Přejít na obsah

hodinar Brno


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 42
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Napsal bych Mechanovi, případně i D.M. hodináři. Hanák je klasický příklad všech nectností monopolu. Jen pro informaci - oběhl jsem všechny provozovny SARAH, byl jsem u Strnada na Veveří, na Běhounské, jednoho hodináře jsem vyšťáral na Táborské. Marnost nad marnost. Konečný na Masné dělá jen vintage kousky, snad jedině tam to zkusit, ale s ETA strojkem jsem nepořídil - kdyby prý bylo třeba něco vyměnit, nemá možnost.

Konečný má telefon 543 246 067, ať tam neletíš zbytečně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim, potreboval byc h poradit, kde nechat vycistit a seridit hodinky - v Brne...

Ja kvuli tomu musel posilat sva SEIKA kvuli oprave az na Filipiny. Ovsem u nas ve Valasskem Mezirici mam hodinare, ktery je hodne sikovny a neboji se. Ovsem s nahradnimi dily ma take problemy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm. takze mam napsat mechanovi? zas se mi nechce byt bez hodinek, sem z nich nadsenej a este cekam na novej reminek od Jürgena...

Nechtěl bys je opravit na počkání a u tebe doma ? :lol:

Tomu říkám služba :) Však rodiče taky můžou být se svými dětmi v nemocnici :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mechano, zkus me pochopit, byla to laska na prvni pohled, a s takovou se tezko louci, byt docasne... :) jinak ciste teoreticky, mel bys cas se na ne podivat? Zkusim jeste tu masnou v Brne, preci jen jsou to vintage kousky, ale moc tomu nedavam...

No hodně by tomu pomohlo kdybys přestal tajit o jaké hodinky jde konkrétně. A jinak ty řeči o tom odloučení, cestě daleké a marném volání, to beru samozřejmě jako srandu. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mechano, zkus me pochopit, byla to laska na prvni pohled, a s takovou se tezko louci, byt docasne... :) jinak ciste teoreticky, mel bys cas se na ne podivat? Zkusim jeste tu masnou v Brne, preci jen jsou to vintage kousky, ale moc tomu nedavam...

jak znam sibirnayu, beztak se jedna o nejake digitalky od vietnamce z trhu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...