Přejít na obsah

Prim Traktor


Doporučené příspěvky

Jdu si koupit velkou sadu fixek a myslím, že tak v pondělí by mohly být. Minutové indexy chcete do vnitřní strany ciferníku?

Nezapomeň že tenhle typ má mít echt červenou fteřinovčičku s okýnečkem s lumi.  Ne, fakt, pánové, jestli je někdo najdete, je ze mně mrtvej Straspol.

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 896
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  Myslim ze tvuj "avatar", Straspole, presne vystihuje stav nekterych znas po uverejneni zpravy od Accutrona. To nebyl zkusebni balonek to byl spise Zeppelin plny vodiku, takovy Hindenburg...  :blowup:

Honza se mozna tvari ze se nic nedeje, ale za dnesek uz urcite prohrabal vsechny sufliky, kufry, krabicky a kazety.. co kdyby nahodou. Proto jinde pise, ze dnes jiz neni na pocitaci... :D

 

ps: Honzo, ja bych si pral, aby jsi "nasel" ty ruzovy... :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krása, jedna krátká zpráva a co to všechno způsobí :) Ale teď vážně, nejsem zas takový odborník přes traktory, sám mám v použitelném stavu zatím jen dvoje - ale pořád jsem si říkal, jestli existují od všech typů varianty s datumovkou i bez - zjevně ne. Zajímalo by mě, jestli se datumovka dělala i u jiné varianty, než té "klasické" (nejtypičtější bílé traktory plus ty dvě barevné variace).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Robe, vsechny (zatím) známé traktory mas v tomto vlakne. 8 zakladnich typů ciferniku ze seriove výroby, jedny zakazkove zlaté a par dobových skladacek, obliba bruselskych ciferniku v traktorovym pouzdru byla asi velka.

TRaktory s datumovkou znam jen uvedene 3 typy, čistý cifernik a s sedym, nebo ruzovym kruhem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Financi, díky. Myslel jsem si to, ale myslet znamená prd vědet, tak jsem se zeptal. Mimochodem, ta pouzdra asi opravdu hodně sváděla k bastlení, jedno ke mně doputovalo dokonce s ciferníkem z auto-prim. Přilepeným na strojku, ble.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Robe, vsechny (zatím) známé traktory mas v tomto vlakne. 8 zakladnich typů ciferniku ze seriove výroby, jedny zakazkove zlaté a par dobových skladacek, obliba bruselskych ciferniku v traktorovym pouzdru byla asi velka.

TRaktory s datumovkou znam jen uvedene 3 typy, čistý cifernik a s sedym, nebo ruzovym kruhem.

Hele přiznej si konečně, že se traktory s bruselským ciferníkem dělaly a ty je prostě jen nemáš a nevystrkuj mi je za dveře jóó. :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chapu to spravne, ze jiný bruselský sedět nebude? Poslete mi nekdo cifr do bruslí a ja to spácham :-)))

Ale na policku si to nedam, tam je mistecko uz jen na zlatý a prezidentský.

Moment, sakra, nemůžu najít šupléru...

 

Ty brusely jsou celkově menší hodinky, ale dělá to především velikost pouzdra. Rozdíl na sklíčku je jen půl milimetru brusel 31,5 traktor 32. Ale u bruselů je kraj cifru vidět, zatímco u traktorů je cudně zakrytý rámečkem- no, je to voříšek. Dokud to nezkusíš, přesvědčenej nebudu.

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...