Přejít na obsah

Beseda o hodinkách PRIM - 10.2. Ostrava


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 75
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Off topic (admin může :))

 

Jede jede Pendolíno a najednou zastaví v poli. Hodinu se nic neděje a pak se ozve hlášení: Vážení cestující, není se čeho obávat. Za chvíli budou podáváno lehké občerstvení. A mimochodem, není mezi cestujícími programátor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro pražské a okolní, považuji za nesmysl jezdit do Ostravy kvůli besedě, protože pak můžeme udělat něco podobného i v Praze. Byl to takový okamžitý nápad a mě se zdál docela fajn. Pokud však chcete přijet kvůli ostatním účastníkům, pak je to OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gordok - no problémy s egem mají IMHO spíše někteří čtenáři ;-)

Že by jen shoda nicku ? :)

Je mnoho možností, jak něco napsat a něco tím sdělit. Ze článku mám dojem, že autor se chtěl také pochlubit, že často jezdí kolem světa, vlastní Nikon a Powerbook. Nebyly to jen faktické poznámky. Ale jinak se to četlo hezky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To old black: Vracet se budu v sobotu a pojedu přes Brno. Mimochodem, už mám u sebe první kousek 40mm Elegantu. Do kazetky jsem dnes naládoval i Tycho Brahe, takže skutečně bude na co na besedě koukat. Těm co jsou z Brna doporučuji se skonsolidovat a zkusit zamluvit nějaký prostor na sobotní popolední.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...