Přejít na obsah

Jak se tváří odhalení fejkaři?


Georgeisin

Doporučené příspěvky

Za poslední dva roky jsem měl schůzku s dvěma pány z rozličných firem, na první pohled movití pánové, ředitelé středních firem. Jeden na ruce masivní B s průhledme na setrvačku, druhý Rolex.

 

I když jsem tušil, pochválil jsem mu B s tím, jestli se mohu kouknout zblízka. Lehce znervózněl az zčervenal a vyblekotal, no to víte, ty nejsou pravé, protože to jsou moc drahé hodinky.

 

Druhý u mě v kanceláři, už je to déle, něco od ROLEX. Ptám se odkud je má, on na to, že občas něco kupuje na letištích. Opět následovala otázka na prohlédnutí, on na to, že spěchá a vyklouzl z mé kanceláře hodně rychle. O té doby u mě byl několikrát a žádné výrazné hodinky slovutné značky na ruce něměl. A já už jsem se v jeho ráně nerejpal.

 

Tito lidé jsou často překvapení a je na nich vidět, že se stydí, když jste první, kdo je odhalil. Je to trochu smutné, ale i legrační.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Ja som este ziadneho fejkara neodhalil, vsetci moji fejkari sa u mna vzdy odhaluju sami rovno s pribehom z akej plaze to maju a aku zlavu na trhovnikovi uhadali. Fejkara s high-grade fikom tvariaceho aky nema uzasny original by som velmi tuzil niekedy stretnut a odhalit zatial o tychto zvlastnych bytostiach citavam len tu na fore,... asi stretavam ne/spravnych ludi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave proto, ze ta predstava, ze nekde budu s nekym mluvit a on si bude myslet, ze mam jako vetsina lidi fejky, me donutila pri definici finalnich hodinek vzit v potaz miru fejkovani. Kdyz bych dostal k vanocum Rolexy a jel treba busem, a vsiml si jak mi nekdo zira na ruku kterou se drzim, celou dobu bych si rikal, no, ten si o me asi mysli, ze jsem dalsi s plechovejma hodinkama od vietnamcu. Je to asi trochu nestandartni postoj. Ale ja si zakladam hlavne na solidnosti, ta predstava ze si me lidi zaskatulkuji jako machirka co chce oblafnout okoli aby si myslelo jakej jsem sekac... asi bych se potl az na riti. Pac ikdybych je nekomu pujcil, stejne nepozna rozdil pac nemel nikdy moznost ani potrebu srovnavat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

che che, já dostal jednoho majitele pizzerie v Praze. Měl Panerai se setrvačkou...když jsem se ptal, ať mi je ukáže, že mám taky Pamy, tak začal blekotat, že to je z dovolený za pár tisíc :-)))) Ale předtím dělal machra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odhalil jsem zatím jednoho, majitel stavební firmy.. Pochválil jsem mu jeho Pateky a on se mi pochlubil, za jak levno se dají sehnat. Dál jsem se neptal.. suicide_anim.gif

Muj cvicici na laborky nejakyho rizeni na katedre kybernetiky mel taky pateky a moc pekne, s perpetual calendar samozrejme ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave proto, ze ta predstava, ze nekde budu s nekym mluvit a on si bude myslet, ze mam jako vetsina lidi fejky, me donutila pri definici finalnich hodinek vzit v potaz miru fejkovani. Kdyz bych dostal k vanocum Rolexy a jel treba busem, a vsiml si jak mi nekdo zira na ruku kterou se drzim, celou dobu bych si rikal, no, ten si o me asi mysli, ze jsem dalsi s plechovejma hodinkama od vietnamcu. Je to asi trochu nestandartni postoj. Ale ja si zakladam hlavne na solidnosti, ta predstava ze si me lidi zaskatulkuji jako machirka co chce oblafnout okoli aby si myslelo jakej jsem sekac... asi bych se potl az na riti. Pac ikdybych je nekomu pujcil, stejne nepozna rozdil pac nemel nikdy moznost ani potrebu srovnavat.

s takovym pristupem by rolexu asi dost poklesly prodejni statistiky...

 

me osobne je to jedno, co si kdo mysli. ja vim, ze mam na ruce pravy omegy, a at si kazdej trhne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave proto, ze ta predstava, ze nekde budu s nekym mluvit a on si bude myslet, ze mam jako vetsina lidi fejky, me donutila pri definici finalnich hodinek vzit v potaz miru fejkovani.....

přesně vím o čem mluvíš. to že už dopředu dost lidí si myslí že jde o fejky. i tady si pár lidí myslelo že mám fejky. jinak já ještě žádnýho neodhalil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muj kolega ze zamestnani ma pry origo Omegy De ville, jen na nich nefunguje chronograph. biggrin.gif Zatim je ukazat neprinesl. Dalsi pripad je z Futura v Hradci Kralove. Pan ze security u vchodu obcas nosi Daytony full gold. Myslim, ze jsou zarucene prave, zari krasne na cele okoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem jednomu majiteli velkých sběrných surovin pochválil jeho pěkné velké breitlingy. Poděkoval a řekl, že nejsou zas tak úplně pravé, že jsou z dovolené v Thajsku. Že by si pravé nemohl nikdy dovolit, tak nosí tyhle, měl to celkem na háku.Pak jsem zkazil radost jednomu dealerovi s brusivem, když jsem si nechal ukázat jeho velké hodinky a on s pýchou řekl, že to jsou Primky, že je patriot a dostal je od kamaráda podejce se slevou za 8000. Vysvětlil jsem mu rozdíl mezi Prim a MPM a byl docela smutnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se ve čtvrtek pokoušel odhalit jeden lobista. Když přišla řeč na hodinky (měl jsem Rolex Explorer II), tak mi povídá, že to ale nejsou pravé rolexky. Hehe, dostal přednášku o celé kolekci :)

Ale vlastně se mu ani nedivím, bandicoot si tuhle taky myslel, že to jsou fejky :oneeyed02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se ve čtvrtek pokoušel odhalit jeden lobista. Když přišla řeč na hodinky (měl jsem Rolex Explorer II), tak mi povídá, že to ale nejsou pravé rolexky. Hehe, dostal přednášku o celé kolekci :)

Ale vlastně se mu ani nedivím, bandicoot si tuhle taky myslel, že to jsou fejky :oneeyed02:

 

O tom jsem něco slyšel, ale nevyhodnotil jako faky ty mé ?? biggrin.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s takovym pristupem by rolexu asi dost poklesly prodejni statistiky...

 

me osobne je to jedno, co si kdo mysli. ja vim, ze mam na ruce pravy omegy, a at si kazdej trhne

Njn. Me je fuk ze o me lidi rikaji tohle ci tamto. Ale asi kazdy ma neco, na cem si zaklada. Nejsem genialni podnikatel, uspesny sportovec, nebo uznavany filosof. Ale jsem hrdy na to, ze mi zdejsi majitel obchodu dal pred lety na splatky PC za 85000kc na me slovo beze svedku, nebo ze mi kolega kdyz jsem kupoval auto na leasing a mel jen pulku cash jen tak pujcil 100000kc abych mohl presdtirat ze platim cash a dosahl lepsich podminek leasingu. Vubec nepochyboval, ze mu je vecer prinesu. Nebo na to, ze me berou vazne od mych cca 25 let stary chlapy pred duchodem. Jakmile bych ucitil, ze nekdo pochybuje o me solidnosti, pohnul bych nebem abych ten dojem napravil. Proste kazdy ma podle me neco na cem stavi svoji osobnost. A stim by nalepka dalsiho machirka co ukecal vietnamce o stovku dolu nesla dohromady. Psal jsem to jen jako dalsi uhel pohledu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavý vlákno a mám obě zkušenosti, jak že jsem odhalil, tak že jsem byl v podezření, neprávem :-)

V prvním případě byl u nás ve firmě mladej manažer a začal nosit Breitlingy Navimetry a pořád si vyhrnovat rukáv u košile aby se asi blejsknul. Jednou se ho ptám kolik za ně dal a on že je má od známýho, tak jsem ho, a to jsem ještě podezření neměl, řekl, ať mi je půjčí, že se chci podívat. Moc se mu nechtělo, ale co mu zbývalo, no a bylo to.....fejk jako prase :-(, jen sem to vzal do ruky a bylo to janý podle tahu, ten byl fakt odfláknutej :-) :-) Tak mu říkám, ty vole, ty se tady prsíš s padělkem, no, kdyby rudá tvář hořela, tak shořel jak papír :-):-):-) Tak začal blekotat, že má doma pravý a tyhle za tři litry má na běžný chození a kdesi cosi, tak jsem mu na to řekl, že v poho, že to nikomu vykládat nebudu, že je to jeho věc. A víte co mi na to řekl? Ten blbec mi poděkoval.... :-):-):-)

 

No a podruhý mě podobnej blb říká, že mám pěkný kopie Breitlingů, kolik sem za ně dal, že o nějakých takových taky uvažuje. Co na to říct? Tak jsem mu řekl, že mu nechci kazit den, ale že to kopie fakt nejsou, pak na mě tak koukal, tak nevím, zda mi věřil nebo ne :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to už stalo....že si lidi co mě neznají mysleli, že mám fejky. Bylo to ale tím, že se jim nezdálo dost pravděpodobný, že když vystoupím ze zabahněnýho Defnedra s bronzovíýma 382, že bych mohl být ten, kdo na to má.......A musím říct, že je mi to úplně jedno. Kvůli nim si přece nebudu plánovat oblečení a auta. Stejně pochybuju, že vědí, jak má ten kterej model vypadat. A ten kdo tomu hoví, to pozná. A to stačí.smile_anim.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem tu kdysi tuhle prihodu rikal, ze jsem si vyslechl od nejakyho Breitlingare (a i od svych kolegu), ze o me slysel, ze se zajimam o hodinky a delam machra a sam nosim reklamni hodinky z Panerie smile_anim.gif Tvaril jsem se, jako ze me odhalili, nevedel jsem, co na to rict.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, ať si každej trhne, stejně neví jak mají nebo nemají vypadat. Jednou mi jedna bába v práci říkala, že nechápe, jak můžu utrácet za hodinky takový peníze a že ona by na to neměla. A když jsem jí řekl, ať si spočítá kolik ji stojí její pravidelný každoroční dvě dovolený letecky u moře,tak sklapla :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja uz odhalil asi ctyri chytraky,hazeli machry a presne,kdyz jsem pozadal,jestli se muzu podivat,bud se zacali vymlouvat,nebo se hned propalili,volove,dva mi dokonce priznali,ze jsem prvni,kdo je chtel videt bliz,ze je to zaskocilo...ale ani jeden nechtel dobrovolne v debate pokracovat...klauni:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... Kdyz bych dostal k vanocum Rolexy a jel treba busem, a vsiml si jak mi nekdo zira na ruku kterou se drzim, celou dobu bych si rikal, no, ten si o me asi mysli, ze jsem dalsi s plechovejma hodinkama od vietnamcu....

 

No autobusem s Rolexkama bych fakt nejel, neboť bych měl obavy o násilnou kontrolu pravosti od nepřizpůsobivých.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...