Přejít na obsah

GOLD ELIGIUS


pavča

Doporučené příspěvky

Minulý týden jsem si objednal u p. Stuchlíka (Goldeligius) Omega PO a musím říci že reakce perfektní. Cena bez smlouvání přívětivá, reakce okamžitá. Teď už jen netrpělivě čekám až se ozvou že přišly. Takže doporučuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 82
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Minulý týden jsem si objednal u p. Stuchlíka (Goldeligius) Omega PO a musím říci že reakce perfektní. Cena bez smlouvání přívětivá, reakce okamžitá. Teď už jen netrpělivě čekám až se ozvou že přišly. Takže doporučuji

No konečně někdo, jsem před objednáním a přemýšlím u koho objednat. Prosím tě jak jste se domluvili na ceně, kam až byli ochotni zajít?? Na tento obchod čtu jen samou chválu, tak jsem zvědavej, ďík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No konečně někdo, jsem před objednáním a přemýšlím u koho objednat. Prosím tě jak jste se domluvili na ceně, kam až byli ochotni zajít?? Na tento obchod čtu jen samou chválu, tak jsem zvědavej, ďík.

Tato otázka je trochu mimo, dohoda je osobní záležitost a takto si sdělovat kam až se dá zajít je vůči panu Stuchlíkovi nečestné, protože i jemu se mění podmínky a tím možnost poskytnuté slevy. Já jsem slíbil, že o ceně nikde hovořit nebudu, proto jsem na dotaz na poskytnutou slevu nereagoval.

Vstup s panem Stuchlíkem do konkrétního jednání a určitě budeš spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tato otázka je trochu mimo, dohoda je osobní záležitost a takto si sdělovat kam až se dá zajít je vůči panu Stuchlíkovi nečestné, protože i jemu se mění podmínky a tím možnost poskytnuté slevy. Já jsem slíbil, že o ceně nikde hovořit nebudu, proto jsem na dotaz na poskytnutou slevu nereagoval.

Vstup s panem Stuchlíkem do konkrétního jednání a určitě budeš spokojený.

OK. respektuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite mu napis nebo zavolej, je velice ochotny a vstricny a myslim ze i nas cene se domluvite. Sleva je dle meho nazoru v porovnani s ostatnimi velice slusna a jednani profesionalni. Jsem zvedavy na osobni navstevu, pak dam info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...

Taktéž maximální spokojonest. Komunikace vynikající o ceně nemluvě. Při osobním setkání byli oba páni Stuchlíci velmi příjemní. Objadnané hodinky Omega Planet Ocean dorazily do 3 týdnů.

 

viz. chlubící vlákno http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/64461-1st-dream-watch-omega-planet-ocean-cal-8500/

 

Pánům Stuchlíkům, jestliže toto vlákno sledují, vřele děkuji a těším se někdy opět na shledanou.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ačkoliv jsem v tomto obchodě zatím nic nekoupil, musím jen potvrdit předešlé pozitivní zkušenosti. Poptával jsem tam jedny hodinky, které budu v budoucnu nutně potřebovat. Napsal jsem zprávu a během půl hodiny mi zazvonil telefon. Pan Stuchlík (dle hlasu mladší) mi udělal nabídku a u varianty, kterou neměl na skladě, mi slíbil její obstarání do dvou dnů. Rozhovor to byl příjemný, takže jsem jenom litoval, že s nákupem musím ještě nějaký čas počkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Na základě zdejších velice pozitivních recenzí jsem sám vyzkoušel a nestačil jsem se divit, jak příznivou cenovou nabídku jsem na poptávaný kousek dostal. Spíš jsem to jen zkoušel a ani v tu chvíli netušil, že budu nové hodinky skutečně kupovat, ale při tak neodolatelné ceně za limitku nešlo nebrat. Vřele doporučuji.       

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Poptával jsem potápky od RADO, p. Stuchlík mi nabídl zdaleka nejlepší cenu v ČR, odpověď mailem přišla velmi rychle, dokonce mi osobně zatelefonoval doplňující informace k dodací lhůtě. Opravdu perfektní přístup k zákazníkovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...