Přejít na obsah

Zimní bunda


Doporučené příspěvky

Já můžu z vlastní zkušenosti doporučit bundu Wellensteyn, mám model Motoro a jsem spokojený.

Provedení excelentní, kapuca se dá odepnout.

http://www.wellensteyn.de/page/products/mod/MOT/mat/04/col/SW

Koupit se dá v Praze ve VanGraafu na Václaváku za 6 tisíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Děkuji za odpovědi pánové. Vlákno o leteckých bundách jsem zaregistroval, ale ani jsem ho neotrevíral, bo jsem myslel, že se nějaké zimní bundy v tomhle segmetu nevyskytují. Ta N3B vypadá dobře, i když mám tedy x alergií a ty chlupy by nemusly být ok. Nicméně, pochopil jsem spávně že budna na e-shopu za 178USD je stejná jako ta, co mají u nás za 5500Kč? Chápu, že dovoz něco stojí, ale...

 

Všeobecně mám problém koupit hadry přes e-shops, zejména přece jen ne úplně levnou věc, kvůli tomu, aby mi to sedlo.

Dá se tedy ta N3B vyzkoušet někde v Praze, abych měl velikost?

 

Co se týče Sira Josepha - problém není ani tak, že bych to trhl, ale že nosím prakticky denně nějaký bágl, takže aby to vydržely ramena.

 

North Face je bohužel nejen plný Himaláj, ale taky tržnice. I otec má jednu "repliku" za pár stovek. Mám tu značku rád, ale tohle si hoši neohlídali...

 

Thor Steinar - jo, můžu se u nich stavit, krámek v Praze mají. Snad mi ji nějakej anarchista neposrjuje :-)

 

 

No jako to máš pravdu, North Face se hodně fejkuje a samozřejmě u nás je i hrozně cenově přepálenej" Já jej nakupuji v Itálii, když tam mám cestu třeba na lyže a ceny jsou oproti ČR cenám někdy i poloviční :oneeyed02: Ale co se týká fejku, na to bych asi nekoukal, vždyď se pajcuje úplně všechno, něco míň, něco více" Jinak jestli jseš zmrzlina jak píšeš :) , tak tě asi nic víc než peříčko nezahřeje si myslím. Jinak pár kámošů používá hadry Norských značek, nikdy jsem se o ně moc nezajímal, ale asi se ně taky někde mrkni, kluci jsou s nimi maximálně spokojený" Můžu se na zeptat, co to používají"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jako to máš pravdu, North Face se hodně fejkuje a samozřejmě u nás je i hrozně cenově přepálenej" Já jej nakupuji v Itálii, když tam mám cestu třeba na lyže a ceny jsou oproti ČR cenám někdy i poloviční :oneeyed02: Ale co se týká fejku, na to bych asi nekoukal, vždyď se pajcuje úplně všechno, něco míň, něco více" Jinak jestli jseš zmrzlina jak píšeš :) , tak tě asi nic víc než peříčko nezahřeje si myslím. Jinak pár kámošů používá hadry Norských značek, nikdy jsem se o ně moc nezajímal, ale asi se ně taky někde mrkni, kluci jsou s nimi maximálně spokojený" Můžu se na zeptat, co to používají"

Bud tak hodny, prosimte. Ja jsem si uvedomil, ze taky potrebuju novou bundu a take jsem velmi zimomrivy ...

 

Co nobis ? http://nobis.ca/

Upraveno uživatelem utrejch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady v Norsku jsou tri nejcastejsi znacky, co jsem odkoukal. Paradoxne asi vede ta Kanadska Husa. No a pak se bije NORR?NA a Bergans, Dale se tu objevuji hodne Helly Hansen, FJÄLLRÄVEN, HAGLÖFS a SWIX. Z nich bych, podle toho jak jsem si je zkousel, kdyz jsem hledal bundu na lyze, byla s odstupem nejkvalitnejsi NORR?NA. to je bomba, ale hodne sportovni. Nakonec jsem sice koupil Mammut, ale to je jina story. Do mesta je zase s naprostym odstupem nejlepsi Kanadska Husa, IMHO. Neni tak funkcni, jak tady nekdo psal. Aspon na rozdil od Sira Josepha, nebo The North Face nevyvolava ten dojem. Ze vsech vyse zminenych prave vypada nejvice civilne a pri tom si zachovava funkcnost. Ja bych nepremyslel ani minutu, trochu prisetril a sel do ni. Ta hruba vrchni latka je super, image je super, kvalita se zda vyborna, teple to bude az az.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se omlouvám, jsem to popleta, ne Norský, ale prej Švédský :D Každopádně ti Hasňa aspoň poradil z Norama, já volal kámošovy, co se s tím moc nepáře a ten nosí Fjallraven, prej dost dobrý hadry, ale s cenovkou asi někde jinde, těžko říct, já to moc neznám, ale co jsem koukal občas na něj, tak vypadají hodně dobře. Vím, že má péřovku, tak se ptám co stála, no prej že neví, já říkám, to jsi nekupoval ty, nebo co, ale prej kupoval, no asi deset nebo patnáct, možná dvacet, fakt neví :D Takhle nakupovat by mě také bavilo"

http://www.fjallraven.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem psal o Fjällräven hned na první straně...já mám

 

typ Nordli a je super...teď bych šel do Greenland

 

a třesky plesky drahá, tady je Greenland za 220 liber a vypolstrovaná (ještě je letní verze)

 

za 170

 

http://www.oipolloi.com/shop/brand/fjallraven

 

nebo tady za 215

 

http://www.not-addicted.co.uk/products/Fjallraven-Greenland-Winter-Jacket-Uncle-Blue.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Zimní bunda nemusí být hodně tlustá, aby byla teplá, ale když myslíš. V tom případě Tě nebudu přesvědčovat o opaku ač jsem z oblasti, kde o této problematice něco víme.

 

Vzhledem k tomu, že mě Spyder opouští a Descent neuspokojil, je mi v něm zima, přecházím na Schöffel. Také jsem Ti u nich jednu pěknou našel. Mohl by si být spokojený, tlustá je každopádně, kvalita zaručena.

 

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme jeli za polární kruh, tak si kluci našli na netu bundu s vyhříváním na baterku. Stála něco mezi 3K a 4K. A funguje skvěle - přes noc dáš nabíjet a v případě velké zimy vydrží celý den přitápět. A jinak vypadá jako normální zimní bunda a je docela dost teplá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme jeli za polární kruh, tak si kluci našli na netu bundu s vyhříváním na baterku. Stála něco mezi 3K a 4K. A funguje skvěle - přes noc dáš nabíjet a v případě velké zimy vydrží celý den přitápět. A jinak vypadá jako normální zimní bunda a je docela dost teplá.

Tak u toho bych se bal spontanniho samovzniceni cloveka ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak zpět na zem - všechny tyhle severské bundy - kde se to dá vyzkoušet? Nehodlám to kupovat přes net bez vyzkoušení... a bohužel, ČR je malý a chudý trh a asi ne všechno se sem dováží...

 

Dneska mrknu do Arkád v Praze na Pankráci do Rockpointu, kde by měli mít tu Kanadskou husu....(případně něco jiného)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak zpět na zem - všechny tyhle severské bundy - kde se to dá vyzkoušet? Nehodlám to kupovat přes net bez vyzkoušení... a bohužel, ČR je malý a chudý trh a asi ne všechno se sem dováží...

 

Dneska mrknu do Arkád v Praze na Pankráci do Rockpointu, kde by měli mít tu Kanadskou husu....(případně něco jiného)

 

Tak copak, v tom Rockpointu toho mají celkem dost, kupoval jsem tam nějáké věci od Mountain Hardwear a já tedy hadry přes internet také nerad nakupuji :sad01_anim: Každopádně ti mě chytla docela ta značka Fjallraven, volal jsem tam a připravují teprve obchod na Černým mostě, který by měl začít fungovat bohužel až od Března" Pojedu se tam pak určitě podívat :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádně ti mě chytla docela ta značka Fjallraven, volal jsem tam a připravují teprve obchod na Černým mostě, který by měl začít fungovat bohužel až od Března" Pojedu se tam pak určitě podívat :smile_anim:

 

já mám Nordli už asi 5 let a výhoda je, že teď už ti ji i v Čechách převoskujou...na rozdíl od Barbouru, kterej bych musel posílat do UK, protože VanGraaf je jen prodává, ale nevoskuje... a sám si netroufám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...