Přejít na obsah

Prokop & Brož


Návštěvník admira

Doporučené příspěvky

Mám od nich nově Regulator a musím říct, že jsem velmi spokojen jak s průběhem prací, tak s výsledkem. Projekt jsme začali už na začátku 2019 a na moje přání hodinky předávali v listopadu. Úprav jsme vymysleli dost na to, abych si byl jist, že nikdo takové hodinky zatím nemá a nějakou chvíli mít nebude. Bavilo mě to se na projektu podílet a myslím, že se povedl i výsledek z mojí původní myšlenky "společenské hodinky ale co možná nejmíň formální". Cena mě nezajímala, zajímal mě výsledek a ten se povedl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani to dělat nechci, je to zmíněné niterno a navíc úroveň místní diskuse je mimořádně pokleslá. Fascinuje mě třeba jak hodně toho o nich víte, aniž byste je kdykoli kdokoli viděli nebo kontaktovali. Reagoval jsem spíš na svůj původní dotaz, jestli s nima má někdo zkušenost přičemž nikdo neodpověděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, upřímně. Jsi mimo. S oběma pány máme zde na fóru vic zkušenosti, než si dokážeš představit. Ja měl od pana Prokopa zmrsenou limitku Diplomatů mnohem dřív, než založil tuto svou značku. A na pana Broze, jako na hodinare ve stánku u Vaclavaku tady je cele vlákno a moc pozitivní to taky není. Takže spis než pokleslé názory to je reálný obraz těchto dvou ?mistrů?.

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad pokleslá diskuze - jak se do lesa volá...

 

Viděl je kdekdo (ale je fakt, že jsem je "nekontaktoval") a ví se o nich hodně.

 

Že má Prokop nějakou historii a nějak se prezentuje je jedna věc, o fotky se tu píše z upřímné zvědavosti.

 

Pokud nás cheš neukázáním potrestat - bude to hodně těžký, ale asi to rozchodíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...