Přejít na obsah

PRIM manufacture - Group


Doporučené příspěvky

Každopádně Elton mě opět nezklamal . . . na lunety do PS2 čekám asi 2 měsíce . . . Po dvou měsících, když jsem je samozřejmě měl dávno zaplacené, tak přišly na dobírku a chtěli znovu zaplatit . . . . Výsledek ? Lunety hnijou někde na poště a čekají, až se vrátí zpět do Eltonu, kde na to beztak zase zapomenou . . . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zákazníci jako jsi ty či jiní, jsou pro podnik podružná/okrajová záležitost, proto jim nevěnují patřičnou pozornost a je to škoda, bo celek se skládá z maličkostí. Anebo je to v lidech, jako většinou...

Upraveno uživatelem colommbo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádně Elton mě opět nezklamal . . . na lunety do PS2 čekám asi 2 měsíce . . . Po dvou měsících, když jsem je samozřejmě měl dávno zaplacené, tak přišly na dobírku a chtěli znovu zaplatit . . . . Výsledek ? Lunety hnijou někde na poště a čekají, až se vrátí zpět do Eltonu, kde na to beztak zase zapomenou . . . 

Snad nebudou chtít pak zaplatit poštovné 2x .

Každopádně to je ostuda,v dnešní době čekat tak dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádně Elton mě opět nezklamal . . . na lunety do PS2 čekám asi 2 měsíce . . . Po dvou měsících, když jsem je samozřejmě měl dávno zaplacené, tak přišly na dobírku a chtěli znovu zaplatit . . . . Výsledek ? Lunety hnijou někde na poště a čekají, až se vrátí zpět do Eltonu, kde na to beztak zase zapomenou . . . 

 

Určitě tam otočili kalendář blbě na rok 1988 nebo tak něco. Tohle zní naprosto neuvěřitelně,

když vezmu i nějaké info o přehmatu do špatné krabičky za poslání neoriginálních dílů . . .  pfff.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak je to tak. Jmeno Prim, vc. Prim manufacture 1949, muzou nove davat jen na naramkove. Jinde to ma "ten druhy prim". Info od zamestnace.

 

Koukal jsem ted na prim eshop na nastenne hodiny (ty orliky, diplomaty atd.) a koukal jsem, ze jmeno Prim uz u nich nefiguruje. Bud tan neni nic, nebo "Elton 1969". Co to je, nova znacka? Nebo prohrali spor o jmeno Prim?

http://www.prim-shop.cz/nastenne-hodiny/sklenene-hodiny-773.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel ne.

ve stručnosti z toho co se dá najít na netu:

MPM koupilo známku Prim od Chronotechny Šternberk, to byl původní a jediný vlastník ochranných známek PRIM . Elton byla dceřinná společnost Chronotechny a ta měla známku pouze zapůjčenou k užívání k použití na náramkových hodinkách. V Eltonu se několik desítek let chovali, jako by to logo bylo jejich, nebyl důvod se chovat jinak.V sedmdesátých letech změnili podobu loga, odlišili logo hodinkové od budíkovýho (tzv. bochánek)

No a pak přišla privatizace a a tu někdo krásně zvrtal. Elton prodali bez ochranných známek a ty zůstaly v Chronotechně. A od Chronotechny v likvidaci je koupila společnost MPM. 

 

moje spekulace

Grafický návrh podle Josefa Žida dnes může pravomocně používat Elton pro náramkové hodinky a čekal bych že Elton poslal mastnou fakturu do MPM za používání loga. Proto se MPM vrátilo k bochánkovýmu logu.

A pak se právníci MPM podívali do papírů na co všechno mohl Elton používat zapůjčené logo a poslali mastnou fakturu do Eltonu. Proto jsou teď nástěnné hodiny bez Primu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...