Přejít na obsah

JUNGHANS ZDRAŽIL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Návštěvník Ondra

Tak dlouho jsem se rozhoupával, že si koupím nějaké oblekovky od Junghansu (favoritem byly 027/4110 Meister Automatic), až Junghans nečekaně před Vánoci zvedl ceny (v případě uvedeného modelu cca o 5 tisíc). Měl jsem tuchu, že něco projedu... :suicide_anim:

 

Vycházím z cen na hodinky-junghans.cz.

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano bohužel je to tak, nové ceny jsou o cca 15 až 20% vyšší než byly ceny letošní a to téměř u všech hodinek. :( Nejvíc stouply ceny u mechanických hodinek, evidentně hodně přitlačila na cenu ETA. Snad alespoň trochu dobrá zpráva je, že hodinky, které mám skladem zůstávají do vyprodání zásob za původní ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dlouho jsem se rozhoupával, že si koupím nějaké oblekovky od Junghansu (favoritem byly 027/4110 Meister Automatic), až Junghans nečekaně před Vánoci zvedl ceny (v případě uvedeného modelu cca o 5 tisíc). Měl jsem tuchu, že něco projedu... :suicide_anim:

 

Vycházím z cen na hodinky-junghans.cz.

 

Keď tak odporúčam hodinárstvo Hayder v Bayreuthe, ešte sa tam dá objednať tento model za staré ceny plus zľava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně vždy´t zdražují všichni a jak psal výše PETR tak to bylo i zde u této značky annocované dlouho dopředu.

 

Navíc když vidím například ty Max Bill tak to vidím, že některří pacienti ( rozuměj zákazníci) se nezlomí nízkou cenou.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Ondra: Ano, ano já bych to viděl taky tak. Honem ještě do konce roku nakoupit za letošní ceny! Třeba na www.hodinky-junghans.cz ;)

 

Tam už jsem dnes, bohužel, viděl nové ceny. Tak jsem rychle objednal jinde, ikdyž nerad.

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem z němců vydyndal dva kousky modelu Junghans 027/3200 Meister Handaufzug za letošní cenu, dnes mi přišli. A do konce roku můžete ještě využít i 10% slevu, takže jestli má někdo zájem, jsou u mne k dispozici.

Kompletní info o hodinkách je zde http://www.hodinky-j...0897388065.html

Upraveno uživatelem MarvinX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...