Přejít na obsah

Novacci a pravidla


skalis

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 251
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

K fotografiam. Keď chcem pridať foto tak môžem max 2mb. Ale moja foto má viacej mb. Neviem, upraví sa velkosť po uploade ?

 

Veľkosť sa upraví pred uploadom, s Tvojou pomocou. Nainštaluješ si IrfanView. Otvoríš v ňom fotku, s ktorou sa s nami chceš podeliť. Stlačíš Ctrl+R. Zaškrtneš voľbu 'Preserve aspect ratio'. Do poľa Width napíšeš napríklad 800 a dáš OK. Stlačíš Ctrl+S, vyberieš formát JPEG, kompresiu 60-70, zmeníš prípadne meno súboru a dáš OK. Po čase sa Ti tento postup tak zažije, že bude trvať tak 4,5 sekundy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Prepacte ak je to OT, pokusam sa zistit ako mozem nieco dat do sekcie Predaj, no zda sa, ze som zatial maly zavislak k tomu aby mi to bolo povolene. Existuje tu ina moznost, ako napr ze by niekto, kto mi veri predal v mojom mene? Ak ano, ako takeho cloveka najdem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prepacte ak je to OT, pokusam sa zistit ako mozem nieco dat do sekcie Predaj, no zda sa, ze som zatial maly zavislak k tomu aby mi to bolo povolene. Existuje tu ina moznost, ako napr ze by niekto, kto mi veri predal v mojom mene? Ak ano, ako takeho cloveka najdem?

 

Skús to ešte raz. Už máš 51 príspevkov, si tu dosť dlho, tak by to malo ísť...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...