Přejít na obsah

fake rolex


milankosut

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 492
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď
Kurva tak když jste chytrý jak psí prdel tak mi raději řekněte co jsem tam měl napsat ! Jestli máte něco lepšího můžeme to změnit ale nemůžeme smazat aukci !!!

Napište tam: Prodám repliku Rolex Submariner - cena 500 Kč a poštovné v ceně.

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo pravdivou verzi vám sem napsat můžu proč ne ...

Takže to že jsem student Vysoké Jazykové školy je pravda .

Hodinky jsem dostal od mého obchodního partnera (byla moje chyba že jsem napsal že se živý ruční prací ale není to tak chtěl jsem říct že se živí rukama = skládá PC a stejně jako já dováží různou elektroniku atd.)

Hodinky měli být opravdu origináli byli opravdu koupeny v Los Angeles boužel ne mnou protože jsem nikdy v Americe nebyl .

(hodinky jsem dostal k vánocům od OP)

Včerejší obchod který jsem zde popsal se neuskutečnil mělo to být jenom zástěrka aby jste si mysleli že jsem je prodal a proto se o to přestali zajímat .(to jsem ještě byl přesvědčen že se jedná o origináli !) Boužel i vy chodíte na Ikup a tak jste to odhalili ...

No a zbytek znáte tak jestli máte ještě nějaké otázky rád odpovím ...

Dostal jsi je na Vánoce??? Tak proč v minulém příspěvku píšeš (cituji): "před 3 měsíci jsem je koupil za 70tis myslíš že je teď prodám za 500kč ? To bych je raději hodil do baru a ať se na ně práší ..."

 

Odkud jsi, že si tam lidé za dárky, které dostávají, platí???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli chceš, tak tě seznámím s několika známejma matfyzákama... to se budeš divit na ultimo :-)))

Čoveče, několik jich znám, dokonce tam učí moje sestřenice a její manžel, ale toto ? :(

Průměrnej matfyzák je obvykle inteligentní a sečtělý. Písemný projev na úrovni (minimálně gramaticky ...). To že je jich spouste sociálně nepoužitelných, to je něco jiného ... :) Tihle rozhodně k přírodním vědám nepřičichli ...

 

A vůbec, oba aktéři nám nějak vyčichli ... no nic, den už se zešeřil a už jsme si dost užili ...

 

:)

Jo, takhle tomu rozumím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strašně by mě zajímalo jak jen tak od pohledu jste pozal že se jednalo o fake A . Lange a Sohn ?

Můžete mi třeba říci podle čeho by jste na těchto hodinkách řekl že se jedná o kopii ?

Fakt mi s tebou dochází trpělivost, (a to jsem v ní mistr světa). Prostě na tohle se podívám z dálky a vím to. Podle čeho, ti ale říci nemohu. Můžu ti ale říct čím to je. Je to tím, že já jsem odborník, a ty zase idiot. Tvoje drzost je ale nebetyčná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strašně by mě zajímalo jak jen tak od pohledu jste pozal že se jednalo o fake A . Lange a Sohn ?

Můžete mi třeba říci podle čeho by jste na těchto hodinkách řekl že se jedná o kopii ?

Fakt mi s tebou dochází trpělivost, (a to jsem v ní mistr světa). Prostě na tohle se podívám z dálky a vím to. Podle čeho, ti ale říci nemohu. Můžu ti ale říct čím to je. Je to tím, že já jsem odborník, a ty zase idiot. Tvoje drzost je ale nebetyčná.

Já mám úplně strach za tebou zítra přijet, když ti došla ta trpělivost... :(

Abych taky jednu neschytal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Fakt mi s tebou dochází trpělivost, (a to jsem v ní mistr světa).

Půjčil jsem si mechanův výrok, který přesně vystihuje, co se právě chystám udělat. ZAMYKÁM!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...