Přejít na obsah

Prokop & Brož


Návštěvník admira

Doporučené příspěvky

z toho webu

*

Náramkové hodinky inspirované tématikou pistole Walther. Hodinky jsou unikátní nejen designem číselníku, ale také tím, že se jedná o první hodinky značky Prokop & Brož, které použili kalibr PB51 s automatickým nátahem!

*

 

co to je nevím, ale také by mě to zajímalo, ostatně "hodinky, které použily kalibr"  je textová neobratnost, i když přejdu i/y... ale budiž, má to neprimkový styl a mohlo by to zaujmout.

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To pouzdro na ten Herkul vypadá fakt slibně, jen se bojím, že to bude veliký a celý vlastně stejný, jako primkymanufacturky1949 ( nový igen a orlík) , jen dražší. Čuju nějaký invence okolo uchycení řemínku, jednak z údajů o dizajnérech, jednak z nedokončeného renderu v této oblasti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

 

Budu rád, když mi pomůžete chybky najít. Máte recht, že jsem ten web dělal ve spěchu a skutečně ho udělal za jeden večer - tedy alespoň po stránce naplnění texty. Poslední jsem tam doplňoval ve 4 hodiny ráno v den tiskové konference. Neberu to jako omluvu, ale jako vysvětlení. V takovém tlaku prostě nemáte šanci vychytat chyby v textu. Prostě je nevidíte, ani když do toho civíte další 2 hodiny. Zato v cizích textech to vidím okamžitě.;-)

 

Grafika webu, ale nebyla řešena tak horkou jehlou a myslím, že je hezká. Jen jí zbývá ještě odladit pro mobilní zařízení.

 

Myslím, že není úplně důležité jak člověk začne, ale k čemu směřuje.

Firmu jsme zakládali teprve 1.11.2012, takže po necelých 2 měsících považuji současný stav za malý zázrak.

Určitě ale budeme rádi, za každou konstruktivní pomoc.

Ahoj,

 

nejede Vám web (Server error 500)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...