Přejít na obsah

Garmin Fenix


Doporučené příspěvky

myslím, že se to prodávat bude ....... prodávají se Casio MRG za nesmyslné peníze, které vlastně nic neumí ..... prodávají se quartz Breitlingy, za nesmyslné peníze které také nic neumí .... a tohle kupodivu něco umí i to dobře vypadá a Garmin už taky není úplněj nounejm .... jenom si vybrat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Ahoj, mám Fenixe 3 Optic, asi 3 roky, začala zlobit GPS - zpomalené načítání, cca 5 min čekám, v otevřeném prostoru. Stane se, že už vyjedu na kole, trénink, a pípne mi ready stav po 1/2 kilometru...Má někdo podobnou zkušenost? Co s tím? Díky, Michal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Někdy během pár dní by měly vyjít Fénixy 6 (vč. klonů) - mělo by to vypadat v podstatě stejně jako 5 (zajímá mě jen model X). Netušíte někdo něco víc? Na www píšou pár věcí navíc, který jsou marginální pro mě..

Takže spíš pokukuju po Marq Expedition. Nemáte někde u Garminů nějaký možnosti slevy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna předevčírem jsem koukal https://www.youtube.com/watch?v=91ZgPpkZGgs&t=198s

Jen tak jsem to proletěl, protože upgrade z mých F3 zatím neplánuju. Tak koukni, jestli jsi ještě neviděl.

 

Garminy kupuju u Radka Brunnera https://www.kobras.cz/katalog/s/sporttestery-garmin/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam F5X+. Predvcerom som zistil, ze sa mi nedaju modifikovat watch face cez aplikaciu Connect. Skusal som si stiahnut niekolko watch face, ale vsetky boli v zakladnom nastaveni, proste nic neslo, ak by ste mali rovnaky problem tak to skuste nastavit cez IQ Connect, tam to ide v pohode. Aj som pisal na Garmin Support, ale neozval sa mi nik.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to je vtipny...ja jako tvurce jednoho z WF jsem uz pred casem hlasil na support neskutecnej bordel, kterej v tom panuje....kdyz se ten muj WF nastavuje pres Connect tak to chodilo, pres IQ Connect ten WF okamzite spadnul a v simulatoru ve vyvojovem prostredi vsechno chodilo take spravne...to ze to nechodi v tom IQC mi psali az uzivatele, protoze ho nepouzivam

bordel je v tom, ze konfigurak vygenerovany pres IQC a pres Connect nejsou stejny...ruzna delka a prehazena pole....takze zrejme to u Garminu vyresili tou nejjednodussi cestou a jednu aplikaci prestali podporovat uplne...

Samozrejme nevyzkousim nic, protoze od 6.8. mam F5X v servise se sezranyma pinama na konektoru...takze ted uz se modlim spis at to nestihnou opravit a vrati mi prachy...co koupit ale fakt netusim, protoze F5X mi maximalne vyhovovaly...zrejme je koupim znova. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo ty MARQ Aviator? Ne, že bych za ně chtěl vysolit 50k, ale zjišťuju, v čem jsou lepší než D2 Delta. Zatím jsem zjistil, že mají oxymetr (stejně jako Delta Px), větší paměť a ASI jiné mapy (TopoActive celé Evropy vs. letecké globální). D2 Delta tedy nejspíš nemá info o letištích, RWY, apod.. Zkoumal jste to někdo?

 

Jinak kdo má D2 Delta / Charlie - jak se vám s nějakým časovým odstupem a po opadnutí prvotního nadšení osvědčily při létání? (Ivan Lelák?) Je to užitečné a použitelně přesné/detailní, nebo to spíš rozptyluje? Před pár lety jsem zkoušel Apple watch, ale nakonec jsem je daroval otci, pač při létání mi byly k ničemu - furt se vypínaly, takže ani měření času mezi traťovými body s nimi nebylo moc použitelné. Slušně na nich fungovala appka Aerowether, ale tu jsem stejně za letu nikdy nepoužil a pro plánování letu ji mám v tlf/tabletu..

 

Docela po něčem takovém koukám, protože AW mi přišly k ničemu a současné tool watch Richard LeGrand Odyssea sice vydrží bez škrábnutí téměř všechno (mám je už přes rok, v podstatě je nesundám z ruky, lezu s nimi na skály, zeď, hraju squash, jezdím na MTB, plavu v moři,... a zatím na nich není ani vlásečnice!), ale otřesy jim moc nesvědčí (začínají jít hodně do plusu, denně už skoro 2! minuty) a za kniplem je bez chrona k ničemu kloudnému nepoužiju.

Upraveno uživatelem pjanek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna předevčírem jsem koukal https://www.youtube.com/watch?v=91ZgPpkZGgs&t=198s

Jen tak jsem to proletěl, protože upgrade z mých F3 zatím neplánuju. Tak koukni, jestli jsi ještě neviděl.

 

Garminy kupuju u Radka Brunnera https://www.kobras.cz/katalog/s/sporttestery-garmin/

Tak moc děkuju, proběhlo, mám z nich radost :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Garmin Fenix 6 vypadají dobře a zaujala mne mj. verze se solárním dobíjením, už dlouho jsem čekal kdy s tím nějaký výrobce přijde. Čekám ale dál, kdy s tím přijdou výrobci chytrých hodinek s Amoled dotykovými displeji jako třeba Samsung, které zatím vydrží max. 2-4 dny, tam je to akutnější.

 

Jeremy - můžeš se podělit o dojmy a zkušenosti s Marq Expedition? Třeba ve vlákně o Marq.. Díky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...