Přejít na obsah

Dýmky


Doporučené příspěvky

Vanilková má být tak akorát zmrzlina!

 

Povidláčku, přijď v pondělí nebo ve čtvrtek na DSPBCh, on už se Tě jakožto začínajícího někdo ujme.

 

:cheers:

Ok díky za pozvání :) je fakt, že bych potřeboval pár rad... a taky aby mi někdo mrknul na dýmky (mám dvě, na kterých trénuju než si koupím nějakou lepší... teta totiž kdysi dělala v dílně kde brousila dýmky a dycky domu nosila nějaký zmetky nebo kousky s kosmetickou vadou, který by se neprodaly...takže nevím do jaký míry je moje špatný kouření ve mně nebo v dýmce) ale třeba často se mi stane, že mi zůstane na dně kotle zbyteček nevyhořelýho tabáku, kterej vyhazuju, tak nevím jestli není nadvrtaná, nebo to jen neumím dokouřit.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč? Já bych na začátek, tak jak jsi nám to vždy povídal, pro jistotu dýmku vymazal medem a na tabák použil papírový spořič ... Připaloval bych jen dlouhými krbovymi sirkami, taptatko bych zásadně nepoužíval kovové, neboť odvádí teplo, ..... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Coz o to, parkrat ji musim pripalit pac mi zhasne, ale zase, uz to neni takovy jako na zacatku... tuhle sem kouril, a pripaloval jsem ?jen? asi trikrat... spis mi zezacatku vadilo mockovani.. nekde jsem vycetl at vyndam ten kovovej bazmek vevnitr (myslim ze chladic), pac to na tom kondenzuje, a je fakt ze bez toho je to lepsi... ale asi budu muset fakt zavitat na ten sraz a poresit to nazivo s kurakama u dymky :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Otázka pro místní dýmkaře - jak moc ortodoxně se stavíte k tomu, nebo dodržujete, že do jedné dýmky patří jeden druh tabáku? Já jen, že jsem teď k narozeninám dostal novou dýmku a říkám si, čím ji zakouřit... má to fakt takový vliv na chuť, když se v dýmce předtím kouřil jiný druh tabáku, nebo je to spíš vyšší dívčí a začátečník beztak pozná prd? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak to jsem u těch svých dvou dýmek - prototypů podělal. První jsem je futroval právě tím vanilkovým MB, který mi chutnal nejvíc. Pak jsem v nich zkoušel nějaké cherry a teď Red Ambrosia taky od MB, který mi ale moc nejede...no a k té nové dýmce jsem dostal nějakou neochucenou zelenou Amphoru... tak to já ty tabáky asi zkouřím v těch starých a tu novou zakouřím tou vanilkou, která mi chutnala nejvíc a kterou plánuju nejvíc kouřit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alespoň druh dodržet by bylo fajn. Třeba Tikal má dvě stejné dýmky od Design Berlin, a dokonce rozlišuje sílu vanilky od Mc Barem, kterou kam cpe. Já zas to samé třešněma .....

tvl :lol2: 

 

 

Aha, tak to jsem u těch svých dvou dýmek - prototypů podělal. První jsem je futroval právě tím vanilkovým MB, který mi chutnal nejvíc. Pak jsem v nich zkoušel nějaké cherry a teď Red Ambrosia taky od MB, který mi ale moc nejede...no a k té nové dýmce jsem dostal nějakou neochucenou zelenou Amphoru... tak to já ty tabáky asi zkouřím v těch starých a tu novou zakouřím tou vanilkou, která mi chutnala nejvíc a kterou plánuju nejvíc kouřit...

Pokud jsi tam cpal tohle, už je to fuk. Dokud budeš kouřit ochucenej tabák, tak to neřeš. Já rozlišuju pouze druhy tabáku. Vzhledem k tomu, že kouřím jen čistou Virginii, mám to jednoduchý :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wolové,děláte si z Povidláčka prdel,na začátek se ta fajka neposere, když bude Tuti-Fruti,i když je samo lepší mít na jeden aromatik jednu fajku.Prekourit to půjde v klidu nějakým neutralem,třeba zrovna Orlíkem,Gowrim,Halem,B.Brownem......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...