Přejít na obsah

Zimní bunda


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Lze to použít i na jiné materiály, ale je otázka, zda v nich vosk bude držet a nebude se vydrolovat. Navoskovat lze i jeansy, ale vosk se vydrolí a nebude to mít téměř žádný efekt.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to obrovská výhoda té bundy, že ji uděláš voděodolnou jak goretex, nebo ji vypereš jednou na médium, nebo dvakrát a je po voděodolnosti a bunda opět krásně při náročnějším pohybu dýchá. Parádně flexibilní materiál, který si přizpůsobíš...

Si tak hovorím, či nie je praktickejšia bunda, ktorú si nemusíš doma prispôsobovať :) Priedušná aj vodeodolná, alebo rovno nepremokavá.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si tak hovorím, či nie je praktickejšia bunda, ktorú si nemusíš doma prispôsobovať :) Priedušná aj vodeodolná, alebo rovno nepremokavá.

Taky máme doma, taky :-) Fjallraven dělá upřímně super hadry....využití už je na každém, mají od městských věcí až po hardcore expedičních, myslím že s membránou už také.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lze to použít i na jiné materiály, ale je otázka, zda v nich vosk bude držet a nebude se vydrolovat. Navoskovat lze i jeansy, ale vosk se vydrolí a nebude to mít téměř žádný efekt.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Napadlo mě zkusit navoskovat Wolfa od Busmana ale neměl jsem na to koule.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám většinou problém, že mi bundy nesedí střihem. Když ji zapnu, tak už si nezavážu tkaničky aniž by praskla mezi lopatkama. Tady to sedlo na první dobrou všechno. Bylo rozhodnuto.

Díky kluci, máte na tom velkou zásluhu.

Neměl jsem ještě lepší ušitou bundu než tu od lišky, padne neskutečně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak jsem dnes zjistil že s Gloft vložkou už to nepůjde a já si tu bundu úplně zamiloval, co teď? :-( No, naštěstí mi dnes Hudy nadělil k svátku 20% slevu, tak asi Skogsö Jacket, nějak to jaro musíme dát :-) Ten chlap ví kdy se má ozvat....

post-364-0-66012800-1552840414_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...