Přejít na obsah

Garmin Fenix


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ďakujem veľmi pekne za pomoc. Túto odpoveď som nechcel počuť. V kútiku duše som dúfal že to garmin bude vedieť. Napriek tomu som vám veľmi vďačný za vaše odpovede a pomoc. Idem hľadať aplikáciu ktorá by mi pomohla. Všetkým vám prajem príjemný deň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mělo by to tam bejt normálně GPS + Galileo.

Ještě mě napadla jedna věc, zkus to připojit k PC a synchronizovat. Dělal jsem to před tak dlouhou dobou, že nevím jestli se to pak ještě nemuselo extra aktualizovat (dotáhne se tam jen nějaká drobná aktualizace GPS).

 

EDIT: připojit k PC =  připojit kabelem a synchronizovat přes Garmin Express

Upraveno uživatelem Paw
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem to nezkoušel, ale asi to bude aktuální - umí Garmin F5X současně 2 úlohy? Konkrétně mi jde o navigaci po předem naplánované trase a současně záznam aktivity, resp. prošlé trasy... Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem to nezkoušel, ale asi to bude aktuální - umí Garmin F5X současně 2 úlohy? Konkrétně mi jde o navigaci po předem naplánované trase a současně záznam aktivity, resp. prošlé trasy... Děkuji.

 

Jasně. Tohle se děje současně vždy. Při navigaci vybíráš aktiviku při které se má navigovat a spuštěná aktivita se ukládá vždy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde. Ja to pozuivam pri behani v neznamem terenu. V pc vytvoris trasu (klidne importem gpx z mapy.cz) nahrajes do F3. V hodinkach das pak Navigovat po trase (nebo jak se to jmenuje), vyberes aktivitu a jdes.

  

V aplikaci to nejde, přes tu se to jen synchronizuje, nejlepší je to udělat přes web. Jak píše beet - vytvořit na mapy.cz, vyexportovat, naimportovat přes connect.garmin.com a pak synchronizovat.

Supr, vyzkousim.. Dik..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beet - díky. Budeme s kamarádem přelétat éro z Německa do ČR a protože D2 Charlie jsou letecká mutace F5X a mají databázi letišť, leteckých waypointů i omezených prostorů, chtěl bych připravit v hodinkách trasu a letět podle nich (samozřejmě budou i záložní navigace). Ale současně chci zaznamenat let jako aktivitu (D2 mají jako výchozí aktivitu Fly) se všemi sledovanými hodnotami a pak z ní udělat pomocí Relive videozáznam. Pokud to jde, je to super!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beet - první opravdu plusové body pro D2 Charlie (opět podotýkám, že jde o letecký klon F5X) - chystáme se k přeletu UL letadla z Německa do ČR. Kamarád, který létá do zahraničí často, vymyslel trasu a já ji chtěl nahrát do různých navigačních zařízení. No a z trojice mobil - letecká aplikace, mobil - jiná letecká aplikace, D2 Charlie, vyšly hodinky, co se týká snadnosti zadávání, překvapivě nejlépe. Jednotlivé body se zadávají pomocí písmenných kódů leteckých waypointů, kterými chceme letět a v hodinkách to šlo fakt nejlépe a nejrychleji. Dokonce i zadávání písmen pomocí tlačítek šlo velmi rychle, body se pěkně seřadily a na mapě v hodinkách vykreslily trasu letu. Za letu bude jistě komfortnější koukat na větší obrazovku a dozvědět se o parametrech trasy víc, ale umím si představit let i podle hodinek. V každém případě jsem čekal, že tvorba trasy bude v hodinkách opruz, ale není.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...