Přejít na obsah

SINN U1 Orange


Moty

Doporučené příspěvky

Nikde jsem je tu nenašel, tak přidávám, co jim říkáte? Vypadá to na limitku pro nějakého zlatníka

 

 

 

 

Sinn U1 Orange Limited Version 50 pcs only!

 

Europe AD Dated at Apr 2012.

 

post-20025-000863900 1360835847.jpgEdit: Zdroj

 

 

 

Upraveno uživatelem Moty123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mně je to totální degradace skvělých toolových hodinek.Snad je to jen tou fotkou a naživo vynikne materiál-barva-antireflex.Ale vidím je tu jak jsou.Dokonce bych řekl,že tu podivnou lepenku z ruček je třeba odstranit a teprve pod ní nalezneme ty správné indexy a lumi.A jestli je to takhle správně,povšimněte si odfláklého obarvení ruček.Ještě je nemám v ruce a už mě nervujou tou vlnovkou.A co ten flíček vpravo na cifru.To si snad dělal někdo doma a moc se nepovedlo.

 

IMG_0577.JPG

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si nemůžu pomoct, ale ta oranžová se jim prostě nepovedla, bez ohledu na to, jestli to Roberto se Sinn umí, nebo neumí. Ta žlutá má něco do sebe, klasické U1 jsou parádní, limitka pro japonce v jiném vlákně taky dobře, možná jen oranžová černá by šla, ale s tou šedou je to hnus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim ze bandicoot to s tim popelarskym autem naprosto vystihl ;)

 

Mozna by to zachranila cerna luneta a bile indexy, ale i tak by to bylo przneni dokonalych tool hodinek...

Jinak ten flek je nejaka znacka, dobre je to videt je to videt na tech Regulateurech a 103.

Máš pravdu, je to jeho logo

 

 

post-20025-076869000 1360849311.jpg

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...