Přejít na obsah

Sea-Gull


Kristian.nov

Doporučené příspěvky

Nádherný kousek v kompletním balení. To se už hned tak nevidí. Měl jsem něco podobného a vůbec nevadilo, že je to PRC. Jinak tah předpokládám, je nový ...

 

Nene, tak je myslím originál... aspoň myslím tedy, je na něm made in china...

 

Líbí se mi čím dál víc, dopřeju jim asi nějakej servis a k obleku sou dokonalý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Tak se ke mě dostal tenhle zajímavej kousek...

Zatím sem nezjišťoval žádné podrobné info, tak se prozatím s Vámi podělím alespoň o fotky...

Také jsem měl to štěstí a pořídil si je!!!   :whistling:

Mé první a další pocity jsou...   dobré, velice dobré!!!!

Nevím jak tobě, ale mně v těchto hodinkách tiká spolehlivý swiss automat ETA 2872.

Celkové provedení hodinek hodnotím velmi dobře!!!

A dovolím si tvrdit, že kovový tah na těchto hodinkách (origo a stejný jako ten tvůj) patří k tomu nejlepšímu, co jsem v této cenové kategorii kdy viděl!!!!

post-14314-0-16410200-1366546164_thumb.jpg

post-14314-0-61444600-1366546174_thumb.jpg

post-14314-0-57886700-1366546183_thumb.jpg

post-14314-0-85920600-1366546190_thumb.jpg

post-14314-0-97207200-1366546250_thumb.jpg

post-14314-0-97125700-1366546259_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Shodou okolností jsem chtěl min. týden tyhle Seagully taky koupit.

 

V jednom bazáči ve Vršovicích se už válí přes rok.

 

Bohužel nejdou, nejde ani ruční ani automatický nátah, mají poškrábané sklíčko, takže jsem je tam s klidným srdcem nechal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kristian ,Sea-gull-ky nebol ten strojcek, co by hodinarov neak ocaril,neboli s nimi problemy.Nemali sme ich radost ani opravovat.Ked vysli Primky kal.66 ,tak sme sa tesili ich opravovat,ale aj to iba chvilu!!!!Aj o Prim 66 ci 68 by som ti vedel vela zleho zozpravat.Pokial nieco dokonale do botky nepoznas ,vies o tom malo.V Plzni na Slovanoch kasarnach som robil 1.triedu radiotelegrafistu bez problemov,tiez som tam bol na tych ruskych Adamsonovcov ci ako sa volali.V Strasiciach som bol na vojencine,videl som tam ako mali moji kamarati peklo na zemi!!!Ja som z vojnou vym....l ako sa dalo! Majsa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kristian ,Sea-gull-ky nebol ten strojcek, co by hodinarov neak ocaril,neboli s nimi problemy.Nemali sme ich radost ani opravovat.Ked vysli Primky kal.66 ,tak sme sa tesili ich opravovat,ale aj to iba chvilu!!!!Aj o Prim 66 ci 68 by som ti vedel vela zleho zozpravat.Pokial nieco dokonale do botky nepoznas ,vies o tom malo.V Plzni na Slovanoch kasarnach som robil 1.triedu radiotelegrafistu bez problemov,tiez som tam bol na tych ruskych Adamsonovcov ci ako sa volali.V Strasiciach som bol na vojencine,videl som tam ako mali moji kamarati peklo na zemi!!!Ja som z vojnou vym....l ako sa dalo! Majsa.

Sem myslel, že tu drbem o hodinkách a né kdo byl kde na vojně? Hele co u toho kompu hulíš za matroš :cigar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lutujem vas pani.Nikdy v zivote nedosiahnete co ja.Nemam chut tu niekomu po tomto pomahat,pokial tu takyto ludia budu toto vypisovat.Pááá.

Upraveno uživatelem hodinar 1953
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...