Přejít na obsah

Přesnost chodu vašich Steinhartů


Sedlin

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Tak po skoro třech letech skoro denního nošení jsem už musel dát Military na opravu, zpožďovaly se mi o víc jak 2 minuty za týden, což začínalo být docela znát v okamžiku, kdy jsem začal chodit pozdě na porady a neuvědomil jsem si, že už jsem dlouho neseřídil hodinky. Momentálně mám hodinky zpět, zatím se mi lehce předbíhají (neměřeno o kolik), ale lepší chodit na schůzky dřív než pozdě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Rok staré Steinhart Ocean Vintage Military, jsem druhý majitel a mám je dva měsíce. Je to moje první Eta. Chvilku trvalo, než jsme si na sebe zvykli. Ze začátku šly denně kolem 4 sekund do minusu. Zkoušením jsem přišel k závěru, že jim nejvíc svědčí odkládání na korunku (na 3), to pak jsou do plusu. A za poslední dva týdny mi vychází vypočítaný průměr -1,125sec./24hod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • Po roku...
  • Po roku...

Zajímal by mě Váš názor..mám Steiny ocean staré cca 3 měsíce, kdy ze začátku dělaly asi 3s denně do mínusu. Dával jsem je na servis, v rámci kterého proběhla zároveň regulace chodu. Teď dělají cca 7-8s denně do plusu. Chci se zeptat, jestli si i po seřízení ten chod může ještě sednout a zpřesnit nebo se chod zabíhá jen u nových hodinek (kdy po servisním zásahu a seřízení je to už víceméně konečná hodnota)?

 

Díky za Vaše postřehy a zkušenosti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...