Přejít na obsah

Beseda o hodinkách PRIM - 10.2. Ostrava


Doporučené příspěvky

Add. Beseda v Ostravě: Plánoval bych to nějak na odpoledne. Patrně budu zůstávát přes noc, a tak by to teoreticky šlo i v sobotu dopoledne, ale preferoval bych spíš ten pátek a odpolední nebo podvečerní hodiny. Jste schopen to někdo ještě dále roztroubit a nějak zorganizovat místo, kde bychom se mohli potkat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 75
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zájemci o besedu v Ostravě:

 

odklizec, Im, mnovace...

 

Kdo další, bylo Vás tu z Ostravy víc? Kdo potřebuje nějakého toho buřta před nos :) , tak Vám můžu slíbit, že přivezu ukázat hodně zajímavých kousků k fyzické prohlídce. Mezi nimi i sériové provedení modelu Linea 40mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo další, bylo Vás tu z Ostravy víc? Kdo potřebuje nějakého toho buřta před nos :) , tak Vám můžu slíbit, že přivezu ukázat hodně zajímavých kousků k fyzické prohlídce. Mezi nimi i sériové provedení  modelu Linea 40mm.

S tim se samozrjme pocita! :D Pocitam, ze AlterEgo bude dalsi..ma to skoro kousek, ale nebyva tu ted tak casto. Poslu mu mail.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si někdo vzpomene i na další ostravaky, bude mi potěšením se setkat i s nimi. V tomto směru nám můžou pomoci i ostatní diskutující.

 

Rád promlouvám k masám.:) Ježkovi voči, co jsem to zas plácnul. Doufám, že z toho cigi nedovodí nějaké historické konsequence.:)

 

Vzpoměl jsem si, jak jsem v roce 1997 přednášel na jedné ostravské soukromé škole asi 60 studentům a studentkám, tehdy tak sotva o 7-8 let mladším. Byl to zážitek, na který do smrti nezapomenu. Ne proto, že tam byly i krásná ostravská děvčata, ale hlavně proto, protože mě ředitel ujišťoval, že jdeme pouze na prohlídku školy a že po mě víc chtít nebude. Pak jsme přišli do učebny, kde již byli studenti připravení a pan ředitel jim oznámil, že jim přivedl experta na kapitálové trhy a veřejně mě poprosil o to, abych se té dvouhodinové přednášky ujal.

 

Ani se mi nestačila roztřást kolena.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se určitě rád stavil, pokud mi to vyjde... a to by mělo.

K místu - těžko říct, do hospod nechodím tak často. Ale jestli bude PRIM spát v nějakém hotelu, tak hotelová restaurace by měla stačit.

Jinak se nabízí restaurace Pelikán v centru, je to hodně vysoko a je z tama pěkný výhled na Ostravu a dá se tam rezervovat místo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...