Přejít na obsah

Jak se tváří odhalení fejkaři?


Georgeisin

Doporučené příspěvky

"delaji je pri nocnich smenach a proto nejsou cislovane" ......... - toto navrhuju jako hlášku dne, fakt mě to pobavilo, tohle nikdo nemůže trumfnou :-) Toto tvýho kamaráda bych rád poznal a nějaké podobné "příběhy" si od něho vyslechl .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Já jezdím občas od Číny a tam se potkávám s Čechama, kteří jsou zástupci různých, nejčastěji strojírenských firem. A garantuju, že fíky mají skoro všichni. Když spustím něco o podvodech a že ten kdo je kupuje a nosí je spolupachatel, všichni se tváří jako že jsem asi sešílel. Prostě v Pekingu se hodinky kupují na Silku (tam je levně), prodavač za ně chtěl 2000 Juanů, ale já jsem ho ukecal na 200. Moje vítězství a moje hodinky. Hotovo. Švagr jako majitel firmy s miliónovými obraty nosí Carrery Chrono, které mají zespodu namalovaná kolečka. Nepřehlédnutelné hodinky, které vždy vyčuhují z rukávu. V Polsku je prý každý obdivuje. Tchánova firma měla vloni obrat miliardu, ale starý pán až donedávna nosil různé dvacetidolarové fejky dovezené z Číny. Teď už má aspoň originální quartzové Citizeny. Kupování drahých hodinek je prý čístý snobismus, říká. Je spouta lidí, kteří toto v oboru hodinak absolutně neřeší a ještě se urazí, když se jim snažíte udělat osvětu. Marťani...

No nevim, zajimalo by me jakej miliardovej byznys delaj borci ve fikovejch hodinkach. Na nejtvrdsim trhu na svete. Mozna taky nosej laciny obleky a boty - takovy lidi nemaj moc sanci delat obchody na velky urovni.

V Japonsku a Korei napriklad hodne daji na image a vzhled, chovani a styl. To neni o fejkovejch hodinkach, ale o pristupu, ferovosti, ucte, apod.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Známej nosí už dlouho "Bretlingeny" , tak jsem mu někdy na jaře v hospodě říkal, že má "pěkný" brajtle ať mi je ukáže, tak hned než je sundal se napráskal, že sou z Thajska, byly špatný

 

a další známej, u kterýho mě to fakt moc překvapilo, protože do aut cpe miliony, potkal jsem ho a koukám na ruce full gold daytony , tak říkám, že bych u nás nečekal daytony, tak si rychle stahoval rukáv, abych je nemohl prozkoumat, tak sem ho ještě, já vůl jeden, uklidňoval, že tady to nikdo nepozná a asi za 14 dní jsme u něho byl, tak mi na stůl vyskládal krom těch full golg, jestě další ve steelu, pak B4B a nevím co ještě, všechno fíky, ale z blízka tak hnusný, fuj hnus, prej to kupuje v holešovický tržnici za 1200,-

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty nocni smeny - nejdriv jsem se v duchu usmal.

 

az pozdeji jsem byl nasvany na to jak mel potrebu mi neco takoveho nakecat.

 

 

 

je to kluk co mel vzdy vic penez a tak jsem nemel potrebu neverit IWC, Pateky bych mu pral, proc by ne. Spis jsem to bral ze mu je pochvalim, bohuzel nebylo co. Samozrejme jak jsem je drzel v ruce tak jsem mu rekl, jen ze mam pochybnost o pravosti. Odpoved jsem vam uz zdelil.

 

jeste dodal: nikdo nema sanci poznat, ze nejsou vyrobene v pracovni den a nijak se neodlisuji.

 

 

 

videli jsme se po x letech a tesil jsem se, na setkani u obeda, ale nechal me cekat i presto ze ja jel za nim a pak takove fooopaaa.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...neco podobnyho,jako kdyz jsem do jinyho vlakna psal,jak mi chlapik pysne vypravel o svych Roladach s turbem,ze je dostal od zeny k vyroci,jedina jejich nevyhoda je prej v tom,ze nejsou vodotesny,pac to Rolex pred dvaceti(nebo triceti lety),kdy mu je zena koupila,neumel delat...moc hodna pani to bude:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 roky nosím Suby a ještě nikdy se mne na ně nikdo neptal. Jsou to prostě diskrétní hodinky. Kolega má GMTIIC tak si na ně vzájemně obdivně koukáme u oběda :)

Jinak jsem vyloženě neměl šanci nikoho konfrontovat s fejky a pravděpodobně bych to asi ani neřešil. Musel by to být kamarád nebo známý.

 

Na G+ mám jednoho oblíbeného fotografa a na jeho potetovaných prackách se Suby vyjímají. Takhle vypadají tool watch v praxi 24/7

https://plus.google.com/photos/115304232819929344853/albums/profile

 

Hodinky sundávám jen když jdu na kolo nebo něco opravovat, jinak je snad fuk jestli jedu busem, vlakem a mám na sobě triko s lebkou nebo košili ne? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijelo mi teď o víkendu na akci pár kamarádu a řeč byla i o hodinkách, protože si borci všimli, že mám zase jiný hodinky než někdy ke konci loňského roku...nikdo z nich hodinkám moc neholduje, ale všichni se shodli na tom, že budou raději nosit levné značky, než fejky za stejnou cenu...přístup, kterého si cením a rozhodně jsem neměl potřebu je lámat na svoji stranu (a že se držím s nákupama hodně při zemi)...

 

...no a nedávno jsem s kolegou řešil nějakou cenu za poštovné "něčeho", co si objednal někde v číně...vypadlo z něj pak, že jsou to hodinky a když mi řekl cenu a značku, tak jsem si jen rýpnul, že origo by byly asi o tři nuly víc...dál už jsme to nerozebírali...ale jeho motivaci asi znám...před časem přišel kuriozním způsobem o poměrně drahý swiss made kousek, takže zřejmě rezignoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak je samozřejmě pravda, že pokud by ti dva pánové mlčeli (nepřiznali se) a na ruce měli fejky vysoké kvality (AAA nebo jak se to značí), půjčili mi je, tak nepoznám nic a hotovo, pochválím mu je. Myslím, že bude skupina lidí, kteří nosí v uvozovkávh kvalitní fejky, které se nebojí třeba svému známému ukázat. Poznal by to třeba až hodinář, nebo nadšenec pro danou značku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste dodal: nikdo nema sanci poznat, ze nejsou vyrobene v pracovni den a nijak se neodlisuji

 

- Stepino, tohle ti fakt ještě řekl? Hele, to je fakt takovej blb, kterej si myslí jak je chytrej a fikanej, že si myslí, že mu tohle sežereš a nebo je takovej blb, že tomu co říká, sám věří?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tak pročítám vlákno, tak si vzpomínám na svoje zážitky s mojí známou, které nacpal její ,,přítel" fake zlatých Rolexek se šutrama, mé odhalení vedlo k rozkolu vztahu, takže do toho od té doby moc nerejpu... Machírky s fake Bčkama potkávám často, ale abnormalitou mi přijde jeden majitel docela prosperující firmy, co má doma desítky fejků, nosí je a je přesvědčen o tom, že má to samé, co mají majitelé originálů, jen on tím strašně mnoc ušetřil. To nepobírám víc, než frajera, co na fake Bček balí pipinky u baru na dvojku minerálky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tak pročítám vlákno, tak si vzpomínám na svoje zážitky s mojí známou, které nacpal její ,,přítel" fake zlatých Rolexek se šutrama, mé odhalení vedlo k rozkolu vztahu, takže do toho od té doby moc nerejpu... Machírky s fake Bčkama potkávám často, ale abnormalitou mi přijde jeden majitel docela prosperující firmy, co má doma desítky fejků, nosí je a je přesvědčen o tom, že má to samé, co mají majitelé originálů, jen on tím strašně mnoc ušetřil. To nepobírám víc, než frajera, co na fake Bček balí pipinky u baru na dvojku minerálky...

 

 

Počkej, to jako že on jí dal hodinky a vykrmil jí hlavu, že jí koupil originály? Bohajeho, co co to po světě chodí za lidi? Jeden má noční nečíslovaný a druhej zase tohle, sem zvědav, co se tady ještě dočteme :-) Tohle je normálně zrcadlo povahy národa :-) :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej, to jako že on jí dal hodinky a vykrmil jí hlavu, že jí koupil originály? Bohajeho, co co to po světě chodí za lidi? Jeden má noční nečíslovaný a druhej zase tohle, sem zvědav, co se tady ještě dočteme :-) Tohle je normálně zrcadlo povahy národa :-) :suicide_anim:

 

 

Tohle je fakt drsný :-D... Mně je blbý, že chci koupit přítelkyni hodinky za cca 7k, ale koupit jí něco za 2K a dělat z toho hodinky v ceně auta, to bych se do země propadl. Navíc vím, že i kdybych na to měl, tak přítelkyně by takto drahý hodinky buď vůbec nepřijala a nebo nenosila. Myslím, že bude mít plnou pusu řečí už u hodinek za sedmičku... Jinak to vypovídá o tom, jak si tý ženský vážil :-P ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... že i kdybych na to měl,...

 

Kto ma na to aby darom rozdaval celozlate rolady(a taky ludia existuju) tak je tu velka pravdepodobnost, ze ma aj priatelku, ktora by to prijala a normalne nosila.

 

Nam beznym smrtelnikom sa to sice moze zdat nepredstavitelne, ale som si isty ze existuju (aj v Cechach) priatelky ktorym by sa aj pri celozlatych rolkach naopak mohlo zdat ze ich milacik len nejak "odbyl".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

No nevim, zajimalo by me jakej miliardovej byznys delaj borci ve fikovejch hodinkach. Na nejtvrdsim trhu na svete. Mozna taky nosej laciny obleky a boty - takovy lidi nemaj moc sanci delat obchody na velky urovni.

V Japonsku a Korei napriklad hodne daji na image a vzhled, chovani a styl. To neni o fejkovejch hodinkach, ale o pristupu, ferovosti, ucte, apod.

 

 

 

Franto to je skoro stejný jako mít hodinky za kilopade a lepit si dálniční známku na džíny, potažmo mít jednu pro celej autopark :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...