Přejít na obsah

Zimní bunda


Doporučené příspěvky

Doporučuju Patagonii, dobrej je outlet v Praze, bundy krásně lehký a v outletu prijatelny ceny. Jinak kdysi jsem nosil zimní bundu značky Odlo, decentní cerna barva i design, jemnej material a přitom nepromokavá a skvěle izolovala a bylo v ní i v mrazech teplo, náplň myslím že z nějakýho typu Primaloftu.

 

Odesláno z mého MotoG3 pomocí Tapatalk

Jo, Patagonie muzu taky doporucit - sic trosku drazsi, ale kvalita tam je - mam od nich zimni syntetiku i peri, a vse ok .. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Prosim te, jak vypada ta bunda celkove po navoskovani? Da se s tim chodit tak nejak po meste mezi lidima? :eek: Poslední dobou když zacne padat snih, zacina mi docela promokat.

Ještě jsem ji nepral, ale puvodni vosk uz bude nejspis pryc mam ji druhym rokem. Jinak bunda strihem a tepelnym komfortem paradni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je někde možnost v Praze zkusit tu Canada Goose, většinou kupuji Mko ale za ty prachy už bych raději vyzkoušel... možná to ale nechám až na příští rok. Ta bunda se mi líbí dlouhodobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si CG bundy objednaval na mrporter.com prijde to okamzite a v baliku je rovnou nalepka na balik zpet, vyzkousis, nesedi, nalepis na krabici, zavolas, dhl to vyzvedne a odveze zpet, zadnej problem. Akorat to tak bude fungovat asi uz jenom do konce brezna, pac sklady maj v Anglii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

husu měli ve Van Grááfu

Na webu ji nemaj. Stejně se chystám tento rok za kamarády do Londýna, tak jí zkusím tam, kvůli bundy fakt nikde necestuji. Jet třeba někam jen na nákupy, to mi přišlo vždycky úchylné, ale já jsem divný :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se teda překecal a objednal Fjällraven skogso padded jacket.

Snad bude sloužit k mé plné spokojenosti.

 

Edit: přijde ta bunda již navoskovaná, nebo to nechají na mě? Raději bych aby to už bylo, ale do objednávky jsem to samozřejmě zapomněl uvést. Tak nějak jsem na to spoléhal.

Upraveno uživatelem shewcza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se teda překecal a objednal Fjällraven skogso padded jacket.

Snad bude sloužit k mé plné spokojenosti.

 

Edit: přijde ta bunda již navoskovaná, nebo to nechají na mě? Raději bych aby to už bylo, ale do objednávky jsem to samozřejmě zapomněl uvést. Tak nějak jsem na to spoléhal.

Fjallraven jsou super, budeš spokojený :-) Voskováné jsou tzv. na médium z výroby, to znamená že je voděodpudová, ale stále ještě dýchá. Zkus si ji a uvidíš, voskování je velice jednoduché. Já jsem si ji doma dovoskoval, voda po ní jenom klouže, radost to sledovat, ale je pravda že už se v ní občas trochu potím. Je to obrovská výhoda té bundy, že ji uděláš voděodolnou jak goretex, nebo ji vypereš jednou na médium, nebo dvakrát a je po voděodolnosti a bunda opět krásně při náročnějším pohybu dýchá. Parádně flexibilní materiál, který si přizpůsobíš, já si ji zamiloval a nesundal co jsem ji koupil :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za reakci Afri. Zkusím ji ponosit a uvidím. Podle toho co mi říkali pánové na prodejně v Brně, tak není problém kdykoliv bundu přivézt a zdarma mi ji navoskují, jen si člověk musí počkat. Já to nikdy nedělal a nerad bych potom řešil nějaké nevzhledné fleky na bundě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...