Přejít na obsah

Garmin Fenix


Doporučené příspěvky

Koukám na to, samo to nejde, musí se to nejdřív povolit v aplikaci zdraví. Pak to asi půjde: vygenerujou se data v garminu (na zápěstí), sesynchronizujou se do Garmin Connect v mobilu a z toho se pak samy přelejou do Zdraví. Btw u garminu mrkni i na https://connect.garmin.com/modern/ - je tam to samý co v aplikaci a ještě něco navíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jak tak dneska pročítá fóra, tak spojeni Garmin Connect - Zdraví na iOS nemusí bejt v nejlepší kondici. Podle zpráv to vypadá, že aplikace nějak nerozjdechala změnu času - projevuje se to častým padáním Connectu. Mělo by pomoct vypnout spojení (a nahrávat to jen do webovýho Connectu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen malá zkušenost k výdrži D2 Charlie, resp. F5X. Minulé úterý večer jsem hodinky nabil, ve středu jsme přelétávali letadlo od holandských hranic do ČR, zapnuta letecká aktivita (tedy i GPS, snímač tepu...) po dobu asi 6 hodin. Hodinky jsem doma nedobíjel a ještě teď mají 29%, Tak myslím že dobrý..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máte v hodinkách řady F5 firmware ve verzi 11.00 a přijde vám, že nějak nevydrží baterka a jste zároveň trochu dobrodruzi,  zkuste upgrade na betu 11.56: https://forums.garmin.com/forum/on-the-trail/wrist-worn/fenix-5-5s/1422000-fenix-5s-5-11-56-beta-release

 

Mně to docela pomohlo. BTW bety se není potřeba nijak extra bát, zkouším to vcelku pravidelně a vždycky dopadlo všechno bez problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máte v hodinkách řady F5 firmware ve verzi 11.00 a přijde vám, že nějak nevydrží baterka a jste zároveň trochu dobrodruzi,  zkuste upgrade na betu 11.56: https://forums.garmin.com/forum/on-the-trail/wrist-worn/fenix-5-5s/1422000-fenix-5s-5-11-56-beta-release

 

Mně to docela pomohlo. BTW bety se není potřeba nijak extra bát, zkouším to vcelku pravidelně a vždycky dopadlo všechno bez problému.

O kolik % se ti cca zlepšila vydrž po tom update? Na mých F5 s fw 11.00 jsem teď max. na 5 dnech (nosím je nonstop i v noci, BT notifikace, HR), a to bez jakékoliv aktivity! Mám je zatím krátce, ale přesto si myslím, ze to není úplně OK...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 dnů rozhodně ne ... jsem momentálně na sedmi s cca hodinou GPS denně. Zkus reset do továrního nastavení a upgrade.

A před upgradem jsi byl na kolika?

Ten reset až jako poslední mnoznost, moc tomu nevěřím, je to prakticky čistá instalace, stejným způsobem bych to stejně nastavil i po resetu...

Vzhledem k tomu, ze Robertilos je na tom podobně, asi to bude spis tím fw...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

U F3 mám nastaveno na dlouhé podržení pravé spodní tlačítko - odpočet a pravé horní - stopky.Nastavuje se to v nastavení-system-zkratky.

 

Odesláno z mého LG-H870 pomocí Tapatalk

 

Já tam mám nastaveno Bluetooth a Wifi. Tyto dvě věci používám častěji než stopky a odpočet. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dobrý deň. Chcel by som Vás poprosiť o radu. Mám fenix 5 a posledný týždeň mal veľký problém s barometrom a výškomerom. Ukazujú mi nezmyselné hodnoty. Niekedy výška aj 9000m alebo - 9500 a podobne. Barometer tiež lieta hore dolu a stále mi ukazuje výstrahu pred búrkou. Na nete som našiel ľudí čo majú rovnaký problém ale žiadne riešenie. Stretli ste sa s tým niekto? Za odpoveď vopred ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...