Přejít na obsah

Seiko SKX007


kdojinej

Doporučené příspěvky

Ahoj, rád bych se zeptal zkušenějších uživatelů těchto hodinek. Koupil jsem pod lunetu nový plíšek a těsnění, ale nevím v jakém pořadí tam patří (hodinky jsem pořídil bez těsnění). A taky bych se rád zeptal, čím vyčistit nečistoty pod lunetou. Stačí kartáček + voda nebo nějaké chemie? Děkuji za odpověď!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Zde odkaz na pěkné povídání a povedené fotografie v recenzi na webu monochrome-watches [url=http://monochrome-watches.com/seiko-skx007-family-seiko-beater-divers/]http://monochrome-watches.com/seiko-skx007-family-seiko-beater-divers/[/urwl]#

Tak jsem koukal na Tve fotky, jaky prumer zapesti prosim mas? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na strapcode jsem kupoval a no problemo. Nevim jestli sis vsiml, ale spona tahu na strapcode je uplne jina festovnejsi nez ty tahy z ebay. A jeste se mi zda ze clanky tahu na ebay jsou lehce tensi ..ale to muze byt fotkou.

Upraveno uživatelem farkyostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj,

Super recenze. Musím že jediná věc co mi na SKX vadí je cifr (indexy bez kovovych okraju a chybi mi napis automatik jako na sumách) . Pořád přemýšlím na modrým ze Sum..ale dá se někde koupit? Viděl jsem na ebay jenom jeden černý pár let zpět ale od té doby nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám SKX007 s cifrem ze Sum (černé) a bomba. Určitě bych se toho nebál.

Jen ho sehnat  :punk:

 

 

Ahoj,

Super recenze. Musím že jediná věc co mi na SKX vadí je cifr (indexy bez kovovych okraju a chybi mi napis automatik jako na sumách) . Pořád přemýšlím na modrým ze Sum..ale dá se někde koupit? Viděl jsem na ebay jenom jeden černý pár let zpět ale od té doby nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

Super recenze. Musím že jediná věc co mi na SKX vadí je cifr (indexy bez kovovych okraju a chybi mi napis automatik jako na sumách) . Pořád přemýšlím na modrým ze Sum..ale dá se někde koupit? Viděl jsem na ebay jenom jeden černý pár let zpět ale od té doby nic.

Ahoj, díky. Cifr s indexy bez kovovych okraju je prave dela tim cim jsou, zadne lestenky. Modifikaci SKX jsem tady delal, je to tady zdokumentovano, vysledek vypadal dost dobre, ale holt SKX tak jak jsou nemaj chybu. Jinak nápis automatic je hned pod "SEIKO" :)

Upraveno uživatelem kdojinej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem tento dotaz už do jiného vlákna, ale tady to bude nejspíš vhodnější. Zvažuji koupit lunetu z SKX009 a sem tam ji přehodit na SKX007. Výměna by měla být údajně celkem jednoduchá. Jen by mě zajímalo, jestli se výměnou(jednou za 2 měsíce) postupně opotřebují(vychodí) jednotlivé části hodinek a zda je třeba také jednou za čas vyměnit ten gumovy kroužek pod lunetou(teda předpokládám že tam je)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Hlavně u skx mě přijde lepší ta minutovka s tou sipkou než hodinová u monster. Nad ránem když se před půl 6 nebo tak podobně krejou ručky  tak u monster ta malá když doznívá svitivost není přesná hodina k odečtení na první pohled. Jelikož ta šipka je široká a rozmazana.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...