Přejít na obsah

Prim Traktor


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 899
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Často přemýšlím jestli mám raději Traktory, nebo Sporty I....imho tohle jsou nejkrásnější Primky.

Moje řeč. Je to nádhera.Mám všechny ty základní typy a taky jedny s černým cifrem (renovace) a občas je všechny vytáhnu z krabičky a kochám se a hledím na ně prý tak láskyplně, až moje drahá žárlí :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje řeč. Je to nádhera.Mám všechny ty základní typy a taky jedny s černým cifrem (renovace) a občas je všechny vytáhnu z krabičky a kochám se a hledím na ně prý tak láskyplně, až moje drahá žárlí :smile_anim:

 

O Tobě jsem nepochyboval. cheers.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malá oprava, velká omluva.

Díky rozdílným korunkám u fotek zlatých traktorů jsme zjistil, že mnou publikované zlaté dýnko nepatří k Traktorů, ale jiným hodinkám.

Dýnko zlatých Traktorů vypadá takto. Vzhled dýnka a nožiček napovídá, že se jedná spíš o kusovou práci zlatníka, než o malosériovou produkci.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blahoslavení chudí duchem ...

 

 

tak nevím- to se mám jako urazit? :crying_anim02: no nevím, nevím, kdo z nás má doma víc kýblů hodinek :whistle:

 

 

Nevím kdo má doma víc kýblů hodinek, ale s lodním kufrem do hospody jezdí jen jeden člověk :P .

 

To se Strášo omlouvám, jestli jsem se tě dotknul - to jsem nechtěl, jen jsem citoval bibli. :angel:

No a já za to nemůžu, že jsem chudej a na kufr a krabičky mi nezbývá. Já bych taky radši počítal hodinky na kufry, ale jakožto chudina musím bohužel počítat na kýble. :death:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se Strášo omlouvám, jestli jsem se tě dotknul - to jsem nechtěl, jen jsem citoval bibli. :angel:

No a já za to nemůžu, že jsem chudej a na kufr a krabičky mi nezbývá. Já bych taky radši počítal hodinky na kufry, ale jakožto chudina musím bohužel počítat na kýble. :death:

Tak tomu se říká ofenzíva na obou křídlech. Ustupuju. Máte pravdu. Myslíte, že mi v Bohnicích povolí nějaké hodinky? Jen asi tři, čtyři kila-jen ty nejnutnější, jako součást terapie :crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...