Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 436
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
Návštěvník Snow
popshope2007, nechceš vkládát Tvé nové úlovky do sekce Pochlubte se.....? Hádám, že není nutné zakládat pořád nová a nová témata !! Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

popshope2007, nechceš vkládát Tvé nové úlovky do sekce Pochlubte se.....? Hádám, že není nutné zakládat pořád nová a nová témata !!

 

OK, uz nebudem "zamorovat" forum o hodinkach novymi hodinkami. Dohodnute. Ako vacsina uzivatelov budem diskutovat o korunkach, remienkoch a o motorkach.

 

 

Upraveno uživatelem popshop2007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
OK, uz nebudem "zamorovat" forum o hodinkach novymi hodinkami. Dohodnute. Ako vacsina uzivatelov budem diskutovat o korunkach, remienkoch a o motorkach.

To jsi to hodně špatně pochopil, určitě všichni, a to včetně mě se na Tvé nové přírůstky velice rádi podíváme, ale když je umistíš do sekce Pochlubte se... budou pěkně pohromadě. O.K. ? Nemusíš reagovat hned tak podrážděně, nic jsem Ti neudělal, byla to pouze faktická poznámka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi to hodně špatně pochopil, určitě všichni, a to včetně mě se na Tvé nové přírůstky velice rádi podíváme, ale když je umistíš do sekce Pochlubte se... budou pěkně pohromadě. O.K. ? Nemusíš reagovat hned tak podrážděně, nic jsem Ti neudělal, byla to pouze faktická poznámka.

 

OK, len ja sa nechcem a nepotrebujem chlubit, ale skor "menej skusenym" clenom som chcel ukazat ako niektore hodinky vyzeraju....

 

Nic sa nedeje, ale napr. reakcia na Tissot, ktore som sem dal vcera o tom, ze "trtkam milionarku" uz trosku prekrocila moj pomerne vysoky prah nasratelnosti :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
OK, len ja sa nechcem a nepotrebujem chlubit, ale skor "menej skusenym" clenom som chcel ukazat ako niektore hodinky vyzeraju....

 

Nic sa nedeje, ale napr. reakcia na Tissot, ktore som sem dal vcera o tom, ze "trtkam milionarku" uz trosku prekrocila moj pomerne vysoky prah nasratelnosti :-(

 

Ani se Ti nedivím, slova o "trtkaniu milionárky" mě také poměrně zaskočili

 

P.S. doufám, že jsem to napsal správně, po rozdělení republiky mi už jaksi ta gramatika schází

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já taky ty spartyky nestihnul ... :(

Navíc se nechci zastávat žádných vtipálků, ale to trtkání považuju za "takový chlapský vtípek" který měl vyjádřit lehkou "závist" :devil: .. jenže napsané to vypadá často trošku jinak než snad chtěl pisatel vyjádřit ...

Upraveno uživatelem Onion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha proto ty smazane fotky popshopa ve vsech vlaknech - popshope, promin, ale velmi rychle se urazis a to dost casto zbytecne; o tom, ze mas neco s milionarkou - no neni to vkusne, ale muz tveho formatu by to mel prejit a vrazit sem pecku, jako sveho casu tvoje portuguese a ne se urazet jako kluk z druhe tridy zakladni skoly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A načo by sem tie fotky dával?

Hodí sem vintage hodinky v origo stave, aby si mohol majiteľ, alebo záujemca podľa čoho porovnať tie svoje. Na každom fóre o hodinkách by to naštartovalo slušnú diskusiu. Na tomto fóre ho v jednom vlákne označia za zbohatlíka a v druhom taktne upozornia, aby to sem nedával.

"Není nutné zakladať nové a nové témy"??? Do prdele snow, veď to si začal robiť ty a dobre :smile_anim:

Upraveno uživatelem maxs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A načo by sem tie fotky dával?

Hodí sem vintage hodinky v origo stave, aby si mohol majiteľ, alebo záujemca podľa čoho porovnať tie svoje. Na každom fóre o hodinkách by to naštartovalo slušnú diskusiu. Na tomto fóre ho v jednom vlákne označia za zbohatlíka a v druhom taktne upozornia, aby to sem nedával.

"Není nutné zakladať nové a nové témy"??? Do prdele snow, veď to si začal robiť ty a dobre :smile_anim:

Nebuď taky tak přecitlivělý. Nikdo nikomu neříkal, aby sem fotky nedával, ale aby je dával raději tam, kam je dávají ostatní (do vlákna Pochlubte se novými přírůstky) a není nutné zakládat nová témata. Co je na tom tak urážlivé? Vyložit si smysl nějaké věty úplně jinak a po svém a urazit se, myslel jsem, že tohle chlapi nedělají :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
A načo by sem tie fotky dával?

Hodí sem vintage hodinky v origo stave, aby si mohol majiteľ, alebo záujemca podľa čoho porovnať tie svoje. Na každom fóre o hodinkách by to naštartovalo slušnú diskusiu. Na tomto fóre ho v jednom vlákne označia za zbohatlíka a v druhom taktne upozornia, aby to sem nedával.

"Není nutné zakladať nové a nové témy"??? Do prdele snow, veď to si začal robiť ty a dobre :smile_anim:

 

Absolutně Ti nerozumím, můžeš to nějak rozvést, abych mohl reagovat ? Pokud jsi si přečetl můj příspěvěk pozorně, tak jsem popshopa vůbec nevyzýval k tomu, aby sem hodinky nedával nýbrž aby je dal do sekce Pochlubte se ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...