Přejít na obsah

Prokop & Brož

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
448 odpovědí na toto téma

#441 Mira

Mira

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 56 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Liberec
  • Fanoušek značky:Omega, Rolex, Zenith, Oris

Publikováno 1.listopad.2019 - 16:58

Co říkáte na Fenix, kolik tak můžou stát? Já jsem je zahlídl v novým Watch IT!

fenix-av-16x9.jpg

Tento příspěvek byl upraven od Mira: 1.listopad.2019 - 16:59

#442 Pantani

Pantani

Začátečník

• Members
  • 35 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Prim

Publikováno 20.listopad.2019 - 22:22

Mám od nich nově Regulator a musím říct, že jsem velmi spokojen jak s průběhem prací, tak s výsledkem. Projekt jsme začali už na začátku 2019 a na moje přání hodinky předávali v listopadu. Úprav jsme vymysleli dost na to, abych si byl jist, že nikdo takové hodinky zatím nemá a nějakou chvíli mít nebude. Bavilo mě to se na projektu podílet a myslím, že se povedl i výsledek z mojí původní myšlenky "společenské hodinky ale co možná nejmíň formální". Cena mě nezajímala, zajímal mě výsledek a ten se povedl. 

#443 Maxmillian

Maxmillian

Megazávislák

• Member_50
  • 1 578 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 20.listopad.2019 - 22:24

Mám od nich nově Regulator....

A ukážeš nám je?

#444 Rodkopf

Rodkopf

Megazávislák

• Member_50
  • 4 252 příspěvků(y)

Publikováno 20.listopad.2019 - 23:18

A ukážeš nám je?

presne

#445 Zmizík

Zmizík

Princ Chronoslav

• Member_50
  • 6 740 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Žena
  • Bydlí:Hradec Králové

Publikováno 20.listopad.2019 - 23:46

Ja bych to nedelal, to ukazovani. Je to takova niterni vec a este by to moh nekdo hanet.
Milisi, Roman I. vás rekomandoval jako ohromného pitomce a myslím, že se nemýlil.

#446 Pantani

Pantani

Začátečník

• Members
  • 35 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Prim

Publikováno 23.listopad.2019 - 09:07

Ani to dělat nechci, je to zmíněné niterno a navíc úroveň místní diskuse je mimořádně pokleslá. Fascinuje mě třeba jak hodně toho o nich víte, aniž byste je kdykoli kdokoli viděli nebo kontaktovali. Reagoval jsem spíš na svůj původní dotaz, jestli s nima má někdo zkušenost přičemž nikdo neodpověděl.

#447 Frantik

Frantik

vrchni prudic

• Member_50
  • 14 984 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 23.listopad.2019 - 09:21

No, upřímně. Jsi mimo. S oběma pány máme zde na fóru vic zkušenosti, než si dokážeš představit. Ja měl od pana Prokopa zmrsenou limitku Diplomatů mnohem dřív, než založil tuto svou značku. A na pana Broze, jako na hodinare ve stánku u Vaclavaku tady je cele vlákno a moc pozitivní to taky není. Takže spis než pokleslé názory to je reálný obraz těchto dvou “mistrů”.

Tento příspěvek byl upraven od Frantik: 23.listopad.2019 - 09:21

#448 dr.sphinx

dr.sphinx

chronobák

• Member_50
  • 2 344 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Fanoušek značky:ČSSSR (ČitizenSinnStowaSeiko♛)

Publikováno 23.listopad.2019 - 09:58

Ad pokleslá diskuze - jak se do lesa volá...

Viděl je kdekdo (ale je fakt, že jsem je "nekontaktoval") a ví se o nich hodně.

Že má Prokop nějakou historii a nějak se prezentuje je jedna věc, o fotky se tu píše z upřímné zvědavosti.

Pokud nás cheš neukázáním potrestat - bude to hodně těžký, ale asi to rozchodíme.

And the skinny people want what the fat people's got // And the fat people want what the skinny people's got   The Shaggs, Philosophy of the World
Every Man's Wisdom is peculiar to his own Individuality.   William Blake
Hey – here’s a four-piece kit. Hit it really hard. Done.   Jason Roeder

kariéra

#449 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 10 775 příspěvků(y)

Publikováno 23.listopad.2019 - 10:04

Nač to sem píšeš, když to nechceš ukázat. Ale jo, je to stejný se mnou, vůbec mě nezajímaj a taky sem píšu. Vlastně...ne až tak stejný, já reaguju na Tebe. Každopádně ať Ti dělají dlouhou dobu radost, to myslím upřímně.

Time is Life. Je to dar i prokletí. Daemonovo Time is Life Proč Grand Seiko? Řemínek Nato a jeho historie Seiko vs Steinhart srovnání ISO 6425 Co jsou to velké hodinky Měsíční fáze jako hodinářská komplikace Hodinky na dovolenou Compressor, Test Seiko vs? Měření hloubky Ball přesné a odolné hodinky, IWC Aquatimer základní pilíře řady, Omega Ploprof, Omega Speedmaster Apollo-Soyuz 1975

Hodnocení proběhlých obchodů