Přejít na obsah

Fotka
* - - - - 1 Hlasů

PRIM manufacture - Group

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
826 odpovědí na toto téma

#21 gunman

gunman

Závislák

• Member_50
  • 953 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:ve Lhotě

Publikováno 12.září.2014 - 07:07

Předsedou představenstva se stala s.r.o., která měla podle obchodního rejstříku jednoho zaměstnance a ve zveřejňovaných letech od začátku 2006 - 2010 každý rok ztrátu kolem 400 tisíc. Poslední roky zveřejněné nemá, třeba se to tam pohlo rapidně k lepšímu a do Eltonu vstoupil významný partner.

Seiko Black Monster,Steinhart Nav B-Uhr 6497,Steinhart ocean black,Geckota K3,Prim sport Igen

#22 Josef01

Josef01

Bývalý člen

• Member_50
  • 8 619 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 12.září.2014 - 07:19

Nic se nepohlo, za panem Helikarem zůstává desítky pomníčků ve formě společností v likvidaci. Toto je moderní trend, jak se vyhnout při likvidaci společnosti odpovědnosti za to, že se statutární orgán obviní z toho, že např. nebyl dobrým hospodářem a vzniklou škodu bude muset jako fyzická osoba. Podle právníků ovšem tohle soud jen tak nezbaští a půjde po celém řetězci i když to je podstatně složitější se dobrat svých práv u takové spolenosti. Za mě je to hlášení, "bacha za nic neručím ani dle nového zákona".

#23 Viktor

Viktor

Skryta identita

• Member_50
  • 5 417 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 12.září.2014 - 07:20

Je to ten Zdeněk Löffelmann, který řídil prodejce kol Specialized a nedávno tam skončil? To by byla spíš dobrá zpráva.

#24 tondako

tondako

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 498 příspěvků(y)
  • Bydlí:Liberec

Publikováno 12.září.2014 - 07:35

Je to ten Zdeněk Löffelmann, který řídil prodejce kol Specialized a nedávno tam skončil? To by byla spíš dobrá zpráva.

Jo, podle mého zdroje je to přesně tenhle pán.

#25 Honza.manta

Honza.manta

Chronopacient

• Member_50
  • 17 310 příspěvků(y)

Publikováno 12.září.2014 - 08:05

No jsem z toho rozpačitý. Jestli tam pan Helikar jen nenasadil pohřebáka, ono dneska má možná Elton větší cenu jako parcela než jako fabrika, kterou živíme jen my svýma limitkama.

Prim sport automat - a co je víc?
Tajemství úspěchu je slušnost a upřímnost.

Jakmile se jich zbavíte – dosáhnete všeho.

Email: Honza.mantazavináčseznam.cz

#26 Flipik

Flipik

Závislák

• Member_50
  • 773 příspěvků(y)
  • Bydlí:Novojičínsko
  • Fanoušek značky:Filozofie, LAVER CUP

Publikováno 12.září.2014 - 08:15

Přesně to mě napadlo, abys Honzo nakonec neměl pravdu i v té první části :crying_anim:  

No jsem z toho rozpačitý. Jestli tam pan Helikar jen nenasadil pohřebáka, ono dneska má možná Elton větší cenu jako parcela než jako fabrika, kterou živíme jen my svýma limitkama.

I Have a Dream ...  ***  Davosa RAF "Českoslovenští piloti v RAF"  ***  Legenda Prim Igen NoDate (video)

Existuje doopravdy čas? Pořady z Discovery Science *** Je možné cestovat v čase? (zde)

#27 Viktor

Viktor

Skryta identita

• Member_50
  • 5 417 příspěvků(y)

Publikováno 12.září.2014 - 08:19

Chlapi, myslete hlavou, jestli tam vzal předsedu představenstva velmi úspěšný manažer s dobrým jménem a silným egem, tak to tam asi nejde pohřbít.

#28 Flipik

Flipik

Závislák

• Member_50
  • 773 příspěvků(y)
  • Bydlí:Novojičínsko
  • Fanoušek značky:Filozofie, LAVER CUP

Publikováno 12.září.2014 - 08:22

Ano, tahle logika platí všude ve světě, ale u nás si jí nejsem úplně jistý  :rolleyes:

I Have a Dream ...  ***  Davosa RAF "Českoslovenští piloti v RAF"  ***  Legenda Prim Igen NoDate (video)

Existuje doopravdy čas? Pořady z Discovery Science *** Je možné cestovat v čase? (zde)

#29 Josef01

Josef01

Bývalý člen

• Member_50
  • 8 619 příspěvků(y)

Publikováno 12.září.2014 - 10:01

Chlapi, myslete hlavou, jestli tam vzal předsedu představenstva velmi úspěšný manažer s dobrým jménem a silným egem, tak to tam asi nejde pohřbít.

Z jakých informací vycházíš? Já jen vidím, že Specialized Eastern Europe byla dlouhodobě v minusu a nakonec byla prodána, jiné informace nevidím.

#30 eloga

eloga

Megazávislák

• Member_50
  • 2 944 příspěvků(y)
  • Bydlí:Za vodou
  • Fanoušek značky:Seiko, Japan Made First.

Publikováno 12.září.2014 - 10:11

no vida, tak to přece jen ví aspoň někdo,.....  :eek: 

**

***  ALL YOU NEED IS SEIKO ***

#31 cigi

cigi

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 7 047 příspěvků(y)

Publikováno 12.září.2014 - 12:23

Viktore, taky by mě zajímalo, kde se bere tvůj optimismus ohledně p. Löffelmanna. Mně nic neříká ani on, ani firma Specialized, bohužel. BTW tedy - jak jsem vyčet, tak  ti američani  po 6ti letech najednou založili letos novou firmu ......Podle mne to zavání hrobařnou až do Práglu, když člověk, který PRIM založil, a léta hraje vše na sebe, najednou končí  ......... Komu by se chtělo vracet dotace, že.

Tento příspěvek byl upraven od cigi: 12.září.2014 - 12:34

#32 cali

cali

Megazávislák

• Member_50
  • 4 556 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Cyklisto, veď kolo

Publikováno 12.září.2014 - 12:46

No ja keby som konspiroval a chystal sa nedajboze na hrobarinu, tak by som o tom asi takto okato neinformoval zakaznikov. Mne to skor prislo ze sa tym chceli asi pochvalit... aj ked teda uprimne neviem, co mi je ako zakaznikovi do toho, ze si vymenili predstavenstvo. No vsak uvidime.

#33 libor2002

libor2002

๏̯͡๏

• Member_50
  • 1 149 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha-venkov

Publikováno 12.září.2014 - 12:48

No jestli je to ten malej, ukricenej a sprostej clovek, tak se maji v Eltonu na co tesit  :suicide_anim:

Tento příspěvek byl upraven od libor2002: 12.září.2014 - 12:48

FORTIS B-42 Official Cosmonauts 647.10.11,CASIO GW-7900B-1, TISSOT Tissonic Electronic f300, Seiko 6139-7100 Chronograph (helmet), Omega Seamaster 2541.8000, Heuer 510.500, Sinn 103  St Sa
FORTIS Flieger Automatic 595.10.41, Traser P 6506 Commander Force, Breitling B1 A68362, Seiko SNZH57K1, BREITLING Chronospace A56012.1

#34 Viktor

Viktor

Skryta identita

• Member_50
  • 5 417 příspěvků(y)

Publikováno 12.září.2014 - 14:55

Jen se mi z toho, co ukázal mistr Google, nezdálo, že to je typ člověka, který svoje jméno dá k dispozici na likvidaci firmy za účelem nevrácení EU dotací. Na Patria Finance je s ním video rozhovor a prostě na mě tak nepůsobí, zdá se mi, že má spíš sklon k aktivnímu marketingu (a dost možná i k silovému válcování oponentů) než ke čtení smluv a chození k soudu. Ale mýlit se můžu, je to konec konců lidské. Nestává se mi to často, ale taky už jsem to zažil :P .

Asi bych se i vsadil, že s ním přijde nějaká větší marketingová změna. Prim Sport na ruce nějakýho železnýho muže nebo čutálisty, třeba.

#35 Viktor

Viktor

Skryta identita

• Member_50
  • 5 417 příspěvků(y)

Publikováno 12.září.2014 - 14:58

Helikar už jednou skončil, přece, a když jim s tím nový koště seklo, tak nebyl nikdo jiný a musel to zase vzít (na chvíli) starý kádr.

#36 Honza.manta

Honza.manta

Chronopacient

• Member_50
  • 17 310 příspěvků(y)

Publikováno 12.září.2014 - 15:04

No rád bych ti věřil.

Prim sport automat - a co je víc?
Tajemství úspěchu je slušnost a upřímnost.

Jakmile se jich zbavíte – dosáhnete všeho.

Email: Honza.mantazavináčseznam.cz

#37 bandicoot

bandicoot

OWG

• Member_50
  • 14 677 příspěvků(y)

Publikováno 12.září.2014 - 15:06

Neumím si představit žádný pozitivní úmysl, kdy s.r.o. se stane statutárním orgánem a.s.
Možná tak žádný úmysl v případě, že jim to poradila nějaká AK, že se to teď nosí...

#38 Viktor

Viktor

Skryta identita

• Member_50
  • 5 417 příspěvků(y)

Publikováno 12.září.2014 - 15:10

Majetková a trestní odpovědnost právnické osoby před odpovědností fyzických osob, třeba? 

#39 bandicoot

bandicoot

OWG

• Member_50
  • 14 677 příspěvků(y)

Publikováno 12.září.2014 - 15:16

Když jsem psal pozitivní, měl jsem na mysli ve smyslu předchozí diskuze férový, poctivý, bohulibý. Pozitiva tam samozřejmě vidím...

#40 Viktor

Viktor

Skryta identita

• Member_50
  • 5 417 příspěvků(y)

Publikováno 12.září.2014 - 15:20

Ono to členství ve statutárních orgánech, zejména u firem ve sra.kách, taky není úplně p.del.