Přejít na obsah

Statusy


Doporučené příspěvky

Zdravím, může mi někdo poradit jak se mám zbavit ve statusu" varování" se mi to tam objevilo a nevím jak to změnit. Připadám si jak kdybych něco provedl. Poradí mi někdo ?

Přečti si pravidla, tam to někde je. Vidí to u svého jména každý a v případě že bude zlobit, mu tam naběhne "obušek". Takže buď klidný...nic jsi neprovedl.  :whistle: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 69
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dík za odpověď, trošku mě to zklidnilo ale pořád nevím jak se toho statusu "varování" zbavit. V pravidlech o tom není žádná zmínka, takže bych potřeboval radu jak to vymazat nebo změnit na něco normálního.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přečti si pravidla, tam to někde je. Vidí to u svého jména každý a v případě že bude zlobit, mu tam naběhne "obušek". Takže buď klidný...nic jsi neprovedl.  :whistle: 

 

... ale pořád nevím jak se toho statusu "varování" zbavit...

 

Vidí to u svého jména každý.

 

Edit:

Jinak. Pokud tam pod tím nic nemáš, je to OK, neřeš to.

Upraveno uživatelem PNS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za odpověď, trošku mě to zklidnilo ale pořád nevím jak se toho statusu "varování" zbavit. V pravidlech o tom není žádná zmínka, takže bych potřeboval radu jak to vymazat nebo změnit na něco normálního.

tak ja ti varovani dam, abys tam tam neco mel a nemel trauma..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoro lepší jak vlákno Humor :gora:

 

 

Dík, když to pomůže. Asi to tam naběhlo jak jsem si četl varování u prodeje na nějakou adresu.

 

Pravděpodobně jsis toho dřív nevšiml, ale nápis status varování bez ukazatele (pokud ho pořád máš prázdný a Sibiř ti na tvé přání nějaký nenadělil) tam vidíme VŠICHNI, ale každý jen svůj a po přihlášení. Odhlaš se a podívej se na svoje příspěvky, nic tam nebude...

 

OT - Sibiř, kde máš "džejára", poznávám lidi podle avatarů a mám v tom teď hokej :crying_anim02: :D

Upraveno uživatelem Lamiczka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja ti varovani dam, abys tam tam neco mel a nemel trauma..

 

 

Dík, když to pomůže. Asi to tam naběhlo jak jsem si četl varování u prodeje na nějakou adresu.

:clap:  :lol2:

Sibiř je děsně ochotnej, klidně ti dá i banána, když budeš chtít

Upraveno uživatelem Sedlin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po odhlášení není nic vidět tak to bude OK, dík. S tím protokolem je to na mě složité, spíš bych něco zkazil. Nechám to tak zatím být :whistling:

To byl FFtip,ještě jednou,řádek s nápisem status pod avatarem u sebe vidíš jen Ty tak jako ho každý vidí jen u sebe.Je to informace jen a jen pro Tebe,proto to u nikoho jinýho nevidíš.Víc polopaticky to už neumíme napsat.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po odhlášení není nic vidět tak to bude OK, dík. S tím protokolem je to na mě složité, spíš bych něco zkazil. Nechám to tak zatím být :whistling:

:lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  už dost, bolí mě břicho  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:

Upraveno uživatelem prischera
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

ahoj, dotaz k aktualizaci statusů:

když si chci rozbalit více příspěvků, kliknu na Zobrazit všechny XY komentáře, ale naopak se to celé sbalí a nevidím nic - viz obrázky. Dělá mi to jak na indexu, tak na separátní stránce. Dělá to někomu taky? Co mám udělat, aby to fungovalo?

díky

 

 

post-28902-0-93326900-1515078612_thumb.png

post-28902-0-89725900-1515078618_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...