietiť v noci, cez deň je svetla dosť. McStinger

#17 vladimir72

vladimir72

Megazávislák

• Member_50
  • 1 062 příspěvků(y)
  • Bydlí:bydlí
  • Fanoušek značky:Hodinky, umění, starožitnosti a historie vůbec.

Publikováno 7.prosinec.2012 - 11:44

Ja jsem od villaina ty Octopusy vyměnil a můžu Vám vážení chronokolegové sdělit že jsem konečně objevil HODINKY. Vložený obrázek Vložený obrázek Vložený obrázek
I na mém 23,5 cm zápěstí jsou opravdu nepřehlédnutelné, konečně mám hodinky o kterých i vahou na zápěstí vím.
Lumi taková že jim i v tomto směru věhlasná SEIKA mohou závidět. 4 mm safír s vnitřním AR, heliák.
Celkové zpracování - no prostě echt Deutsch
Shrnutí - než mě nám všem velmi dobře známá nemoc opět rafne, tak toto jsou mé "definitivky" Vložený obrázek Vložený obrázek Vložený obrázek

#18 Peegee

Peegee

Učedník

• Member_50
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 7.prosinec.2012 - 11:49

Ja jsem od villaina ty Octopusy vyměnil a můžu Vám vážení chronokolegové sdělit že jsem konečně objevil HODINKY. Vložený obrázek Vložený obrázek Vložený obrázek
I na mém 23,5 cm zápěstí jsou opravdu nepřehlédnutelné, konečně mám hodinky o kterých i vahou na zápěstí vím.
Lumi taková že jim i v tomto směru věhlasná SEIKA mohou závidět. 4 mm safír s vnitřním AR, heliák.
Shrnutí - než mě nám všem velmi dobře známá nemoc opět rafne, tak toto jsou mé "definitivky" Vložený obrázek Vložený obrázek Vložený obrázek

To rád slyším.
Jen se mi ten pán z Německa pořád neozval.

:suicide_anim:

#19 kuncák7

kuncák7

apac se skalpem

• Member_50
  • 13 264 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:jídlo, sport, ženský-časem se pořádí koníčků mění

Publikováno 7.prosinec.2012 - 12:32

A kde jsou chlape fota:smile_anim:? Nemám sice obvod zápěstí 23,5 jako ty, ale blížím se ( 22 ) a sháním hodinky, které nepřehlédnu a budu je na ruce cejtit:smile_anim:. Tak se prosím pochlub, nebo mě pošli odkaz na chlubírnu, kdybych to přehlídl. Díky

#20 sashator

sashator

Nikdy neříkej nikdy

• Member_50
  • 4 377 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 7.prosinec.2012 - 12:39

To rád slyším.
Jen se mi ten pán z Německa pořád neozval.

:suicide_anim:

Tak s tímhle měl i při komunikaci se mnou problémy, někdy odpovídal v řádech minut, jindy v řádech dnů až týdnů. Psal jsi mu přes mail nebo prostřednictvím eBay?