Přejít na obsah

Fotka

Moje Primky

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Vit

Vit

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 9 376 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:MORAVA

Publikováno 23.leden.2013 - 21:31

Moje Primky:

Přiložený soubor (y)

Autor zastává myšlenku, kterou zároveň vyvrací.

Plavecké: Timex Ironman
Vintage: Prim, Doxa, Digitálky Lucerne, Seiko 5
Kapesní: patent Remontoir, Thiel, Omega, Doxa

HISTORIE:
Precista "ITALIAN" - PRS-20, Poljot Navigator alarm, Omega Geneve, Eterna Matic 1948, Alpha skeleton, Rainer Brand Panama, Vintage Doxa náramkkové, Waltham, Vintage Doxa náramkové z kapesních, Oris Artelier Big Date, Kemmner Marine, Precista PRS-9 CAF, LÜM-TEC V1, Seagull 1963, Edox Les Bemonts, Dievas Flieger, Frederique Constant WORLDTIMER, Zenith Port Royal V Dual Time, Tissot Heritage Chronometre, Glycine Airman 1953 LE, Breitling Navitimer, Perrelet Turbine,

PRODÁVÁM

MAURICE LACROIX čtvercové kolo,

Nic, sám mám málo.

ZAJÍMAVOSTI
Zajímavé články o hodinkách, Hod. ikony a jejich vyzyvatelé, Milníky značky RolexBRONZOVÁ L.E. Lum-Tec , LUM TEC RR2 ,LÜM-TEC B34, Corum Bubble,

Přeložil jsem knihu ROLEX SUBMARINER STORY a pracuji na překladu knihy STORY ROLEX EXPLORER, TURN-O-GRAPH (DATEJUST), MILGAUSS A YACHT MASTER do češtiny. Pokud by jste měli zájem, ozvěte se mi, ukázky ZDE.

#2 bohus76

bohus76

Závislák

• Member_50
  • 8 118 příspěvků(y)
  • Bydlí:Uherské Hradiště

Publikováno 24.leden.2013 - 00:43

Nekecej,Víťa má primky? :) Sranduju,vím,že nějaké máš,ale musím říct teda,na tvou tlapu jsou tak malinkaté.Raděj zůstaň u něčeho většího.

Nastal čas, kdy nové nevyhovující je nahrazováno starým osvědčeným.

Když hodnota peněz převýší hodnotu sebeúcty, pak člověk ztratí úctu ke všem hodnotám. Mistr Petr S 

Všecko sa dá vysvětlit. Bohužel né všeckým.    Bolek P.

#3 cody

cody

Diver Member

• Member_50
  • 4 488 příspěvků(y)

Publikováno 24.leden.2013 - 01:53

Nene, pekny to ma, moc pekny. Hlavne teda ty Pavouky se mi libi, asi ze je nemam:-) Jestli to teda jsou ony. Mam jedny Primky se zahnutejma nozkama a Pavouk to pry neni. Ale neziju doma tak dlouho, ze uz ani nevim jaky Primky mam.
S blbcem se nehádám. Při hádce tě stáhne na svůj level a tam tě porazí svýma zkušenostma
- Dává to smysl?
- Nedobře se na to díváš Veverko...

#4 Vit

Vit

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 9 376 příspěvků(y)

Publikováno 5.únor.2013 - 08:16

Nene, pekny to ma, moc pekny. Hlavne teda ty Pavouky se mi libi, asi ze je nemam:-) Jestli to teda jsou ony. Mam jedny Primky se zahnutejma nozkama a Pavouk to pry neni. Ale neziju doma tak dlouho, ze uz ani nevim jaky Primky mam.

Díky, ten jejich šupinkový číslník mám rád.

HISTORIE:
Precista "ITALIAN" - PRS-20, Poljot Navigator alarm, Omega Geneve, Eterna Matic 1948, Alpha skeleton, Rainer Brand Panama, Vintage Doxa náramkkové, Waltham, Vintage Doxa náramkové z kapesních, Oris Artelier Big Date, Kemmner Marine, Precista PRS-9 CAF, LÜM-TEC V1, Seagull 1963, Edox Les Bemonts, Dievas Flieger, Frederique Constant WORLDTIMER, Zenith Port Royal V Dual Time, Tissot Heritage Chronometre, Glycine Airman 1953 LE, Breitling Navitimer, Perrelet Turbine,

PRODÁVÁM

Nic, sám mám málo.

ZAJÍMAVOSTI
Zajímavé články o hodinkách, Hod. ikony a jejich vyzyvatelé, Milníky značky RolexBRONZOVÁ L.E. Lum-Tec , LUM TEC RR2 ,LÜM-TEC B34, Corum Bubble,

Přeložil jsem knihu ROLEX SUBMARINER STORY a pracuji na překladu knihy STORY ROLEX EXPLORER, TURN-O-GRAPH (DATEJUST), MILGAUSS A YACHT MASTER do češtiny. Pokud by jste měli zájem, ozvěte se mi, ukázky ZDE.

#5 bohus76

bohus76

Závislák

• Member_50
  • 8 118 příspěvků(y)
  • Bydlí:Uherské Hradiště

Publikováno 5.únor.2013 - 08:44

To je co mě štve,starý prim dělal tyto číselníky běžně /i metalické/,bohužel Elton je již neumí. :sad01_anim: Také se mi tyto plastické ciferníky líbí.

Tento příspěvek byl upraven od bohus76: 5.únor.2013 - 08:45

Nastal čas, kdy nové nevyhovující je nahrazováno starým osvědčeným.

Když hodnota peněz převýší hodnotu sebeúcty, pak člověk ztratí úctu ke všem hodnotám. Mistr Petr S 

Všecko sa dá vysvětlit. Bohužel né všeckým.    Bolek P.

#6 Sorbus

Sorbus

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 5.únor.2013 - 21:04

Moje Primky:

Teprve dnes jsem si tohoto vlákna všiml. Krásná klasika a velikostně se mi také zdají přiměřené.

To je co mě štve,starý prim dělal tyto číselníky běžně /i metalické/,bohužel Elton je již neumí. :sad01_anim: Také se mi tyto plastické ciferníky líbí.

Já myslím, že jsou schopní číselníky s reliéfním povrchem nebo s pokovením na objednávku do hodinek dát, i když by výrobu někomu zadali. Nedávno jsem viděl jeden komplikovaný a velmi působivý číselník vytvořený v jednom provedení podle požadavků klienta. Otázka samozřejmě je, kolik by individuální číselník s reliéfním povrchem stál.

ΜΗΔΕΝ ΑΓΑΝ
Prim & Grand Seiko

#7 xcelsion

xcelsion

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 6.únor.2013 - 14:09

Ta kombinace s hnědou kůží je povedená!

#8 Vit

Vit

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 9 376 příspěvků(y)

Publikováno 24.srpen.2014 - 11:51

.

Přiložený soubor (y)

HISTORIE:

PRODÁVÁM

Nic, sám mám málo.

ZAJÍMAVOSTI