Přejít na obsah


Fotka
* * * * * 1 Hlasů

Aktuální vojenské hodinky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
60 odpovědí na toto téma

#61 stripping_welsh

stripping_welsh

    Začátečník

  • Members
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 2.září.2019 - 21:50

Ahoj, vidím, že je tu už docela dobře rozebráno co a jak s vojenskýma hodinkama. 

 

Já bych připojil ještě jednu věc, proč na vojácích nejsou většinou vidět drahý hodinky, který by si i třebamohli nafasovat - viz GSAR / TSAR od Marathonu. 

Je to jednoduchý - hodinky za 1000 USD už nespadají do sekce odepsatelnejch položek, tzn. vydávají se proti podpisu. A vzhledem k tomu, že hodinky se můžou rozbít, tak na ot každej radši kašle a koupí v PXu Gshocky a kašle na to. Protože stejně potřebuje čas a možná stopky. Ceny v PXech jsou velmi nízký, a ty hodinky vydržej dost dlouho, takže to nikdo neřeší. A nemusí platit 1000 dolců skladníkovi, když je rozmlátí.

Pryč jsou starý časy, kdy se u námořníků fasovaly Rolexy (Ať už 5517 u Royal Navy / SAS / SBS nebo klasický Submarinery u Navy SEALs), protože dneska už ty hodinky prostě jsou levný a fungujou. Takže je to akorát pro pacienty, který chtějí mít to nejlepší. Navíc automatům, byť kvalitním prostě vojenská práce nesvědčí. A to se nebavíme o ceně kvalitních automatů. Žádnej soudnej voják neobětuje svůj půlroční plat, aby si koupil hodinky, který nejspíš zničí. Vždycky mě uchvacuje když se v sekci "tool watch" objevujou věci jako IWC nebo Rolexky.