Přejít na obsah

Prim Traktor


Doporučené příspěvky

Zdravím, keď ti môžem poradiť a si priemerne zručný stačí dať dole dinko, precízne pozeraj pri naťahovaní čo sa deje keď ti to preskočí. Moja skúsenosť je, zvyčajne býva povolené veľké ozubené koliesko, alebo protichodná západka. Len pozor! U veľkého ozubeného kolieska je ľavotočiví závit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 896
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pochybuji, ze by se Elton dopustil takove prasarny. Problem bych spise hledal u spatne delky osicky natahovani.

Pokud strojek zkouseli mimo pouzdro tak toto je na 99%. ;-)

Žij v blahé nevědomosti :-D já bych mohl vyprávět čeho všeho je Elton schopný :-D

 

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsi od nich dostal strojek s povolenym sroubkem? To snad ne !

Ne, ale po celkové renovaci i včetně seřízení strojku + výměná vadných dílů se zastavovaly. Dále byla lehce ohnutá minutová ručička. Šly na reklamaci a když jsem si je po měsíci vyzvedl, po pár hodinách se zase zastavily. Ručička byla nová, ale na sekundové ručičce byl flek. Tak šly opět na reklamaci :) Po této už jedou v pohodě a jsou ve 100% stavu. Akorát mi nepřibalili můj nato strap, který putoval s nimi. Nevěřil jsem vlastním očím a na prodejnu jsem si pro něj už další týden nešel, protože jsem kvůli reklamaci projezdil víc než stál. Tolik k mé zkušenosti s Eltonem :) Někde jsem to tady popisoval celé. Tuším, že ve vlákně Renovované Igeny.

Upraveno uživatelem Fade
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte :) mám doma traktory v pôvodnom top stave a už dlhšie mi vŕta hlavou ich ciferník, nakoľko je úplne iný ako na všetkých, ktoré som doposiaľ videl. Pri zmene uhlu sa krásne trbliece, ako by bol perleťový :)  Môže sa jednať o nejakú špeciálnu úpravu, napr. s prímesou striebra? Vopred ďakujem za akúkoľvek odpoveď ;)

 

 

post-47376-0-68239500-1493894507_thumb.jpg

post-47376-0-21660500-1493894509_thumb.jpg

post-47376-0-25623000-1493894530_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

ahojte :) mám doma traktory v pôvodnom top stave a už dlhšie mi vŕta hlavou ich ciferník, nakoľko je úplne iný ako na všetkých, ktoré som doposiaľ videl. Pri zmene uhlu sa krásne trbliece, ako by bol perleťový :)  Môže sa jednať o nejakú špeciálnu úpravu, napr. s prímesou striebra? Vopred ďakujem za akúkoľvek odpoveď ;)

chlapi, nikto nemá žiadne info?  :helpsmilie:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Již jsem tady dříve psal, že po jedné přednášce pana Ing. Hovorky jsem se ho ptal na okolnosti výroby nových, jen nabídkových hodinek Prim a jejich ciferníků. Sdělili mi, že pro obchodní nabídková řízení se (z důvodu zmetkovitosti) dalo do výroby deset kusů nově navrženého ciferníku, a z nich se pak vybralo několik nejlepších ciferníků pro pár kusů nových jen nabídkových hodinek, které se pak ale sériově nevyráběly. Ty zbylé kusy nabídkových ciferníků se pak ale jistě nikam neztratily a pak se montují do těch "super rare" profesionálně vyhlížejících Primek, které se občas objeví v různých prodejních nabídkách, nebo různých sbírkách (nebo se jedná přímo o ty zkompletované nabídkové hodinky). Toť můj názor.

 

Edit: Upřesnění textu.

Upraveno uživatelem Mipa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Již jsem tady dříve psal, že po jedné přednášce pana Ing. Hovorky jsem se ho ptal na okolnosti výroby nových, jen nabídkových hodinek Prim a jejich ciferníků. Sdělili mi, že pro obchodní nabídková řízení se (z důvodu zmetkovitosti) dalo do výroby deset kusů nově navrženého ciferníku, a z nich se pak vybralo několik nejlepších ciferníků pro pár kusů nových jen nabídkových hodinek, které se pak ale sériově nevyráběly. Ty zbylé kusy nabídkových ciferníků se pak ale jistě nikam neztratily a pak se montují do těch "super rare" profesionálně vyhlížejících Primek, které se občas objeví v různých prodejních nabídkách, nebo různých sbírkách (nebo se jedná přímo o ty zkompletované nabídkové hodinky). Toť můj názor.

 

Edit: Upřesnění textu.

Ďakujem Ti za odpoveď ;)  Tieto traktory som kúpil v aukcii, boli úplne nenápadné a nebol pri nich žiaden popis typu "super rare", ako to tak zvyčajne býva. Predať sa ich rozhodne nechystám, doteraz boli pre mňa vzácnosťou, ktorú chcem raz nechať synovi a ak by naozaj boli z tej 10 kusovej limitky :lol2:, ich hodnota (nie finančná) v mojich očiach neklesne, naopak ešte stúpne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...