Přejít na obsah

Fotka

Garmin Fenix

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
440 odpovědí na toto téma

#21 Leviathan

Leviathan

mam to pod kontrolou...asi

• Member_50
  • 2 366 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 30.duben.2015 - 13:44

dobry vyber.:-)

po cca mesiaci pouzivania mozem len potrvdit.

Super splna vsetko, koli com som ich kupil...

ako pises v recenzii. Ja napr. som ich kupil s uz nahodenou Slovencinou.

Přiložený soubor (y)

email: chronomagor71@gmail.com

“Everything always begins with an adventure. The desire to discover, to overcome, to attain."

#22 jhonzatko

jhonzatko

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 319 příspěvků(y)

Publikováno 23.červen.2015 - 17:55

Jake jsou vase poznatky ohledne presnosti gps?

Forum garminu je plne prispevku, ze s presnosti jsou na tom Fenix 3 na stiru podobne jako predchozi modely.

Mam ted Ambit 3 Peak Sapphire a Fenix 3 me hodne laka kvuli lepsim smart funkcim. Ale nerad bych za to platil dan v podobe dlouhych fixu ci nesmyslnych tras a vzdalenosti.

Diky za kazdou praktickou zkusenost!

#23 Jeremy

Jeremy

Jeremian

• Member_50
  • 5 112 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Perte na 40 stupňů

Publikováno 25.červen.2015 - 17:23

Garmina militare!!!

Přiložený soubor (y)

Moje zdroje energie: jiu-jitsu, IPSC (puška a pistole), běh, bicí, golf, airsoft

#24 Jeremy

Jeremy

Jeremian

• Member_50
  • 5 112 příspěvků(y)

Publikováno 4.červenec.2015 - 16:50

Sice nevím, proč se mi tam flákla stejná fotka dvakrát, ale po návratu z dovolené jsem z Fénixe definitivně nadšenej. Kromě běhu uměj spoustu zábavnejch věcí - aplikace "Find my Car" se mi hodila při parkování ve Splitu, Sunset/Sunrise při plánování ranního běhu, Turistika mi pak namalovala na mapě, kudy jsme chodili, prostě paráda. Víc už hodinky umět nemusej..  :clap:

Moje zdroje energie: jiu-jitsu, IPSC (puška a pistole), běh, bicí, golf, airsoft

#25 kloubik

kloubik

Megazávislák

• Member_50
  • 2 818 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:MTB, hodinky, auta

Publikováno 4.červenec.2015 - 17:24

Tak to mas stesti. Ja uz zacinam litovat, ze jsem po katastroficke zkusenosti s 2 Fenix2 kdy jsm se zarekl ze Garmin uz nikdy, jsem to porusil a koupil Fenix3. Nejdrive bylo vse ok, ale stara pisnicka se zacina opakovat, Garmin vyda novy firmware, opravi 1 vec a 5 rozbije. GPS nepresna ktera ukazuje trasu o desitky metru vedle, obcas nenajde hrudni pas a musim vypnout/zapnout, posledni kousek je, ze v firmware 3.6 prestane fungovat GPS potom co clovek nekde zastavi a "pauzne" zaznam behu nebo kola. Takze v momente, kdy se zastavis a chce pokracovat treba za 10 minut, tak mas jen 2 moznosti - jet zbytek trasy bez GPS a nebo vyhodit prvni cast trasy do kose a zacit zaznam odznova. 

Tento příspěvek byl upraven od kloubik: 4.červenec.2015 - 17:24

#26 Jeremy

Jeremy

Jeremian

• Member_50
  • 5 112 příspěvků(y)

Publikováno 5.červenec.2015 - 07:06

Tyjo, tak to se mi neděje.. (pauzu na >2 minuty teda nedělám, ale zkusím to).

Jinak GPS mi fungovala parádně i ve Splitu v těch uličkách kromě Diokleciánova paláce (2m na šířku, 3 patra domů kolem).. Mám to zaplý "po vteřině" a Glonass vypnutej - rusáky nemám rád :-/ v jakýkoli formě.

#27 jovani

jovani

Megazávislák

• Member_50
  • 2 646 příspěvků(y)

Publikováno 5.červenec.2015 - 08:18

... GPS nepresna ktera ukazuje trasu o desitky metru vedle, obcas nenajde hrudni pas a musim vypnout/zapnout, posledni kousek je, ze v firmware 3.6 prestane fungovat GPS potom co clovek nekde zastavi a "pauzne" zaznam behu nebo kola. Takze v momente, kdy se zastavis a chce pokracovat treba za 10 minut, tak mas jen 2 moznosti - jet zbytek trasy bez GPS a nebo vyhodit prvni cast trasy do kose a zacit zaznam odznova.

nie je to problem IBA Garmin, ale akehokolvek GPS :(
proste ked stojis, hodinky hladaju satelity a Ty vidis v logu GPS trasy na mape akoby "hviezdu", cize keby si behal hore dole ...

#28 Jeremy

Jeremy

Jeremian

• Member_50
  • 5 112 příspěvků(y)

Publikováno 5.červenec.2015 - 09:37

nie je to problem IBA Garmin, ale akehokolvek GPS :(
proste ked stojis, hodinky hladaju satelity a Ty vidis v logu GPS trasy na mape akoby "hviezdu", cize keby si behal hore dole ...

kloubík píše o něčem jiném

#29 stando

stando

PAM FOREVER

• Member_50
  • 1 560 příspěvků(y)
  • Bydlí:Trnava

Publikováno 25.červenec.2015 - 06:34

Ja uz mam F3 nejake tri tyzdne. Po dvanastich dnoch som prvy krat nabijal. Zatial turiatika, plavanie vonku a beh...dokonca som si zopar krat aj pauzol a GPS naskocilo v pohode. Hrudny pas planujem dokupit. Mam ich na denne nosenie a... Spokojenost velka. Chcem este dokupit nejake remene, ale to mi drbe z PanerajovPřiložený soubor  ImageUploadedByTapatalk1437802421.489556.jpg   317,65K   49 Počet stažení

#30 stando

stando

PAM FOREVER

• Member_50
  • 1 560 příspěvků(y)

Publikováno 3.srpen.2015 - 07:36

...tak a dnes prezute na ciernu gumu ;) Přiložený soubor  ImageUploadedByTapatalk1438583799.335905.jpg   222,66K   41 Počet stažení

#31 stando

stando

PAM FOREVER

• Member_50
  • 1 560 příspěvků(y)

Publikováno 10.srpen.2015 - 07:02

...neviete mi poradit? Mam starśi hrudny pas Garmin, len treba vymenit bateriu. Bude fungovat aj na F3?
Dakujem

#32 Jeremy

Jeremy

Jeremian

• Member_50
  • 5 112 příspěvků(y)

Publikováno 10.srpen.2015 - 08:01

Měl by fungovat, ale je to škoda - ten HRM RUN umí o hodně víc - a podlě mě užitečnejch: kadenci to měří opravdu přesně (na rozdíl od pohybovýoh senzoru v hodinkách) a dobu kontaktu se zemí. Pro "takové to běhání" je to k ničemu, ale jestli řešíš správnej styl, tak je to maximum, který ti hodinky můžou napovědět (bez trenéra).

#33 Bobisek

Bobisek

Závislák

• Member_50
  • 707 příspěvků(y)
  • Bydlí:Olomouc

Publikováno 10.srpen.2015 - 16:52

Dám to ještě sem, těch vlákem o GF3 je tady několik a nějak se to mísí:

"Začínám vážně uvažovat o koupi, mám proto na majitele dvě otázky:

1) Je v balení kód na TOPO mapy? Někde jsem u prodejce viděl, že píšou "bez map", tak předpokládám, že v oficiální distribuci tam ty mapy jsou?

2) Pokud to má indikátor chůze, funguje ten i tehdy, když hodinky nejsou na ruce, ale třeba v batohu nebo v kapse (tj. jako u mobilu?)?

Díky předem."

#34 Jeremy

Jeremy

Jeremian

• Member_50
  • 5 112 příspěvků(y)

Publikováno 11.srpen.2015 - 18:43

1) ne, mapy to nema.. ty ma Garmin epix, tusim
2) ano, i v kapse

#35 kloubik

kloubik

Megazávislák

• Member_50
  • 2 818 příspěvků(y)

Publikováno 24.srpen.2015 - 00:11

Panove ted po update na 4.4 jsem nabil hodinky na 100 %, nic s nimi nedelal a za ani ne 24 hodin baterka ukazuje 3 %. Uz se vam to nekomu stalo? 

Dam vedet jestli to byl jednorazovy problem nebo se to bude opakovat. 

#36 kloubik

kloubik

Megazávislák

• Member_50
  • 2 818 příspěvků(y)

Publikováno 24.srpen.2015 - 00:27

sorry double

Tento příspěvek byl upraven od kloubik: 24.srpen.2015 - 00:27

#37 Maxmillian

Maxmillian

Megazávislák

• Member_50
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 24.srpen.2015 - 08:10

Mam 4.4 take a baterka drzi v pohode.

#38 Jeremy

Jeremy

Jeremian

• Member_50
  • 5 112 příspěvků(y)

Publikováno 24.srpen.2015 - 11:10

u mě taky OK. Měl jsem problém se zamrzáváním po ukončení aktiity, ale s nějakým updatem to taky přestalo.

Manželka měla stejný problém jako Ty s Vívoactive, ale i to spravil nějaký update. Tehdy to bylo tak, že měla hodinky v jiném patře než telefon a jak se to pořád zkoušelo připojovat, tak se to vybilo.. Něměls to podobně? 

#39 stando

stando

PAM FOREVER

• Member_50
  • 1 560 příspěvků(y)

Publikováno 24.říjen.2015 - 09:26

Zamrzli mi v tejto polohe...prvy krat. Neviete ako sa to restartuje? Nereaguje na stisnutie ziadneho tlacitka. :(

#40 stando

stando

PAM FOREVER

• Member_50
  • 1 560 příspěvků(y)

Publikováno 24.říjen.2015 - 09:26

Přiložený soubor  ImageUploadedByTapatalk1445675216.141134.jpg   304,94K   41 Počet stažení