Přejít na obsah

fake rolex


milankosut

Doporučené příspěvky

A co fake hudebnich nosičů? Fake DVD disků? Vsichni si kupujete originály?;-) Tak proc ne hodinky...?

To je slovo do pranice =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 492
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď
A co fake hudebnich nosičů? Fake DVD disků? Vsichni si kupujete originály?;-) Tak proc ne hodinky...?

Kromě dvou vypálených věcí mám doma vše v originálech (cca. 1.500 titulů).

Ty dvě vypálené věci jsou:

1. Tarantula - Mobilis in Mobili (CD nikdy nevyšlo, Monitor vydal v roce 1992 jen audiokazetu, takže to mám přepáleno z ní).

2. Necronomicon - nesehnatelné raritní album Escalation (1988). Pokud kápnu na originál, jsem ochoten za něj dát do cca. 100 EUR, pokud bude v dobrém stavu.

 

Originály si kupuji, i když mě jejich vysoké ceny také štvou. Nejsem nijak bohatý člověk, ale pokud mám nějakou skupinu rád, tak považuji za slušné, abych jejich práci ocenil koupí originálního nosiče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co fake hudebnich nosičů? Fake DVD disků? Vsichni si kupujete originály?;-) Tak proc ne hodinky...?

Osobne si hudbu nejprve stahnu v mp3 z netu. Parkrat si to poslechnu a kdyz me to nezaujme, tak to akorat smazu (necham na disku). Pokud me zaujme jedna pisnicka tak si ji bud sezenu v lepsi mp3 a necham v PC nebo ji nekde sezenu v klasice (pokud me hodne zaujme). Bohuzel neni moznost si koupit jednu pisnicku a pokud se mi na albu nic jinyho nelibi, tak za nej vazne platit nebudu. Pokud me album zaujme, koupim original (abych ho nemusel prehravat v PC a jsem rad, ze podporim umelce. A nasranej ze vetsinu tech penez sezere nekdo jineh po ceste). Pokud by byla moznost kupovat pres net primo od skupiny bez dalsich meziclanku za treba 50-100 kc za CD, tak kupuju vsechno... Paleny CD bych si vzivote NEKOUPIL, protoze nevim, proc bych mel zivit nejakyho parazita.

 

 

Hodinky podle me takhle resit nejde. Fake je fake a ac jeden pro srandu mam (z dovoleny v Thajsku, zajimalo me jestli vydrzi dyl jak tu dovolenou a stal me cca 500 kc, ktery jsem za nej dal nejaky starymu dedeckovi na trhu - asi trida B, co jsem odsud pochopil), tak jsem ho v CR nikdy nenosil, protoze bych se cejtil trapne... A ani to neni klasickej Fake, pac to napodobuje neco, co neexistuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak hodinky bych spis srovnal s LP deskou nez s CDckem. A tam bych si taky nejakej podomacku zbastlenou napodobeninu, co se sice taky toci a neco hraje (ale s originalem nesrovnatelny), nekoupil. To CDcko je spis jako kdyby nekdo vzal "na netu dostupnej" tistak z digitalek Casio, zbastlil ho doma, prehral do nej SW z itegrace v Casiich a zacal to prodavat... Pro srandu bych si je sam taky zbastlil, ale nikomu bych za ne penize nedal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové,vy kteří podle fotek usuzujete,zda jsou Rolexky které prodávám na aukru pravé nebo ne,tak jste trapní!

 

Za 1. Fotky jsou z internetu,nefotil jsem své hodinky,tyto fotky jsem stáhnul z netu.

za 2. U aukce jsem si jistý tím,že se vydraží za vyšší částku,mám už potenciální kupce a ti mi asi tak orientačně napsali,kolik jsou ochotní za hodinky dát,protto jsem pro ně vytvořil aukci s tím,že se možná chytí i jiní zájemci!

Za 3. Obchoduji s elektronikou a ne s hodinkami text je přeložen z anglického serveru a doplňující text,jako že se o ně bojím není můj názor,ale názor jiného člověka,který je prodává pomocí mého účtu na Aukro.cz,nemá totiž svůj účet.

Za 4. Pokud mi je závidíte,máte možnost si je zde koupit v aukci!

Za 5. Klidně na mě zavolejte policajty-třeba vy pane: "Nightinmare",ale hodinky jsou registrované dle čísla,které jsem napsal do aukce,tak prosím nehodnoťte hodinky dle obrázku,který není totožný s hodinkami,které prodávám,ale podle toho čísla vy "amatéři".

Za 6. nebuďte tak sebevědomí,vše na tomto fórum je Váš názor-názor lidí bez praxe a vy co si myslíte,že máte praxi tak jen z tohoto fórum-tzn. z názoru těch,kteří se naučili hodnotit hodinky na tomto fóru,ale nikdy se nesetkali s lidmi,kteří se tím zabývají oficiálně-jako vy

A když se tu někdy objeví člověk,který tím pracuje v životě a ne na tomto fórum,tak není tak hloupý a ověří si hodinky dle jejich čísla u Rolex firmy!!!

 

 

Nicméně jsme všichni jen lidé,hodinky jsou ověřené originály a kdybych měl říct svůj názor na nějaké drahé hodinky: nechtěl bych je nikdy,stačí mi moje Quartz Prime Time,které mám a nosím za 2000kč a už tak se o ně bojím,protože jsem je dostal od rodičů k Vánocům.

Tyto hodinky na aukru neprodávám já,ale někdo jiný pomocí mého aukro účtu,protože svůj účet nemá!

 

 

S pozdravem Petr Podzimek ( http://www.aukro.cz/my_page.php?uid=6536439 )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když se tu někdy objeví člověk,který tím pracuje v životě a ne na tomto fórum,tak není tak hloupý a ověří si hodinky dle jejich čísla u Rolex firmy!!! - to je tak nadherna veta ostatne jako cely prispevek pana Podzimka - jde videt ze prispevatel je kultivovany clovek s velikym rozhledem, opravdovy znalec a vubec clovek s prehledem a estet. Hlasuji pro to aby zde byl zvolen administratorem a aby nam ukazal jak to delaji lide kteri s tim pracuji v zivote - myslim ze clenove jako je mechano, mikina, a mnozi dalsi kteri to nevi by se radi poucili......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové,vy kteří podle fotek usuzujete,zda jsou Rolexky které prodávám na aukru pravé nebo ne,tak jste trapní!

 

Za 1.  Fotky jsou z internetu,nefotil jsem své hodinky,tyto fotky jsem stáhnul z netu.

za 2.  U aukce jsem si jistý tím,že se vydraží za vyšší částku,mám už potenciální kupce a ti mi asi tak orientačně napsali,kolik jsou ochotní za    hodinky dát,protto jsem pro ně vytvořil aukci s tím,že se možná chytí i jiní zájemci!

Za 3.  Obchoduji s elektronikou a ne s hodinkami text je přeložen z anglického serveru a doplňující text,jako že se o ně bojím není můj názor,ale názor jiného člověka,který je prodává pomocí mého účtu na Aukro.cz,nemá totiž svůj účet.

Za 4.  Pokud mi je závidíte,máte možnost si je zde koupit v aukci!

Za 5.  Klidně na mě zavolejte policajty-třeba vy pane: "Nightinmare",ale hodinky jsou registrované dle čísla,které jsem napsal do aukce,tak prosím nehodnoťte hodinky dle obrázku,který není totožný s hodinkami,které prodávám,ale podle toho čísla vy "amatéři".

Za 6.  nebuďte tak sebevědomí,vše na tomto fórum je Váš názor-názor lidí bez praxe a vy co si myslíte,že máte praxi tak jen z tohoto fórum-tzn. z názoru těch,kteří se naučili hodnotit hodinky na tomto fóru,ale nikdy se nesetkali s lidmi,kteří se tím zabývají oficiálně-jako vy

A když se tu někdy objeví člověk,který tím pracuje v životě a ne na tomto fórum,tak není tak hloupý a ověří si hodinky dle jejich čísla u Rolex firmy!!!

 

 

Nicméně jsme všichni jen lidé,hodinky jsou ověřené originály a kdybych měl říct svůj názor na nějaké drahé hodinky: nechtěl bych je nikdy,stačí mi moje Quartz Prime Time,které mám a nosím za 2000kč a už tak se o ně bojím,protože jsem je dostal od rodičů k Vánocům.

Tyto hodinky na aukru neprodávám já,ale někdo jiný pomocí mého aukro účtu,protože svůj účet nemá!

 

 

S pozdravem Petr Podzimek ( http://www.aukro.cz/my_page.php?uid=6536439 )

Za toto mohu já, protože jsem pánovi napsal, že byl asi napálen a prodává fake hodinky a opravil jsem mu pravopisné chyby. Tímto se všem omlouvám a prodejci "originál" hodinek zvlášť :)

 

Edit: Jsem hloupý, protože bod číslo 6 jsem nepochopil. Nějak mi to unikla pointa. Zajímavá větná skladba :)

A ještě hloupější jsem, že nechápu, že někdo prodává hodinky v ceně statisíců a nemá digitální fotoaparát, aby jím vyfotil skutečné hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, považuji se za nezávislou osobu v této kauze a toto se mi jeví jako podivné:

citace z aukra:"Jsou jako nové,není poznat,že jsem je používal,za to ručím!!!-viz.foto"

a další citace z fóra:"Za 1. Fotky jsou z internetu,nefotil jsem své hodinky,tyto fotky jsem stáhnul z netu."

To mi hlava nebere! Odvolává se na to, že na fotce jsou jeho hodinky a tady píše, že je to stažené z netu. Kdo chce lhát musí mít dobrou paměť.

Mno: to je podle mě neseriozní jednání a kdoví jestli by to právní řád nekvalifikoval jako podvod.

 

Váš jemnocit mi promine, ale tento pán šlápl do hovna a ještě se v tom má potřebu vyválet. :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Petra Podzimka:

 

Proč tam teda píšeš "Jsou jako nové,není poznat,že jsem je používal,za to ručím!!!-viz.foto" když se jedná o fotky jiných hodinek? Když tam dáváš fotky jiných hodinek než těch, který prodávaš, bylo by normální na to upozornit.

 

To sériové číslo je nesmyslné, pětimístná čísla Rolex vyčerpal v roce 1940, současné značení je písmeno plus šestimístné číslo.

 

Cena originálních Rolex 50th Anniversary Green Bezel je kolem 6,000 USD a ne 240,000 Kč a sorry, způsob jakým je nabízíš je velmi podezřelý a neobvyklý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Za 6.  nebuďte tak sebevědomí,vše na tomto fórum je Váš názor-názor lidí bez praxe a vy co si myslíte,že máte praxi tak jen z tohoto fórum-tzn. z názoru těch,kteří se naučili hodnotit hodinky na tomto fóru,ale nikdy se nesetkali s lidmi,kteří se tím zabývají oficiálně-jako vy

A když se tu někdy objeví člověk,který tím pracuje v životě a ne na tomto fórum,tak není tak hloupý a ověří si hodinky dle jejich čísla u Rolex firmy!!!

já tomu nějak nerozumím a to jsem ještě nic nepil ...... pokud cena nepřeleze 1000 korun tak je koupím a napíšu recenzi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky nejsou mé a fotky pravé nemám,protože je nemám jak dostat do PC a oni ve skutečnosti vypadají stejně jako na fotkách na aukru ale není to totožné foto,ale vypadají stejně-jsou ve stejném stavu,ale je vidět,že jste všímaví lidé.

 

Fotky mi poslal pravý vlastník hodinek a na Aukru málokdo odliší oriinály od FAKE podle fotek.

 

Netvrdím,že jsou tu samí hlupáci,jsou tu i ti,kteří tomu rozumí,ale také ti,kteří se jen baví a machrují-jako např NIGHTinMARE-dal by mě policajtům-tak ať to udělá a uvidíme kdo z koho.

Na aukru jsou jistá pravidla a ceny jsou bez daně atd...Pročtěte si je a pak mě zkuste nahlásit na Policii.

 

 

Jinak alespoň se nenudíte,je vidět,že na tomto fórum je veliká zábava :-)

 

Mějte se pěkně pokud máte o ty hodinky zájem,tak přihoďte.

 

S pozdravem Petr Podzimek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za 6.  nebuďte tak sebevědomí,vše na tomto fórum je Váš názor-názor lidí bez praxe a vy co si myslíte,že máte praxi tak jen z tohoto fórum-tzn. z názoru těch,kteří se naučili hodnotit hodinky na tomto fóru,ale nikdy se nesetkali s lidmi,kteří se tím zabývají oficiálně-jako vy

A když se tu někdy objeví člověk,který tím pracuje v životě a ne na tomto fórum,tak není tak hloupý a ověří si hodinky dle jejich čísla u Rolex firmy!!!

já tomu nějak nerozumím a to jsem ještě nic nepil ...... pokud cena nepřeleze 1000 korun tak je koupím a napíšu recenzi ;)

Není tak hloupé tomu porozumět,jen se mi to nechtělo vypisovat,čtěte mezi řádky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Za 6.  nebuďte tak sebevědomí,vše na tomto fórum je Váš názor-názor lidí bez praxe a vy co si myslíte,že máte praxi tak jen z tohoto fórum-tzn. z názoru těch,kteří se naučili hodnotit hodinky na tomto fóru,ale nikdy se nesetkali s lidmi,kteří se tím zabývají oficiálně-jako vy

A když se tu někdy objeví člověk,který tím pracuje v životě a ne na tomto fórum,tak není tak hloupý a ověří si hodinky dle jejich čísla u Rolex firmy!!!

já tomu nějak nerozumím a to jsem ještě nic nepil ...... pokud cena nepřeleze 1000 korun tak je koupím a napíšu recenzi ;)

Není tak hloupé tomu porozumět,jen se mi to nechtělo vypisovat,čtěte mezi řádky :-)

..... o to jsem se snažil ....... a nic ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky nejsou mé a fotky pravé nemám,protože je nemám jak dostat do PC a oni ve skutečnosti vypadají stejně jako na fotkách na aukru ale není to totožné foto,ale vypadají stejně-jsou ve stejném stavu,ale je vidět,že jste všímaví lidé.

 

Fotky mi poslal pravý vlastník hodinek a na Aukru málokdo odliší oriinály od FAKE podle fotek.

 

Netvrdím,že jsou tu samí hlupáci,jsou tu i ti,kteří tomu rozumí,ale také ti,kteří se jen baví a machrují-jako např NIGHTinMARE-dal by mě policajtům-tak ať to udělá a uvidíme kdo z koho.

Na aukru jsou jistá pravidla a ceny jsou bez daně atd...Pročtěte si je a pak mě zkuste nahlásit na Policii.

 

 

Jinak alespoň se nenudíte,je vidět,že na tomto fórum je veliká zábava :-)

 

Mějte se pěkně  pokud máte o ty hodinky zájem,tak přihoďte.

 

S pozdravem Petr Podzimek

Ceny jsou na Aukru bez daně? Jééé, od kdy? Já hlupák tam obchoduji a tohle mi uniklo :(

Aspoň, že ceny Chronomagu jsou s daní :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...