Přejít na obsah

HAMILTON KHAKI UTC


Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

musím se pochlubit zde zakoupenými dva měsíce starými hodinkami. Je to GMT verze Hamiltonek řady Khaki. Je to takový odkaz nejspíše hlavně na válečné letecké hodinky. Hodně už tu o nich napsal předchozí majitel Kristian.nov, viz.

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/55537-hamilton-khaki-utc/

 

Zatím mě velmi překvapila přesnost, mám je od čtvrtka a zatím udělaly vteřinu do plusu. V porovnání s minulými hodinkami, co bez problému udělaly minutu za tři dny, je to velmi příjemná změna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle jsou fakt moc hezký hodinky,dost mě překvapila ta vodotěsnost,celkově hezky zpracovaný.Moc se mi líbí ciferník,na mě z toho dejchá military style,budou super i na Nato strapu,unverzály.Od týhle firmy jsem měl khaki field,jednoduchý,ale byly fajn.Přiznám se,že se mi od Hamiltonu líbí jen pár modelů,tenhle mezi ně určitě patří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky :)

 

Hodně mě dostal pásek, potažmo spona. Super nápad. Je to vidět na této fotce od Kristian.nov, nevím jak to popsat, ale ten více dlouhý díl pásku se zapnutím zasune vnitřně po obvodu ruky narozdíl od většiny hodinek, kde po zapnutí, je tento díl vnějším dílkem, pásek se díky tomuto systému velmi pohodlně nosí a přesně padne i na moji mini ruku.

 

http://forum.chronom...01353706727.jpg

Upraveno uživatelem RobertPlant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Nedivim se! Jsou fakt skvělý. Originální, zajímavý hodinky. Plus takový fičury jako nesmyslná vodotěsnost, tři korunky, gmt komplikace atd. v ještě docela snesitelný cenový relaci (minimálně v poměru s kvalitou jsou vlastně docela evný :) ). Plánuju na ně sehnat aligátora, posune je to zase o kousek blíž k dokonalosti.

 

Na Baselwordu 2013 se mi líbily tyto, ty si umím představit jako nástupce pro mne. Jsou víc do 70s a na tom ujíždim!

 

(zdroj: http://www.thewatchobserver.fr/upload/galleries/gallery/117/602x442_1361275406.jpg)

post-20973-0-88102700-1390470896_thumb.jpg

Upraveno uživatelem RobertPlant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Jsou skvělý, ale vypadají větší než 42mm. Můžu se zeptat jak velkou máš ruku, pokud to není moc osobní? :D

No on má taky zatraceně malou ruku. Jsem na srazu ty hodinky nemohl přetáhnout přes ruku a to měly otevřenou sponu. Navíc mám taky celkem tenké zápěstí .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No on má taky zatraceně malou ruku. Jsem na srazu ty hodinky nemohl přetáhnout přes ruku a to měly otevřenou sponu. Navíc mám taky celkem tenké zápěstí .

 

 

Ano, souhlas. Mám hoodně hubené zápěstí, pro mne je 42 mm max velikost. Velikost je pro většinu optimální, určitě nebudí dojem velkých hodinek na standartním zápěstí, klidně použitelný jako oblekovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...