Přejít na obsah

Garmin Fenix


jhonzatko

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mimochodem, k hodinkám D2 Charlie byly standardně 2 řemínky - černý silikon a hnědý kožený, oba QuickFit 26. Nedávno jsem doobjednal modrý a v krabičce byl pouze řemínek. Ale když mi přišel poslední, žlutý, který barevně pěkně ladí se žlutým čtvrtkruhem v oblasti 12-3, tak byly v krabičce i dva hodinářské torxové šroubováky na demontáž stěžejek. Ty ale nejsou pro řemínky QuickFit vůbec potřeba a hodily by se jen pro standardní 26 mm řemínky. Proč Garmin k některým QuickFitům šroubováky dává a k některým ne? Nebo jsem je snad dostal jako dárek nebo "prémii"? Jakou s tím máte zkušenost? A používáte na Fenixech někdo i jiné než QuickFit řemínky?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Harwey - šroubováky nebyly k hodinkám, ale k řemínku. Ale jen k jednomu, druhý přišel samotný a proto se ptám, jestli ještě někdo dostal k řemínku QuickFit šroubováky.

 

Mimochodem, tuhle modrou jsem koupil jako první a spíš z nouze, protože jiné barvy nebyly zrovna skladem. Ale modrá je barva oblohy a tohle jsou letecké hodinky, tak proč ne. První pocit byl trochu rozpačitý, ale "amatérská módní návrhářka" Dáša prohlásila, že je to OK a žlutý prvek na ciferníku se s řemenem nepere. Tak to zkouším a fakt to jde i k formálnějšímu kancelářskému dress codu. Nicméně na "oblekové" stupnici. i s přihlédnutím k tomu, že tyhle hodinky nejsou oblekovky, vede kožený hnědý, pak černý silikon následovaný tímhle modrým a na poslední místo žlutý. Další barvy nemám, tudíž nevím. Na volnočasové aktivity bych pořadí otočil.

 

Pochlubte se s řemeny na Fenixech a máte různé řemeny pro různou náladu a příležitosti?   

post-3283-0-26315400-1536136601_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaaaaaj tak, som ta zle pochopil, ja vul:)

ako som uz pisal, objednal som od aliho volajaky modrozeleny a zlty, pridu v priebhu nasledujucich tyzdnov az mesiacov:)potom hodim fotky.

viem, neni to origo, ale nato, ze 5X nosim len prilezitostne, raz za uhorsky rok, tak to je ok:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Harwey - šroubováky nebyly k hodinkám, ale k řemínku. Ale jen k jednomu, druhý přišel samotný a proto se ptám, jestli ještě někdo dostal k řemínku QuickFit šroubováky.

 

Mimochodem, tuhle modrou jsem koupil jako první a spíš z nouze, protože jiné barvy nebyly zrovna skladem. Ale modrá je barva oblohy a tohle jsou letecké hodinky, tak proč ne. První pocit byl trochu rozpačitý, ale "amatérská módní návrhářka" Dáša prohlásila, že je to OK a žlutý prvek na ciferníku se s řemenem nepere. Tak to zkouším a fakt to jde i k formálnějšímu kancelářskému dress codu. Nicméně na "oblekové" stupnici. i s přihlédnutím k tomu, že tyhle hodinky nejsou oblekovky, vede kožený hnědý, pak černý silikon následovaný tímhle modrým a na poslední místo žlutý. Další barvy nemám, tudíž nevím. Na volnočasové aktivity bych pořadí otočil.

 

Pochlubte se s řemeny na Fenixech a máte různé řemeny pro různou náladu a příležitosti?

Tak já se pochlubím, no. :)

post-27479-0-91025700-1536223260_thumb.jpgpost-27479-0-80872200-1536223266_thumb.jpg

 

A to se mi ještě jeden při focení zatoulal. :) Ještě mám v hledáčku jeden a pak už si dám s F3 pokoj. :)

 

Jelikož nemám QuickFit (kromě dvou kousků), tak neměním tak často. Zpravidla jednou za měsíc. Takže podle nálady to není, ale měnit mě to baví. Jsou to pak po měsíci zase jiné hodinky. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beet - tak to je nářez s těmi řemínky, ale naprosto Tě chápu. I na mobily mám několik krytů, často i ten samý a osvědčený, ale v několika barvách a jak píšeš, v tu chvíli je to pocitově jiný mobil a hodí se i k jiným příležitostem. A máš pravdu, to samé je s hodinkami. QuickFit je návykový, řemínek je přehozený během 5 sekund a tak to někdy měním i ze dne na den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Díky za odkaz, FW mam stále poslední 4.90. Ta "synchronozace" je asi možná, jen  mě zaráží že na displeji se píše o aktualizaci a musím ji potvrdit, vždy trvá cca minutu. Když se načítají aktivity tak vše proběhne samo. Napadlo mě jestli nejde třeba o upravení číselníků nebo aplikací.

Zrovna se zobrazila

post-594-0-38289200-1537269003_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm, tohle je aktualizace systému. Zkus připojit k PC a zkontrolovat aktualizace přes Garmin Express. Dovedl bych si představit, že to někde visí v hodinkách, špatně se to dokončí a jede to pořád znova. Ciferníky a aplikace se updatujou buď ručně z telefonu nebo po potvrzení z Garmin Express.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm, tohle je aktualizace systému. Zkus připojit k PC a zkontrolovat aktualizace přes Garmin Express. Dovedl bych si představit, že to někde visí v hodinkách, špatně se to dokončí a jede to pořád znova. Ciferníky a aplikace se updatujou buď ručně z telefonu nebo po potvrzení z Garmin Express.

 

Měl jsi pravdu, díky. Byl asi zaseklý číselník, už vyletěl jak namydlenej.

post-594-0-62440400-1537279652_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

D2 Charlie jsem za tu chvíli, co je mám, nabíjel asi 5x, což by mělo garantovat cca udávanou výdrž. Nedávno jsem se vrátil z dovolené a znovu je doma nabíjel po 12 dnech se zbývajícími 21% energie. Byly na ruce každý den od 8.00 do 22.00, zapnuté BT, synchronizace s mobilem, všechny notifikace, měření tepu apod., podsvícení nastaveno na tlačítko + na pohyb ruky (svítilo se tedy často), intenzita 30%. GPS zapnuto jen jednou asi na 5 minut. Často jsme sledovali ušlé kroky, spotřebovanou energii apod. Myslím že celkem dobré, tak nějak jsem to očekával.

 

Zeptám se - ošetřujete originální řemínky QuickFit 26? Já, po zkušenostech s řemínky na ostatních hodinkách, občas ošetřím kožený QuickFit Renapurem, za ta léta se výborně osvědčil, používám i na rukavice a boty na motorku. Řemínky hodinek malinko ztmavnou, barva se zvýrazní a zůstávají po několik let vláčné a bez prasklinek, rozdíl oproti neošetřovanému řemínku je výrazný jak vzhledově, tak trvanlivostí. Ale nevěděl jsem co silikonové řemínky, silikon svádí k tomu, že ošetřován být nemusí, koneckonců spousta silikonových věcí v kuchyni trpí daleko víc. Ale nedalo mi to a zkusil jsem jednu věc - jednou za čas nastříkám řemínky silikonovým olejem a nechám je pár dnů ležet. Stopy oleje během 2 dnů opticky zmizí, zůstanou jen místa s větší vrstvou, ta otřu utěrkou. Zatím se mi zdá, že bezprostředně poté je řemínek na omak vláčnější, trochu ohebnější, na ruce sedí velmi dobře. Jakoby se olej opravdu dostal do mikroskopických spár v řemínku nebo do něj jinak "vsáknul". Řemínky jsou jakoby oživlé, černý je černější, žlutý s modrým o něco výraznější. Ale nevím, jestli to není spíš o pocitech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...