Přejít na obsah

Rolex Sea-Dweller Deepsea 116660...


jacob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

tyhle hodinky jsou dokonaly. tak moc, ze jsem je koupil temer hned, jak vysly. staly me 135tis. po trech dnech jsem zjistil, ze ja je nosit nemuzu. vysoky dynko mi na ruce odstavalo, jako bych si na ruku polozil hrnek na presso. tohle bolestne zjisteni me prislo na 10 tis.. od te doby jsem nad nima parkrat uvazoval, ale zarek jsem se, ze proste ne. nastesti rolex zustal u 40mm modelu, tak mam porad co na sebe :) kazdopadne supr recenze, supr pocteni, supr hodinky a ty kecy o definitivnich hodinkach jsem ti sezral i s navijakem, tak doufam, ze me nezklames :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... ty kecy o definitivnich hodinkach jsem ti sezral i s navijakem, tak doufam, ze me nezklames :D

Taky doufám. Rolex guru bych zklamat nechtěl :-D. Nevzpomínám si na hodinky, které by mě vyloženě bavily déle než třeba týden. Tyto jsou první, tak snad to vydrží.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm tak chlapí já je také pochválím. Vypadají na ruce na živo mooooc pěkně a těžko si jich nevšimnout. A to nevypadají jako Breitling for Bentley.

 

 

 

Jacob má prostě dobrý vkus. :-)

 

 

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka na ostatní majitele Deepsea. Máte nějaké zkušenosti s koženým řemenem? Například černý aligátor. Původně jsem chtěl zkusit Rubber B, ale nějak mě to přešlo.

 

Jelikož tapatalk nefunguje tak ti hodim alespoň odkaz. Myslím, že na koženém natu vypadají perfektně.

 

http://forums.watchuseek.com/f222/anyone-like-leather-natos-663899.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka na ostatní majitele Deepsea. Máte nějaké zkušenosti s koženým řemenem? Například černý aligátor. Původně jsem chtěl zkusit Rubber B, ale nějak mě to přešlo.

 

Na RubberB nedám dopustit, v létě naprosto ideál a do vody obvzvlášť :) ... co kožený NATO ?

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za recenzi a inspiraci:) Taky se pomaloučku polehoučku drápu na svůj první vrchol def... defi.... definit.... definitních .... definitivních hodinek! Prostě hodinek, který si nechám. Btw. určitě s kaučukem! Ten jediný kromě meshe si můžu dovolit na potápkách, no ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka na ostatní majitele Deepsea. Máte nějaké zkušenosti s koženým řemenem? Například černý aligátor. Původně jsem chtěl zkusit Rubber B, ale nějak mě to přešlo.

Dát na DeepSea kus kůže, je jako dát na H1 nízkoprofilový gumy. Jde to, ale vypadá to blbě a význam to nemá.

Rubber B jsem nezkoušel, protože bych přišel o regulaci ve sponě. Ale věřím že na outdoor to bude bude mít význam,

protože snižuje váhu a líp obepíná ruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...