Přejít na obsah

Roland Kemnner


Peegee

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 142
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já už měl z těch Octopusů vytahanou pazouru,je fakt,že na tom tahu je to už dost cejtit.Ta lumi je nádherná,o tom žádná.Troufám si tvrdit,že za ty prachy je to hodně,hodně muziky.Docela by mě zajímalo,čím je potažená ta luneta,jestli je to nějaká keramika,nebo co...jsem rád,Vláďo,že si spokojenejsanta.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak jsem mu napsal dotaz, že chci koupit hodinky ještě tento rok a jestli teda mám hledat jinde či co ??

Pánové, do pár minut jsem měl odpověď, sice v angličtině ( původní dotaz byl v němčině), ale mám ji...

Takže recenze bude smile_anim.gif

DearMr. xxxx,

 

thankyou for the inquiry. The Price for this Marine is 361,00 Euro + 6,00 Euroshipping costs.

 

Weneed around 7 days for assembling and regulating.

 

ss-caseSG8210 polished, 45°-topring with sapphire-glass both sides antireflect,coin-edge crown with LOGO, case-back with sapphire-glass inside antireflect

 

handwindingmovement ETA Unitas 6497-1 soigné swiss

 

dialMarine ?Römer? with blue hands

 

calf-leatherstrap dark-brown with ?Alligator? pattern

 

BestRegards

 

RolandKemmner

 

Roland Kemmner

 

Baetznerstraße 140

 

75323 Bad Wildbad

 

Germany

 

Tel. +49 7081 955673

 

Mobil +49 172 8123932

 

E-mail roland.kemmner@t-online.de

Upraveno uživatelem Peegee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu tento pán nemá www stránky s katalogem, nebo alespoň "katalog" někde uveřejněn? Třeba na forech a tak? Německy neumim ani štěkat, ale na těch fotkách z první stránky se mi ty hodinky moc zamlouvají. Tak kdyby někdo měl nějakou jeho nabídku tak bych byl rád. Děkuju :)

 

Dříve měl takové jednoduché stránky, které mu ale údajně dělal nějaký fanoušek a asi se na to vykašlal. Podle mého má teď nabídku pouze na eBay, případně v německém vlákně na WUS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu tento pán nemá www stránky s katalogem, nebo alespoň "katalog" někde uveřejněn? Třeba na forech a tak? Německy neumim ani štěkat, ale na těch fotkách z první stránky se mi ty hodinky moc zamlouvají. Tak kdyby někdo měl nějakou jeho nabídku tak bych byl rád. Děkuju :)

 

Najdi si nějaké fotky hodinek, které se Ti líbí...

Pošli mi je a já Ti je poptám. S překladem nemám problém.

Dnes mi napsal, že potřebuje 7 dnů na sestavení a seřízení. Poté vystaví doklad k platbě.

Platbu můžeš provést přes Paypal nebo převodem EUR na účet.

Po obdržení platby je odešle DHLkem.

Pokud budeš chtít, tak Ti s tím helfnu ...

 

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mmm asi budu sledovat jeho prodej na Ebay. Zatím mne žádný kousek nenadchl tak uvidíme.

 

Jinak taky přeju ať se obchod vydaří a pak si rád přečtu recenzi na objednané hodinky ;)

 

Nemusí to být pouze hodinky, které aktuálně nabízí na Ebay

Dají se objednat hodinky dříve vyrobené.

Upraveno uživatelem Peegee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najdi si nějaké fotky hodinek, které se Ti líbí...

Pošli mi je a já Ti je poptám. S překladem nemám problém.

Dnes mi napsal, že potřebuje 7 dnů na sestavení a seřízení. Poté vystaví doklad k platbě.

Platbu můžeš provést přes Paypal nebo převodem EUR na účet.

Po obdržení platby je odešle DHLkem.

Pokud budeš chtít, tak Ti s tím helfnu ...

 

 

 

Nemusí to být pouze hodinky, které aktuálně nabízí na Ebay

Dají se objednat hodinky dříve vyrobené.

 

 

 

 

Dobře, až to bude aktuální tak si vzpomenu a dam vědět snad :D zrovna teď mě do nosu bouchly Hamilton Navy a jedny Stowy :D ještě že na to nemam peníze, jinak už bych to měl na cestě :D

Upraveno uživatelem Z. Paul
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde jsou chlape fota:smile_anim:? Nemám sice obvod zápěstí 23,5 jako ty, ale blížím se ( 22 ) a sháním hodinky, které nepřehlédnu a budu je na ruce cejtit:smile_anim:. Tak se prosím pochlub, nebo mě pošli odkaz na chlubírnu, kdybych to přehlídl. Díky

 

 

 

Zkus to tady ale prosím tě netluč mě - líp to prostě neumím -

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/56478-kemmner-octopus-2000/page__p__863476__fromsearch__1#entry863476

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...