Přejít na obsah

Draze vypadající hodinky za levno


newbiee

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

nikdy jsem hodinky nenosil, protože čas kontroluji na telefonu společně s kalendářem sychnorizovaným s Outlookem, atd.. Teď ale začínám podnikat a tak sháním "módní doplněk", který si vezmu na sebe cca 3x týdně a bude vypadat dobře = udělá dojem na člověka, který nepozná kvalitativní rozdíl mezi Omegami a Casiem a řeší pouze vzhled.

Po pročtení zdejšího fóra jsem dospěl k tomu, že pro mě - alespoň zatím - nemá smysl si pořizovat pořádné hodinky, protože bych za ně musel dát minimálně 8000 Kč a to se mi nevyplatí. Většina levnějších hodinek typu Casio bohužel nesplňuje můj požadavek na eleganci, takže jsem se díval po "designových" hodinkách, kde bych si už možná vybral, ale ze zkušeností z tohoto fóra je kvalita otřesná a cenově je to taky někde jinde.

 

Na zkoušku jsem si zatím pořídil dobře vypadající šunty z Číny zn. CURREN. Byly za pár $, vypadají dobře a svůj účel plní (nefunguje jim sice datumovka, ale s tím jsem počítal :) ) Nicméně mají v sobě asi nejlevnější možný bateriový strojek, který tiká nahlas, což při jednáních ruší.

 

Je možné nechat někde vyměnit strojek za tichý? Na kolik to vyjde? Nebo mi doporučíte jiné - "značkovější", dobře vypadající hodinky (stylově podobě těm CURRENům) za rozumnou cenu?

 

Díky za názory!

post-26121-050853000 1354810051.jpg

Upraveno uživatelem newbiee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle vyhoď, stejně polovina věcí nefunguje a koukni do prodejního vlákna ( počítám, že výměna strojku by tě vyšla na dvojnásobek pořizovací ceny celého tohohle "skvostu"). Namátkou jsem tam koukal- citizeny chrono, seika chrono( baterkáče ), mido chrono ( ty jsou ale dražší ). Jinak mě toto přijde spíš jako práce větnamského trhovce, než čína ( nechci nikoho urážet, jen jsem myslel "kvalitu" hodinek ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, díky poměru cena/výkon bych doporučil, podívat se na nějaké Seiko. U nich si můžeš vybrat quartz (bateriové) i mechanické (natahování pohybem ruky). Ty Curren nic moc, ale na druhou stranu jsem rád, že jsi si nekoupil nějaké fake Rolex tak, jako to udělá bohužel dost lidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovýhle hodinky se hoděj tak k prodávání leštěnejch prdů, nebo nucení předraženejch kastrolů chudákům důchodcům, nemám žádný drahý hodinky, ale iluze, že z Tebe tohle udělá něco co bezpochyby nejseš k smíchu.

Jojo, hrnce nebo nahřívací dečky důchodcům, v lepším případě začínající "podnikatel" v Amway nebo nějakym podobnym letadle. Naleštěný h***o...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak mě tak napadá, že mám přesně to, co chceš :-) Rotary chronospeed, měl jsem je párkrát, chtěl jsem si vyzkoušet ten design a za ty peníze, nejsou úplně špatný,koneckonců je tady recenze. Nicméně u lidí, co to moc neznaj, to opravdu vyvolává až nežádoucí pozornost a už jsem pořídil Citizeny, takže i když mám odsud občas horečku a mám pocit že potřebuju na každej den jedny, tak tyhle si nechat nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

nikdy jsem hodinky nenosil, protože čas kontroluji na telefonu společně s kalendářem sychnorizovaným s Outlookem, atd.. Teď ale začínám podnikat a tak sháním "módní doplněk", který si vezmu na sebe cca 3x týdně a bude vypadat dobře = udělá dojem na člověka, který nepozná kvalitativní rozdíl mezi Omegami a Casiem a řeší pouze vzhled.

Po pročtení zdejšího fóra jsem dospěl k tomu, že pro mě - alespoň zatím - nemá smysl si pořizovat pořádné hodinky, protože bych za ně musel dát minimálně 8000 Kč a to se mi nevyplatí. Většina levnějších hodinek typu Casio bohužel nesplňuje můj požadavek na eleganci, takže jsem se díval po "designových" hodinkách, kde bych si už možná vybral, ale ze zkušeností z tohoto fóra je kvalita otřesná a cenově je to taky někde jinde.

 

Na zkoušku jsem si zatím pořídil dobře vypadající šunty z Číny zn. CURREN. Byly za pár $, vypadají dobře a svůj účel plní (nefunguje jim sice datumovka, ale s tím jsem počítal :) ) Nicméně mají v sobě asi nejlevnější možný bateriový strojek, který tiká nahlas, což při jednáních ruší.

 

Je možné nechat někde vyměnit strojek za tichý? Na kolik to vyjde? Nebo mi doporučíte jiné - "značkovější", dobře vypadající hodinky (stylově podobě těm CURRENům) za rozumnou cenu?

 

Díky za názory!

 

Dám ti přátelskou radu, tohle vlákno zamkni ať rychle zapadne někam co nejhlouběji. Pročítej fórum a zkus pochopit, že je to tu pro milovníky opravdových hodinek. Buď pochopíš, prozříš a zastydíš se za tvůj první příspěvek a začneš znovu. A nebo nepochopíš a pak tohle fórum smaž z paměti a už sem radši nechoď...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda já žasnu..sad01_anim.gif

Pokud chceš udělat dojem jako "podnikatel", tak snad musíš předvést, jaký jsi např. obchodník.

Jestli si myslíš, že budeš prodávat hovna a lidi budou koukat co máš za hodinky, tak to asi neklapne.

Myslím, že žádné levné, co vypadají draze neseženeš..

Můžu vědět kolik je ti let ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...