Přejít na obsah

Steinhart Nav B-Uhr 44 a 47 Handaufzug


R4B4

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny nadšence Steinhart. Dámy a pánové, co říkáte na nový lifting Steinhart Nav B-Uhr 44 a 47 Handaufzug, přesněji na novou korunku a odstraněný nápis u 47?

Upraveno uživatelem R4B4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 133
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

bez nápisu se mi líbí víc stejně jako asi vůbec jako vůbec nejhezčí steiny - titanový vintage Nav-B.

na těchhle je ale pěkná ta modrá lumi. Diamantová korunka je pěkná ale nepraktická, tahle asi nebude tolik tlačit do zápěstí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si právě objednal ty s nápisem a diamantovou korunkou, snad už mi tento týden dorazí, ale dorazí mi s největší pravděpodobností už nový model, nevím proč, ale stále se mi líbí více diamantová korunka. Musím, ale uznat, že po delším zkoumání fotografií není i ta nová korunka špatná, no uvidím až dorazí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bez nápisu se mi líbí víc stejně jako asi vůbec jako vůbec nejhezčí steiny - titanový vintage Nav-B.

Ma pravdu preceda :cheers:

 

Ale tyhle maji odstraneny jen napis Nav.B-Uhr logo Steinhart je tam porad ne?

Pokud by ho ale odstranili, myslim ze by se nikdo nezlobil, verze s centralni vterinovkou ho taky nemaji :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevypadá to špatně, ze zmizel napis je fajn, ale ta nova korunka mi přijde vzhledem k velikosti hodinek trochu malá, diamant se mi líbí víc. A s vhodným remenem netlaci :-)

Upraveno uživatelem Ondrej71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak by som si vsetko mohol vybrat, tak staru diamantovu korunku a novy subcifernik a bez spodneho napisu.

Ano, ideální,plně souhlasím, ale pan Günter Steinhart přeci jen zná lépe své miláčky, a ví co potřebují. :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po jak dlouhé době ti přišly? Já na svoje 47 čekám už 4 týden.

Nic si z toho nedělej, je nás více, kteří čekají, já osobně čekám taky už čvrtý týden. :crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, koukám, že Steinhart asi úplně opouští diamantovou korunku...už je jen na black/gold verzi...je to škoda, k těmhle hodinkám mi sedí diamant mnohem víc...sám mám novější verzi 44mm, koupenou s "cibulí" a myslím, že kdybych ji nevyměnil za diamant, tak už je nemám...nová korunka je trochu kompromisní, není špatná, ale přijde mi k tomu vintage vzhledu zbytečně moderní...

Upraveno uživatelem Ondoni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po jak dlouhé době ti přišly? Já na svoje 47 čekám už 4 týden.

Jurda111 Určitě jsi si objednal jako já model s diamantovou korunkou a popisem na ciferníku. Co říkáš na tu změnu? Na 99,9% nám tento model určitě dorazí.

Upraveno uživatelem R4B4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diamantová korunka byl jeden z důvodů, proč jsem se rozhodl pro verzi 47m, druhý důvod byl, že doma ještě nemám 47m. Když se podíváš na německé webové stránky http://www.steinhart...g-black,12.html tak si všimneš, že omlazení došlo u všech verzí 47m (u pink gold je úvodní fotka ještě s diamantem, ale u ostatních už je nová). Všiml jsem si toho až po objednání. Ten nápis mně nevadil, byl to ovšem další rozdíl mezi 44 a 47. Kdybych si je kupoval teď, určitě bych přemýšlel jen nad tím jestli 47 není už moc. Pravděpodobně bych nechtěl riskovat a šel do verze 44, která je shodná s verzí 47, a o které vím, že mi dobře sedí na ruce.

Jurda111 Určitě jsi si objednal jako já model s diamantovou korunkou a popisem na ciferníku. Co říkáš na tu změnu? Na 99,9% nám tento model určitě dorazí.

Upraveno uživatelem Jurda111
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...