Přejít na obsah

Hodinky SINN 903


Sved

Doporučené příspěvky

hezká napodobenina Navitimeru.....

Vedle. Není to napodobenina.

Helmut Sinn v roce 1979, když probíhala likvidace rodinné firmy Breitling, koupil práva k designu Navitimerů. Stejně tak firma Ollech and Wajs nakoupila originální díly od Breitlingu, ze kterých zcela legálně kompletuje podobné hodinky pod názvem Aviation. Značku Breitling koupil majitel firmy Sicura Ernest Schneider, který později obnovil výrobu Navitimerů. Všichni tři vyrábějí zcela legálně podobné hodinky, Sinn a Wajs jsou asi blíž původním modelům Navitimer než "přešlechtěné" Breitlingy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavé je že Škoda Auto si nechala pro svoji limitovanou kolekci Laurin & Klement vyrobit dva modely chronografu právě od Sinnu (viz str. 31)

Nenašel jsem cenu...

Mám ten katalog doma a cena tam není. Zboží bude zřejmě k mání u prodejců na salonech, resp. na objednávku. Ale jestli chceš, mohu cenu zjistit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Mám ten katalog doma a cena tam není. Zboží bude zřejmě k mání u prodejců na salonech, resp. na objednávku. Ale jestli chceš, mohu cenu zjistit :)

Nemusíš, díky. Já se někde podívám, až si vzpomenu. Určitě bude pěkně mastná.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hezká napodobenina Navitimeru.....

Vedle. Není to napodobenina.

Helmut Sinn v roce 1979, když probíhala likvidace rodinné firmy Breitling, koupil práva k designu Navitimerů. Stejně tak firma Ollech and Wajs nakoupila originální díly od Breitlingu, ze kterých zcela legálně kompletuje podobné hodinky pod názvem Aviation. Značku Breitling koupil majitel firmy Sicura Ernest Schneider, který později obnovil výrobu Navitimerů. Všichni tři vyrábějí zcela legálně podobné hodinky, Sinn a Wajs jsou asi blíž původním modelům Navitimer než "přešlechtěné" Breitlingy.

Skoda ze to skoro nikdo nevi.. treba ja :-) I kdyz nezneuziva Sinn a O&W design Navitimeru jako jini je zvlastni vyrabet hodinky v designu, ktery je typicky pro jineho vyrobce. Nejde o to zda je to legalni nebo ne, jen mi to pripomina mnoho hodinek ktere jsou nahodou velmi podobne Rolex Submariner.

 

Sinnu se omlouvam za podezreni z kopirovani.....k takovemu politovanihodnemu omylu dochazi max. jednou za deset let :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám otázku na tie čierne Sinn.

To číslovanie 12,5(15?),21,3,9 (najväčší fond) má aký,pre mňa skrytý,význam?

je to 24 hodinová stupnice s půlnocí na 6 - taky mě to okouzlilo, takový tajuplný hlavolam ! Nádhera, tyhle opravdový breitlingy!

Dík za info.Mám taký neurčitý pocit,asi tie hodinky budem súrne potrebovať :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...