Přejít na obsah

Citizen ca0080-54e vs Citizen BJ7010-59


Doporučené příspěvky

já bych zase naopak dal přednost worldtimeru z L.E. Red Arrows, už jen s ohledem na pro mne větší praktičnost a menší rozšíření. Ale zde to možná také bude o vkusu každého soudruha...:smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ještě mě trápí jedna věc a to u obou modelu a to průměr na každych stránkách píšou něco jinýho ale většinou 42mm současné hodinky mám 43x48x12 a moc velký mi na ruce nepřipadaj tak prosím majitele byt jenom nighthawku aby se vyjádřili k velikosti .......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mají 42....jako já nevím co máš za lopaty teda :) ale já je mám na svojí pazouru akorát bych řekl....nosí se mi skvěle...

 

 

EDIT: Fotka smazana kvuli velikosti. Dan

 

ruku mam malou cca 17cm ale mam rád spíš větší hodinky smile_anim.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ak sa človek nevie rozhodnúť, potom by mala prísť na radu klasická vypočítavá selekcia funkcií a jej užitočnosti.

 

Využiješ stopky?

Využiješ prehľad, kde aký je časový posun? (oba modely majú GMT)

Využiješ logáro?

 

Sice od Citizenu som si vybral iný model, no skúšal som si aj Nighthawky:

 

> Mám zápästie 7.5 cm a rozhodne mi malé neprišli. Boli akurát.

> Výborné korunky na manipulovanie.

> Prehľadné, ako odpočet času, tak aj druhý čas. Logáro na rychlé počty, alebo minimálne na zahnanie času v čakárni, či pri cestovaní.

> Brať s ťahom, ten má (zvlášť spona) Citizen v tejto rade lepší ako niektoré 2x drahšie hodinky. Kožený si dokúpiť, ten je takisto veľmi dobrý, myslím, že je pri stežejkách        polstrovaný, ale to už si presne nepamätám.

> Solar bezchybný.

> Lumi nádherne namodralé s výbornou výdržou.

> Možno o niečo viac sa mi páčia s bielou vnútornou lunetou logaritmickej stupnice. http://forums.watchuseek.com/attachments/f71/463591d1309414364-citizen-nighthawk-vs-seiko-mens-sna411-img-8613-small.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...